ASY TT Arena Acilis Maci: GS - Ajax 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Fahrioglu

ASY TT Arena Acilis Maci: GS - Ajax 0-0

Post by Murat Fahrioglu »

GS yeni sahada ilk antremanini bugun gerceklestirdi ve acilis macina hazirlandi. Dunku antremanda Pino sakatlanmis bugun Baros, Zan, Caglar ve Batdal ile birlikte antremana katilmadi. Baris da sakatlanip yarida birakmis.

Sag kanat icin bir tek Aydin kaldi, o da hala cok kotu, mucize olur one gecersek belki kontra atak oyunu olursa faydali olabilir. Anil iyilesmisse belki sag kanatta o oynar.

Sahada ilk golu antremandaki macta Kazim atmis. Yarin macta da ilk golu atarsa, ASY'de o kapatti perdeyi burda o acar cok ilginc olur. Aman atsin da tarih kitaplarini yazanlar dusunsun.

Bu saha takimimiza hayirlisi olsun diyelim.

Ismail Gezer

Re: ASY TT Arena Acilis Maci: GS - Ajax 15 Ocak 2011 TSI 20:

Post by Ismail Gezer »

Image

Antreman yapmış değerli futbolcularımız. Acep maçı kim yayınlayacak?

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Daha yolu filan tamamlanmamis stadin acilmasindaki acele niye? Kimi kandiriyorlar. Bekle yapilsin bitsin sonra gec. Kis artasinda ASY kapatmanin anlami ne? Sanki bir bok yapacaklarmis gibi yeni statda. Cikma oyunlari bekleye bekleye bir hal oldular.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Fahrioglu

Maci saniyorum DSmart Euro Futbol yayinlayacak.

Efe Tuncel

Post by Efe Tuncel »

Bu D smart denen kanal parali degil mi? Sadece parali da degil, oyle her yerde de yok diye biliyorum.

Eger acilis macini sifreli kanaldan veriyorsak al bir skandal karar daha. Boyle giderse Adnan Polat yonetimden gidene kadar bir cok insan Galatasaray'dan gitmis olacak.

Murat Fahrioglu

Efe Tuncel wrote:Bu D smart denen kanal parali degil mi? Sadece parali da degil, oyle her yerde de yok diye biliyorum.

Eger acilis macini sifreli kanaldan veriyorsak al bir skandal karar daha. Boyle giderse Adnan Polat yonetimden gidene kadar bir cok insan Galatasaray'dan gitmis olacak.
Bu kanalı bizim acilis toreni ve mac icin ücretsiz açacaklar, Hannover macini sifresiz vermislerdi. Bugun Dsmart'a baktim toreni ve maci 42. kanaldan izleyebilirsiniz diye mesaj vardi zaten. Tabii sifresiz olsa bile Dsmart olmasi lazim!

Murat Fahrioglu

Cengiz Akgun wrote:Daha yolu filan tamamlanmamis stadin acilmasindaki acele niye? Kimi kandiriyorlar. Bekle yapilsin bitsin sonra gec. Kis artasinda ASY kapatmanin anlami ne? Sanki bir bok yapacaklarmis gibi yeni statda. Cikma oyunlari bekleye bekleye bir hal oldular.
Tabii normal bir yonetim olsa ve izleyecek, hedefleri olan bir takimimiz olsa erken acmak istemeleri mantikli. Ne de olsa gerek kombineler, localar ve mac basi bos koltuklarin satilmasi bir gelir getirmiyor degil. Ama yonetim olayin bu yonunu cozememis, madem ki arada acmak istiyordun sezon basinda saglam bir takim kurardin da simdi hem ligde, hem avrupada hem kupada ilerlerdin. Herkes de stadi doldurur kulubun cebine yarar saglardi.

