GS da transfer ve söylentileri 2011/12

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gorgen
Staff Member

GS da transfer ve söylentileri 2011/12

Post by Mehmet Gorgen »

Orada burada yazan dedikodu haberlerinden..

Aha bir tanesi

GS Auxerre2nin polonyalı defansif orta saha oyuncusu Dudka ile ilgileniyormuş. (hepsi o kadar)

http://www.mercato365.com/infos-clubs/a ... udka.shtml

Cengiz Akgun
Moderator

Re: GS da transfer ve söylentileri 2011/12

Post by Cengiz Akgun »

Gorgen gelmis iyi olmus. Onun mesajinin basligini biraz degistirip basa astim. Bundan sonra transfer konularini ve dedikodularini oraya asarsaniz daginiklik olmaz. Elbette olmus bir transfer icin ayri bir baslik acabilirsiniz. Unlu kaleci Juliano Grabballino'nun transferi gercek oldu ve yarin geliyor veya su anda havalaninda filan gibi.

Gorgen bu sene yarismaya cikolata koymadin. Bu sene artik Ulker'in cikolata konusundaki bayrak gemisi Leydi Godiva'dan olur. Eger mumkunse cikolata ile beraber atin ustunde ciplak bir leydi de ekliyebilirsek bu site coker vallahi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

turgut uyar

Post by turgut uyar »

Hazır Fenerbahçe ile sözleşmesi bitmek üzereyken Uğur Boral'ı transfer edebilsek şahane
olur.Hem çok süratli ve seri bir oyuncu hem de maç içinde çok koşup rakip defansı
çalımlarıyla epey yıpratarak gol atabilen bir oyuncu.Ayrıca müthiş karakterli ve aklı çalışan,
beğendiğim nadir yerli oyunculardan bir tanesi.Bu sezon sakatlanmadan önceki maçlarda
takıma olan katkısı çok fazlaydı.İnşallah yine bizden önce davranıp Trabzon kapmaz da
ilk defa akıllı bir iş yaparak kadromuza biz katarız.Gereğinden fazla bir sürü Semih gibi
forvetin peşinden koşacağımıza Uğur Boral'ı almamızın bize daha çok faydası olur.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Birtakım iddialar var... Geçen sezon Beşiktaş'ta kiralık oynayan Ersan Gülüm için Adanaspor'la anlaşmışız gibi.
Ayrıca Barış Özbek'in de Trabzon'a transferinin kesinleştiği söyleniyor. Lig TV altyazı geçmiş. Umarım Bahri Havadır'ın sallaması değildir.
Bu haberin sallama olmamasını şu yüzden istiyorum: Bu takımın Barış gibi "aldığı nefes zarar" oyunculardan arınması gerekir.
İki haberin de gerçek olması dileğiyle...
AYRILMAZ İKİLİ

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Takımdan Cluio dışında tüm yabancılar gidecek diye biliyorum, buna Stancu ve Baros da dahil. Zaten Drogba gelirse, Baros'u Wolfsburg'a o gün satarlar.

Kalecilerim de tümü gidecek diye haberler var. Sinan Bolat (adaşım) ve iyi bir yabancı kaleci alınacak diye söyleniyor ama ben şahsen Sinan'ın kalede olmasını ve Ufuk'un 2. kaleci olarak kalmasını istiyorum.

Sinan
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Trabzon Barış Özbek'i almış.

Garip...

2 gün önce, sözleşmesi bitmiş olan Selçuk İnanı Transfer ettiğimiz için Galatasaray'ı eleştiren, ilişkilerimizi dondurduk diyen Trabzonluların, sözleşmesi bitmiş olan GS'li futbolcuyu transfer etmeleri ilginç oldu :D

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

BJK forumlarinda bir Ersan Gulum ruzgari esiyor. Ben hic seyretmedim. Taraftar bize gelme ihtimaline isyanmi ediyor yoksa cok kalitelide elde kacirmak istemiyorlar pek anliyamadim.

Sinan Edil

Post by Sinan Edil »

Ersan iyi oyuncu ama bence oraya tecrübeli ve hızlı yabancı bir oyuncu gerek.

Aslında sağ bekimizde her ne kadar "Sarbi" olsa da, oraya düzgün defans yapabilen ve orta yapabilen bir oyuncu gerekiyor.

Şu andaki kadromuz (4-4-2 olarak)

Kalede Sinan veya yabancı bir kaleci
Çağlar/Hakan Balta - Servet - Gökhan Zan/Ersan - Sarbi
Culio Selcuk Yekta Arda
Elmander Drogba/Baros

Hala en büyük sorun defansta, hata yapmaya çok müsait, oyun kurması sorunlu bir defans bloğu var
Ölüm varmış, korku varmış
Bu dünyanın sonu varmış

Benim için yoktur tasa
Kalbimde sen yaşadıkça

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Avrupa kupasi icin Dunya Futbolu kisminda yer actim. Mac Cuma gunu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

FB Emenike'yi almisken GS adinin Sercan gibi bal yapmayan baska bir ari ile cikmasi bile zul. Bursa baskani da cok komik olmus. Sercan Florya tesislerine gezmeye gitti demis. Yokma baska gezilecek yer istanbul'da.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/ ... sp?gid=362
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gorgen
Staff Member

Post by Mehmet Gorgen »

Açıkçası ne kadar transfer yapılırsa yapılsın benim önceden bir saplantım(önyargım var. (Bülent tulun hakkında)

Buna rağmen dedikodu yazmaya devam..

