Şike Operasyonu

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Şike Operasyonu

Post by Cengiz Akgun »

Yuh ulan. FB utanmadan basvurup bakin polisler sahtecilikten ve delil uretmeden iceri aliniyorlar bizi de tufaya getirdiler diye bssvurmus ve SL gitmek istemis. UEFA hassiktirin demis. Utanma sikilma da yok bu herifte. Kendi sesi ile inkar etmedigi kayitlar var. Hangi delil uretmeden bahsetmis bu durzuler.

Bu arada super kupa macinda seyircinin hali rezil idi. Ama mac yabannci bir sehir de ve yabanci bir sahada. Guvenlik kuvveti calismayip bu alcaklari yakalamamis ise GS'in sucu ne? Cezayi TFF almali idi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adamlar piskin iste, baskasi yapsa vatan haini ilan ederler (cok vatanperverdir bunlar, Mustafa Kemal Ataturk'un takimi guya)...ama ben sasirmadim acikcasi. Basindan itibaren devletin polisine, savcisina bok atmaya dayali bir 'savunma' yaptilar...hatta GS'a da bok attilar. Meydani bos buldular, ve basta GS olmak uzere diger camialar suc ortagi konumundardir bugun. 'Daha önce ki ve mevcut TFF bu camialarin urunu, GS oy vermedi diyemezsin. Sorumluluk herkeste, en agir sorumluluk GS'in.

GS uyguladigi bu politika yuzunden 'samar oglani' oldu. Kurumsal birseyler anlatmaya calisiyor, kuru sIkI atiyor, bos tehditler savuruyor....gulunc durumu dusuyor....her zaman diyorum, baskan demeye sahit lazim.

Cengiz abi gecmiste Sadri Sener hakkinda yazdiklarini bu adam hakkinda neden yazmiyorsun? 'Aglama sizlama, hersey senin eserin' demeni beklerdim.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Sadri Sener gibi kupamizi verin diye TFF ile birlik olmadi. O yuzden de baksana GS boyle saha kapanmasi gibi komik cezalar aliyor sanki Manisa da tribunlerden sorumlu imis gibi. Mahkemeye verecegiz inceletiyoruz hakkimizi koruyacagiz diyor. Yapilacak baska bir sey yok. Taraftar denen adi heriflerle ile bas etmek lazim. Zaten baslica sorun onlar. Yapip edip TFF deki orospu cocuklarinin eline koz veriyorlar. Yapilacak en dogru is tribunleri video ile izletip sahaya eline ne gecerse atanlari tek tek toplatip kaniti ile polise teslim etme. Bunu yapmayi ogrenemediler. Bak elli yuz tanesini cimbizla ceker gibi alip teslim edersen bir daha bu oluyor mu?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

'Sen aglama, dayanamam...laylaylilom' :-D Samar oglanisin iste.

GS tarih yaziyor iste ;-)

http://www.sporx.com/g-sarayin-tarihe-g ... Q405903SXQ

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:'Sen aglama, dayanamam...laylaylilom' :-D Samar oglanisin iste.

GS tarih yaziyor iste ;-)

http://www.sporx.com/g-sarayin-tarihe-g ... Q405903SXQ
Birakin kumu cakili. UEFA ve FIFA deplasmanda taraftari olay cikaran hsngi takimin sahasini kapadi? Para cezasi verir belki. Ama sahasini kapattigini duyan ya da goren var mi? Ben hatirlamiyorum. Adamlar polise yakalatiyorlar. Hadi sen kumda oyna Tahir.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Birak sahayi kapatmak, kupalardan men bile edilen oldu. Heyzel stadyumunda olan olaylardan sonra, birseyler olmustu mesela. Daha baska örnekleri de vardir sanirim...'taraftarlarin' yaptiklarina bakmiyorlar, dile getirmiyorlar (gereektigi gibi, cunku korkuyorlar), neymis efendim paragraf sunu buyuruyormus...buyursun bakalim. Bu davayi kazanma ihtimali 0, ben bir sevdali olarak kazanmasini da istemem. Sen taraftarini adam et, kötu örnek olma bahane arayarak.