Birakin sezon basini ara transferi ve diger planlamayi bile yuzlerine gozlerine bulastirdilar.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sezon başında zaten A.Polat, yeni stada lider olarak gitmekten bahsediyordu. hangi kadroya güvenerek öyle konuşuyordu belli değil! Sezonun ilk yarısı, Adnanların bu işten anlamadığının kanıtıdır. O kadronun kümede kalmaya oynayacağı haziran ayından belliydi. En azından bazılarına belliydi.
Murat Fahrioglu wrote:
Cengiz Akgun wrote:Daha yolu filan tamamlanmamis stadin acilmasindaki acele niye? Kimi kandiriyorlar. Bekle yapilsin bitsin sonra gec. Kis artasinda ASY kapatmanin anlami ne? Sanki bir bok yapacaklarmis gibi yeni statda. Cikma oyunlari bekleye bekleye bir hal oldular.
Tabii normal bir yonetim olsa ve izleyecek, hedefleri olan bir takimimiz olsa erken acmak istemeleri mantikli. Ne de olsa gerek kombineler, localar ve mac basi bos koltuklarin satilmasi bir gelir getirmiyor degil. Ama yonetim olayin bu yonunu cozememis, madem ki arada acmak istiyordun sezon basinda saglam bir takim kurardin da simdi hem ligde, hem avrupada hem kupada ilerlerdin. Herkes de stadi doldurur kulubun cebine yarar saglardi.

Birakin sezon basini ara transferi ve diger planlamayi bile yuzlerine gozlerine bulastirdilar.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

"Stat yeni olunca, takımda yenilenecek diye birşey yok!"
Mehmet HELVACI ( 15 Ocak, 18:02, KanalD)

Sanki transfer taleplerinin tek sebebi yeni stat imiş gibi :D

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Tum eksiklerine ragmen bu camiayi bu yuzden seviyorum. Biat kulturu yok, el etek öpmek yok. Zalimler cevabini aliyor böyle. 12 Eylul sonrasi da böyle oldu, bunlarin asker versiyonu Anadolu'da Evren pasa Evren pasa diye yer gök inlercesine alkislanirken, bizim liseye geldi millet okulu terketti, konusacagi adam bulamadi neye ugradigini sasirdi. Cehaletle görmek arasindaki fark buralarda ortaya cikiyor iste.
http://www.odatv.com/n.php?n=aslantepe- ... 1501111200
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kerem Tezic wrote:Tum eksiklerine ragmen bu camiayi bu yuzden seviyorum. Biat kulturu yok, el etek öpmek yok. Zalimler cevabini aliyor böyle. 12 Eylul sonrasi da böyle oldu, bunlarin asker versiyonu Anadolu'da Evren pasa Evren pasa diye yer gök inlercesine alkislanirken, bizim liseye geldi millet okulu terketti, konusacagi adam bulamadi neye ugradigini sasirdi. Cehaletle görmek arasindaki fark buralarda ortaya cikiyor iste.
http://www.odatv.com/n.php?n=aslantepe- ... 1501111200
Ayni seyi Polat densizine de yapmalari gerekirdi. Iyi olmus.Yalniz Birand, Altayli, Ardic gibilerini ne yapacagiz? Bir de bunun yapilmasinin sebebi sadece Erdogan ve Gul'un politikalarini protesto oldugunu da sanmiyorum. Biri FB'li oburu BJK'li. O protestonun yuzde 80 bu yuzdendir. Bilincli olan GS seyirscisi Polat'i da konusturmazdi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Kötü bir maç..

Kötü bir takım..

Tribünlerde 40 bin özel davetli uyuz...

Nihan Cevik

Post by Nihan Cevik »

Polat stadı terk etmiş ise, istifasını da açıklamalıdır bu akşam.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Taraftarlar alkışlanacak bir işe imza attılar. Uzun zamandır ilk defa Galatasaray taraftarıyla gurur duydum.
Hazır başlamışken Adnan Polat'ı da protesto etselerdi tam olacaktı.
Bu adam bir saniye bile GS başkanlığı koltuğunda oturmamalıdır. Kendi taraftarına, camiasına bu kadar yabancılaşmış bir adam başkan olmayı haketmiyor.
Ne demek "camia adına özür diliyorum"? Sen kimsin ki Galatasaray camiası adına özür dileme hakkını kendinde görüyorsun?
Sen o koltukta kongre üyelerinin sünepeliği ve tembelliğinden ötürü doğru dürüst bir aday çıkaramamalarından dolayı oturan bir adamsın.
O kongre, Canaydın'ı 3 kez seçerek sağduyusunu (!) ortaya koyan bir kongre zaten.
Kongresi de başkanı da Galatasaray'a yakışmıyor.
AYRILMAZ İKİLİ

Kaan Önem

Post by Kaan Önem »

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=85620

Senin de benim adıma özür dileme hakkın yok. Kesinlikle kabul etmiyorum. En fazla kendi adına özür dilersin, ona kimse karışamaz zaten. Tepki gösteren herkesi ayrıca kutluyorum.

İmza:Adnan Polat'tan daha iyi bir Galatasaraylı.

Post Reply