Şike Operasyonu

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Ismail Gezer

Re: Şike Operasyonu

Post by Ismail Gezer »

Digiturk'ün yeni reklamları yeni reklamları yayınlanıyor. Burak Yılmaz, Quaresme ve Alex var reklamlarda ayrı ayrı, görenler vardır. Yanlız ben henüz GS ile ilgili bir reklam görmedim! Ben mi kaçırdım yoksa Ligtv'nin GS düşmanlığı tescillendi mi :D

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote: ...
Aslında duymuş gibiyim ama nerde olduğunu merak etmiyorum :D

Yılın belli dönemlerinde Saraçoğlu çimleri bataklığa dönüyor. Bunun müsebbibi poklu dere midir diye merak ettim :D

Istanbul sadece Mecidikoy degil be evladim. Karsiya gec bir hele. Kadikoy guzel bir beldedir. Kalamisa ve Fenerbahce koyuna git. Moda guzel yerdir. Yazin serin serin oturursun. Hem Fenerbahcede hem de Moda'da guzel bir park vardir denize bakan. Eskiden toz ve toprakti Fenerbahce burnu. Orada bir gun piknige git. Guzel bir cay ic. Papagan filan gibi ekzotik kuslar filan vardi. Hala vardir. Yemek filan da var orada.

Kadikoy'un Halic'i idi Boklu Dere bir zamanlar. Lagim oradan denize acilirdi cehalet doneminde. Kalamis parki her zaman vardi. Bak burada Mert agabeyin filan da var. Onlar Kadikoy Marif Kolejliler. Modadan Kalamisa inen yokusta okullari vardir. Saint Joseph ile yan yanalar. Fenerbahce burnunda GS'in da tesisi var. Aradaki duvari yikacaklardi ama simdi herhalde Cin seddi gibi iki katina cikarirlar artik bu saatten sonra.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Alpaslan Sener

Post by Alpaslan Sener »

Ismail Gezer wrote:Digiturk'ün yeni reklamları yeni reklamları yayınlanıyor. Burak Yılmaz, Quaresme ve Alex var reklamlarda ayrı ayrı, görenler vardır. Yanlız ben henüz GS ile ilgili bir reklam görmedim! Ben mi kaçırdım yoksa Ligtv'nin GS düşmanlığı tescillendi mi :D
Fatih Terim, imparator olarak

TT Arena da stad olarak ayrı ayrı var.
ultrAlpaslan

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Toplarini alip eve gidiyorlarmis.

Milliyet'den

F.Bahçe Acıbadem Sağlık Grubu ile yollarını ayırdı
22:33 | 24 Ağustos 2011
İSTANBUL / DHA
Fenerbahçe Kulübü, Bayan Voleybol Takımı'nın sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu ile sözleşme yenilememe kararı aldı.
Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklama şöyle;
"Fenerbahçe Spor Kulübü olarak Bayan Voleybol Takımımızın sponsoru Acıbadem Sağlık Grubu ile yeni sezon için sponsorluk anlaşmasının yenilenmemesi kararı yönetimimiz tarafından alınmıştır."

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

MAA az önce canlı yayında öğrendi haberi :D

Habertürk'te F.Altaylıyla konuşuyorlar. Nihat özdemir yayına katıldı bakalım ne yumurtlayacak.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ismail Gezer wrote:MAA az önce canlı yayında öğrendi haberi :D

Habertürk'te F.Altaylıyla konuşuyorlar. Nihat özdemir yayına katıldı bakalım ne yumurtlayacak.

Anlat anlat. demin CNN Turk'de bir bolum verdi. Fatih Altayli zirzopu ile konusuyordu. Ben FB yonetim kuruluna soyledim bir secim yapin ya da Aziz'in baglantisini dondurun. BJK akillik etti kupayi iade etti UEFA cok mutehasis oldu gibi gotunden uydurduklarinii duydum. Yani zorvbalamaya devam ediyor hala.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Hak yerini buldu mu bilmiyorum ama TS'u tebrik ediyorum. Senol Gunes adam gibi adam olmasi yaninda iyi de bir TD. Milli takimda aldigi basari UEFA kupasi basarisi kadar buyuk ve anlamli...herkes TS'u ne halde devraldi unutmasin...yaratici bir insan, ciddi ve icerikli. Kendisini FT kadar seviyor sayiyorum, belki daha fazla, mafya olacak göz yok onda, saf ve temiz bir insan...FT de :-)
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

UEFA haşıırrrtttt diye geçirdi. (Affınıza sığınarak bu ifadeyi kullanıyorum ama durumu olduğu gibi dile getirmek istedim)
Hem Aydınlar'ı, hem de Kulüpler Birliği'ndeki çapsızları hükümsüz bıraktı. Hadi konuşsunlar şimdi bakalım... UEFA'ya diş gösteremezler.
Yine Ünal Aysal'ın dediğine gelindi. Bu konuda Yönetim'in sergilediği duruşu son derece doğru buluyorum.
Hem şike soruşturması konusunda, hem de lige yeni eklenen play-off sistemi konusunda...
Gereken yaptırımı Federasyon uygulamak yerine işi sümen altı edeyim dedi. Aysal çıkışınca adamı kabahatli ilan ettiler. Döndüler dolaştılar, UEFA'dan balans ayarını aldılar.
AYRILMAZ İKİLİ

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Federasyon UEFA'nın zoruyla bu kararı aldı. Zaten MAA'da habire UEFA istedi deyip duruyor. Muhtemelen UEFA bunlara 'kararı biz verirsek yaptırımlarıda daha ağır olur' dedi.

