Helvaci da aciklamis adayligini

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Helvaci da aciklamis adayligini

Post by Cengiz Akgun »

Pes. Insan bu kadar hayasiz olabiliyor demek. Eger bu herife kendinden baska oy verecek varsa o hepsinin bundan daha da asagiliktir diyecegim. Bu herifi arkasindan boklu tasla atmalari lazimdi o klup binasindan yaptiklarindan sonra. Ama klubun ananesi babanesi bunu izin vermiyecektir muhakkak. Polat'in yaptiklarinin ustune tuy dikti.

Eger klup boyle alcaklari hazmedebiliyorsa (ulan yonetim kurulundasin ve baskani begenmedin. Serefi ile istifa etmek varken her turlu ahlaksizligi yapmaga kalkan biri bu hayasiz). Yuzune baksan adam sanirsin. Kirac agabeysi imis ama icazet almayacakmis hicbir zaman klube baskan olunca. Ulan daha nasil icazet almayacaksin. Icerde ikili oynayip Kirac ne dediyse onu misli ile yaptin. Senin gibiler ancak ma$a olur boyle. Insan nefret ediyor bu tipleri gordukce.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Re: Helvaci da aciklamis adayligini

Post by Ismail Gezer »

Helvacıya oy verecekler hakkında bende çok ağır laflar edeceğim ama sadece verecekler için, bütün kurula hakaret etmeye gerek yok :D

Senelerce braber çalıştığın insanlar hakkında atıp tutmak çok ciddi bir karaktersizlik örneği. Elbette bu camianın, bu genel kurulun içinde karakter sorunu olanlar elbette vardır ve olacaktır ama en azından böyleleri yönetime gelmese baride, gözümü görmese...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Elbette var benim gibi dusene bu herif hakkinda. Ama yetmiyor malasef. Bu klubun bu tur adamlari dislamasi lazim. Kalkip bu islere talip olma cureti yerine kapidan iceri girememeli. Alp Yalman denmesi gerekeni soyler gibi olmus basina. Ama eksik. Başkanlık adaylığı konusundaki soruya Alp Yalman. soyLe yanıt verdi.

[quote= "Alp Yalman"]Bu konuda bir şey söylemiş olsaydım biliniyor olurdu. Öyle bir şey olursa zaten duyulur. Başkan adaylarıyla görüştüm. Ünal Aysal ile görüştüm. Sadece Mehmet Helvacı ile görüşmedim. Söylememek lazım, ama Galatasaray'daki başkanlık koltuğuna hürmet göstermeyen bir insanın o koltuğa talip oluyor olması hoşuma gitmedi. Onun için Mehmet Helvacı ile görüşmedim. [/quote]

Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı, “Tarz yanlışlığı mı var” sorusunu ise Bence edep yanlışı var diye yanıtladı. Alinda seref ve haya eksikligi var demeliydi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Elbette var benim gibi dusenen bu herif hakkinda. Ama yetmiyor malasef. Bu klubun bu tur adamlari dislamasi lazim. Kalkip bu islere talip olma cureti yerine kapidan iceri girememeli. Alp Yalman denmesi gerekeni soyler gibi olmus basina. Ama eksik bana gore. Başkanlık adaylığı konusundaki soruya Alp Yalman soyle yanıt verdi.

Alp Yalman wrote:Bu konuda bir şey söylemiş olsaydım biliniyor olurdu. Öyle bir şey olursa zaten duyulur. Başkan adaylarıyla görüştüm. Ünal Aysal ile görüştüm. Sadece Mehmet Helvacı ile görüşmedim. Söylememek lazım, ama Galatasaray'daki başkanlık koltuğuna hürmet göstermeyen bir insanın o koltuğa talip oluyor olması hoşuma gitmedi. Onun için Mehmet Helvacı ile görüşmedim.

Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı, “Tarz yanlışlığı mı var” sorusunu ise Bence edep yanlışı var diye yanıtladı. Aslinda seref ve haya eksikligi var demeliydi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Cengiz Akgun wrote:Sarı-kırmızılı kulübün eski başkanı, “Tarz yanlışlığı mı var” sorusunu ise Bence edep yanlışı var diye yanıtladı. Aslinda seref ve haya eksikligi var demeliydi.
Bayiliyorum Alp Yalman'a. Takimi borcsuz birakan son baskan. Nezaketten odun vermemis. Edepsiz essek diyememis. Eskiden Galatasaray yoneticilerini diger takimlarin yoneticilerinden ayiran bazi tavirlari olurdu. Taraftar ayni bok her takimda. Ama GS'in bir farki vardi be. Aristokrat takimi falan diye makara yapilirdi ama simdi de iyice haysiyetsiz ve yalancilar takimi olmaya basladik.
Eren Gumrukcuoglu

Post Reply