Türk basınınnda daha önce çıkan GS'ın PSG'ye 9 milyon teklif ettiği fransız basınında da geçiyor.

http://www.mercato365.com/infos-clubs/p ... ding.shtml

Drogba ve Obinna konusu da var. Obinna westhamda kiralık oynadı(orta sahanın genelde solunda oynuyor) takım küme düştü italya'ya geri dönüyor.Bence almak isteyen kolayca alabilir.
http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=271632

Drogba ise hayal. Chelsea'nin drogba'yı falan bırakacağı yok.Nereden uyduruyorlar anlamadım.

Fotomaç'tan alıntı italyanca haber.GS başkanı:Buffon ile ilgileniyoruz.

http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=271631

http://www.calciomercato.com/mercato/cl ... fon-947704

kaleci olarak buffon ve frey haricinde Kameni ve Ruffier dedikoduları var.
http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=271688

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Drogba'nin olmasi hayal oldugunda bu balon ucurulup bakin iste hedeflerimiz kimler deniliyor herhalde. Degils Dragba olmaz ise Cisse diye garip bir alternatif ortada. Bu adam BJK'a pazarlandi alamadilar. Panatinaykos almis. Iki sene kullanmis simdi son senesinde satip para kazanacaklar. Cisse'de yas gelmis kemale. Emekliligini gecirecegi iyi bir yer olarak digerleri gibi GS'i gormus. Iyi biri olsa Yunanlilar enayi mi. Her sene sampiyonlar liginde boy gosteriyorlar.

Zaten durum ortada. Dun komedi olarak Bursa baskani Sercan Floryaya gezmeye gitti benim haberim var ama asla bir transfer konusu yok kendisi Bursada demesine karsilik bugun Sercan efendi GS ile manegerim araciligi ile gorusuyorum. TS da benle ilgileniyor. Son karar baskanim ama Terim isterse hersey hal olur demis. Bursadaki hali ortada idi. herifi satmak icin her yolu denediler. GS'ya kakalayacaklar.

Terim'in listesinde Necati Ates'de varmis iyi mi. Milletin ufurukten haberinde Terim'in 10 gozdesi arasinda. Ersan Gulum ve Mevlut'da var. Mevlut niye milli takimda degil bilen yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Transfere gerek yok, milli takımda şampiyon fenerden çok GS'li var. Gerçi berbat bir top oynuyor takım ama olsun :D

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:Transfere gerek yok, milli takımda şampiyon fenerden çok GS'li var. Gerçi berbat bir top oynuyor takım ama olsun :D
Hala yabanci futbolcular futbolumuz icin iyi oluyor dangalikligina devam edilsin. Sayiyi sinirsiz yapsinlar. BJK'dan adam yok yahu sahada.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Valla o bjk'nın ve bjk'lıların derdi. Armasında Türk bayrağı bulunan tek takımız demekle bi halt olmuyormuş demekki. Ben yabancı ağırlıklı bir GS izlemek istemem. Bunlar ayrı mevzu ama şu milli takımda (5+1) 6 futbolcumuzun olması nasıl bir garabettir? Bu ülkede futbolcu kalmad ımı? Sezonun büyük kısmını küme düşme hattının hemen üstünde geçirmedikmi biz? Gerçi tek tek bakınmca, sahadaki futbolcularımız içinde sezon boyu forma giyebilen sadece Servet vardı. Garip, gerçekten garip :D

Oyuna gelince, 20-60 arası top oynadık. Geri kalan kısımda rezalet ötesi bir performansımız vardı. Takım dökülürken Hiddink oyuncu değiştirmeyi düşünemedi. Adamlar penaltı kaçırdıda bizimkiler değişikliği akıl edebildi. Adam kendini kovurup dolgun bir tazminatla Chelsea'ya gitmek istediyor diye düşünmeye başlamıştım şahseni. Aylık 2 milyon TL kesmiyor olabilir. Kimsenin köşe yazısına, kimsenin forum yazısına hiçbir idiot milletvekilin seçim propagandasına malzeme olmasada adam çok sağlam para alıyor.
Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:Transfere gerek yok, milli takımda şampiyon fenerden çok GS'li var. Gerçi berbat bir top oynuyor takım ama olsun :D
Hala yabanci futbolcular futbolumuz icin iyi oluyor dangalikligina devam edilsin. Sayiyi sinirsiz yapsinlar. BJK'dan adam yok yahu sahada.

Post Reply