Kurumsal bahane ariyor, ama gec kaldi biraz. TFF'nin ne bok oldugunu ilk sezondan kestirmeliydi, ama susmayi tercih etti, cunku kendine göre isine geliyordu (FT olmasaydi bilmem ne neyi alirdi farkinda degil). Hakkinda 'akilli adamdir, ne yaptigini cok iyi biliyor' diyenler oldu, 'siyasetci gibi davraniyor' diyenler de olmustu yanlis hatirlamiyorsam... :-D

BJK'a döndu takim (samar oglani, hep aglar), ve ekonomik kriz ufukta. Bakin borsa ne demis, bizimkiler de 'aaaa ayip oluyor' diye buyurmus :-D Samar oglan'i sizi.

2016'yi iple cekiyorrum, bundan beteri olmaz sanirim. Gidisattan, gecmiste ki usulsuzluklerden, hirsizlik ve talandan, butun bunlardan hepinizi sorumlu buluyorum. Camia da varolan kutuplasmayi körukleyen de sizlersini...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Heysel' de 37 kisi oldu. UEFA'nin bir sey yapmasina luzum kalmadi. Margret Thetcher bu hayvanlar adam omadikca bir yere gidemezler diye Avrupa kupalarindan bes yil cekildi. Aradaki fark bu. Muma donduler. Icip sicana pasaport vermiyorlsr hala. Stadi ruyasinda goruyor. Onca macta PKK bayragi ile sahaya girdiler. Kimein stadinpattilar. Boyle yabanci sahada olay cikart ve rakininin sahasini kapattir. Saha ve stad guvenligi ev sahibinden sorulur. Onca guvenlige ragmen seyircim diye getirdiklerin olay cikartirsa statda para cezasi alirsin. Degilse ben kendi seyircime yer ayirtip bilet satmayacagim gelecek olup da GS taraftariyim diyenin yaptiklari beni baglamaz. Almayin stada dersin olur biter.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Melo PFDK'ya yollanmis, ne samar ama :-D 'Sen konus ben bildigimi yaparim, sende bir bok yapamazsin', demeye getiriyor yuce TFF.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu adi Aziz denen herifi tekrar yargilayacaklarmis. Utanmiyorlarda be.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

GS'a saldir, atip tut bok at, hizini alamayip TR'nin polisine savcisina bok at, medyaya cik nutuk at, tipki bugun oldugu gibi. Devlet icinde devletten bahsetmisken diyorum, adam neredeyse devletin ta kendisi.

Neyse olan olmus artik, ve bundan sonra ne olacagi belli asagi yukari. Klasörler, tapelerde söylenenler tarihe gömulur, herseye bir kilif uydurulur.

Ben sahsen biktim, umarim bir an evvel aklanir ve bu ise bir nokta konulur artik...tekrar suclu bulunmaz ise tabii, cunku o vakit ne 'kareler' icaat edilir bilmiyorum. TS'lulara tavsiyem butun bu olan bitenlerin ustune bir bardak su icmeleri, unutun artik...aslinda sizler de kupa mupa hak etmiyorsunuz. Sikeye tesebbus de suc, sikedir bana göre. BJK ona keza, aldiklari o kupa saibelidir, geriye versinler. Bunu ben söylemiyorum, verilen cezalar ortada, geregi yapilmali. Kume dusen zavallilara ne demeli. Eh TR iste.

http://www.sporx.com/aziz-yildirim-plan ... Q436156SXQ

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Serseri bunlar. Umut'un bos kaleye atamamasi da dahil mi sikayet'e. Konyaspor'a ne vermisiz acaba? Boyle kendi cukuyle gerdege giremeyip ondan bundan medet umuyorlar serefsizler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bunlar hak ve hukuk'a cok inandiklari icin basvuru da bulunmuslar :-) Kahirlarin takimi.

Not: Bana haksiz sekilde aldiklari kupanin hesabini versinler. Hatirladigim kadariyla adamlar halen resmen sabikali.

Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Onlara göre kendi kalecileride Konya maçında şike yapmış olmalı .
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Hasan Tezcan wrote:Bunlar hak ve hukuk'a cok inandiklari icin basvuru da bulunmuslar :-) Kahirlarin takimi.

Not: Bana haksiz sekilde aldiklari kupanin hesabini versinler. Hatirladigim kadariyla adamlar halen resmen sabikali.
Resmen sabikali olmalari bir yana. Kupayi geri verecegiz dediler, ben geri verdiklerini duymadim. Ayrica kupa sampiyonu olarak aldiklari paralarida iade etmek akilarina bile gelmiyor. :roll:

Post Reply