Nihat'ın duygu yüklü konuşması bittikten sonra MAA'nın söylediği birşey var. Doğru birşey. Adı Fenerasyon'a çıkmış olan TFF'ye düne kadar toz kondurmuyordu FB, ama dün baştan sona yanlış bir tavır sergilediklerini iddia etti NÖ. Oysa dünki karar bir tedbir. Eğer FB, bu süreçten masum olduğu neticesiyle alnının akıyla çıkarsa UEFA tazminat ödemeyede hazırmış. Gerçi o zamanda kararı biz vermedik TFF verdi diyebilir :D

Cengiz Akgun wrote:
Ismail Gezer wrote:MAA az önce canlı yayında öğrendi haberi :D

Anlat anlat. demin CNN Turk'de bir bolum verdi. Fatih Altayli zirzopu ile konusuyordu. Ben FB yonetim kuruluna soyledim bir secim yapin ya da Aziz'in baglantisini dondurun. BJK akillik etti kupayi iade etti UEFA cok mutehasis oldu gibi gotunden uydurduklarinii duydum. Yani zorvbalamaya devam ediyor hala.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Isler tam istedigim noktaya gidiyor. Kara para, mafya, yetim hakki yiyen badem biyikli siyaset ucgeninde pislenen Turk futbolunun batmasi en buyuk dilegimdi. Simdi FB ligden cekilirse bu istegim gerceklesecek ve FB ile beraber BJK, GS ve diger takimlar da buyuk darbe alacaklar ve iflasa gidecekler. Vergi kacakcisi ve yetim hakki yiyen GS ve BJK gibi klupler de bellerini dogrultamazlar artik.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

FB'nin yonetim kurulu dedigi Aziz'in comezleri Metris'e gidip Pedrisie goruserek bazi karar almaya kalkinca Nihat feryat edip istifa etmis ve ne bok yerseniz yiyin artik ben yokum demis. Gec bile kalmis. Artik FB'inde BDP'in Imralisi gibi Metris'te bir Pedrisi var. Mubarek olsun. Klupler birligi baskanliginda istifa etmis ama FB'nin basinda kurekle atsaniz gidecegi yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Alpay Dedeoglu

Post by Alpay Dedeoglu »

FB, MAA'nın sahibi olduğu Acıbadem Hastaneleri ile voleyboldaki sponsorluk anlaşmasını iptal edip, Üsküdardaki Zeynep Kamil Hastanesi ile anlaşmaya varmış. :-))
NO ADNANS, NO CRY !!

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Sanırım bugün yarın küme düştükleri açıklanır. Beklenen son geldi.
Az önce Aykut, Volkan, Emre basın toplantısı yaptı. Hala olayı kabullenememeleri ilginç.

Devamlı mesaj vermeler, bir yerlere ulaşmaya çalışmalar ve tribüne oyunlar.

Bank Asya kurtuluşları aslında, farkında değiller.
TRUST GALATASARAY
MGC

Alpaslan Sener

Post by Alpaslan Sener »

Alpay Dedeoglu wrote:FB, MAA'nın sahibi olduğu Acıbadem Hastaneleri ile voleyboldaki sponsorluk anlaşmasını iptal edip, Üsküdardaki Zeynep Kamil Hastanesi ile anlaşmaya varmış. :-))
Bahri nin mesajları gibi, günün anlamlı deyişi.

‎"Hoca bir gün eşekten düşmüş, bakmış etrafına gülüşenler falan var. Şöyle yerden kalkmış, onlara dönüp demiş ki; Ne gülüyonuz, ben zaten inecektim..."
ultrAlpaslan

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Camia icinden bir tepki. Suclu veya sucsuz farketmeksizin, kulubun bu duruma dusmesinin sorgulanmasi bence camia acisindan saglikli bir tutum. Mayis/Haziran ayinda herseyin netlesecegi kesin gözu ile bakiliyor.

http://spor.milliyet.com.tr/-fenerbahce ... efault.htm

"Lütfü Tomuş, yazılı açıklamasında daha sonra şunları kaydetti: "Fenerbahçe Spor Kulübü yönetimi, 104 yıllık şanlı, şerefli tarihinde yaşanmamış ve bir daha yaşanmayacak duruma kulübü nasıl düşürdüklerinin hesabını verme yerine, başkalarını suçlama ve tribünlere oynama davranışı neticesi bu şanlı kulübümüzü bu çıkmaza sokmuştur. Fenerbahçe Spor Kulübü kimsenin babasının çiftliği değildir."
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply