STSL 3. Hafta: Karabuk DCI-Galatasaray 1-1

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

STSL 3. Hafta: Karabuk DCI-Galatasaray 1-1

Post by Cengiz Akgun »

Neden kesin bilmiyorum (herhalde milli mac filan yuzunden olabilir) bu hafta Spor-toto Super Ligde mac gunleri bir acayip. Sali gunu basliyor persembe bitiyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Can Ergun

Re: STSL 3. Hafta: Karabuk DCI-Galatasaray 21 Eylul TSI 18:4

Post by Can Ergun »

Şike olayları yüzünden ertelendiği için maç günleri bu kadar yakın, arayı kapamaya çalışıyorlar, tam Turkish delight, gelsin saçmasapan maç saatleri,gitsin sakatlıklar...

Bu maç Elmader-Baros yanyana oynasa ne güzel olur ama sanmıyorum deplasmanda iki forvet çıkaracağını. Yine Sabrili, G.Zan'lı bişeyler izleyeceğiz...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

TFF'nin kendisi sike zaten. Deli midir tepek midir bu serseri herifler?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yarin macimiz var. Icinizde Karabuk'u goreniniz oldu mu? Bana Amerikayi gosteren de Demir Celik isletmeleridir. Iki gun misafirhanesinde yatmisligim vardir Karabuk'te. 1978'in ekim sonu kasim baslari olmali. Simdi emekli bile olmustum.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ufalayici'yi kaptan yapmis bizim kelaynak. Sabri'ye bir kaya neresine dayarsa daya.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 3. Hafta: Karabuk DCI-Galatasaray 0-0

Post by Cengiz Akgun »

İLK 11'LER

KARDEMİR KARABÜKSPOR: Tomiç, Erdem, Nikolic, Deumi, Erkan, Ragued, Mehmet Çakır, Birol, Cernat, İlhan, Shelton
GALATASARAY: Muslera, Eboue, Gökhan, Ujfalusi, Hakan, Kazim, Selcuk, Melo, Riera, Sercan, Elmander
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mustera ayni evvelsi gun Cenk'in yaptigini yapti ve kirmizi ile disarda. Bu herifi mumla aradilar da buldular di degil mi?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Benjamin Sleepwalker! O.C Simpson, A.ntony Q.ueen!

Bu herif her mac ayni kafada, bariz tetikci! Dk 40 itibari ile faul sayilari karabuk 13, gs 1. Musleranin ciktigi pozisyonda bariz gol sansi yok, sari olmasi gerekirken, dün ruyasinda gormuscesine kirmizi.Biz Ataga cikarken yugoslav faulleri, arkadan mudahalelere sari kart yok. El-classico sleepwalker!

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Can Ergun wrote:Benjamin Sleepwalker! O.C Simpson, A.ntony Q.ueen!

Bu herif her mac ayni kafada, bariz tetikci! Dk 40 itibari ile faul sayilari karabuk 13, gs 1. Musleranin ciktigi pozisyonda bariz gol sansi yok, sari olmasi gerekirken, dün ruyasinda gormuscesine kirmizi.Biz Ataga cikarken yugoslav faulleri, arkadan mudahalelere sari kart yok. El-classico sleepwalker!
Nasil gol sansi olmaz ya. Adam asirtsa bos kale. Bu karabuk nereden buluyor bu adamlari bilmem. Jamaica'dan Shelton. Bu arada Sabri girdi. Bugun Balta ve Zan siritmadan ilk yari oynadilar. Melo-yelo dolaniyordu ortada.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 3. Hafta: Karabuk DCI-Galatasaray 1-0

Post by Cengiz Akgun »

Kelaynak sicti yine bez getirin.

Ve Baros o bezi getirip penaltiyi yaptirdi. Melo'da pit-bull dansi ile penaltiyi atti.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 3. Hafta: Karabuk DCI-Galatasaray 1-1

Post by Cengiz Akgun »

Macin ozeti.

Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Bugün sahada futbol adına hiçbir şey yoktu.
Samsun maçını izleyememiştim. Bugünkü maçı ise 30. dakikadan itibaren seyrettim. Açtığımda kaleci atılmıştı, 10 kişi oynuyorduk.
Takım halinde rezalettik desem yeterli. Alışılmış mevkisinde oynamayan çok adam vardı.
Baros artık sıfırı tüketmiş. Fil gibi, yerinden kıpırdamıyor. Topla en ufak bir becerisi kalmamış.

Trabzon da rezalet... Beşiktaş eh işte... Fener yine bunca badireden geçmesine rağmen en iyi durumdaki takım gibi gözüküyor.
AYRILMAZ İKİLİ

Kaan Önem

Post by Kaan Önem »

Muslera'nın inanılmaz hatası bir yana, Samsunspor topicine yazdığım şeyin aynısını yaptı Gökhan Zan efendi, kademede havadan gelen topu bir güzel sektirdi, o topu kovalayan adama da Muslera uçan tekmeyi atınca ihale ona kaldı. Dikkatle izleyin. Bu Gökhan Zan kaderin cilvesi herhalde, iyi bari, futbolcu olmayı başarmış bu haliyle. Yahu bu adamın bu sürekli yaptığı şeyi amatör küme takımının kademesinde yapsalar bir daha o herif takıma giremez. Bu herif bunu yapmayı dahi bilmediğine göre ne iş yapıyor orda çok merak ediyorum doğrusu. Eskortluk galiba. Samsun maçında da haybeden 3 puanı almıştı zaten takım, nitekim Karabükte yine hak ettiği yere dönüş yaptı bence. FT sezonu tamamlayamaz gibi geliyor zaten, benden söylemesi.

Bu arada dün akşam bizimkinden sonra Sporting Gijon-Atletico Madrid maçını açtım. Futbol nasıl oynanıyor çatır çatır, herifler onun dersini verdiler, gerçek bir futbol maçı izlediğimi o zaman anladım. Cengiz abi deyişiyle bunların oynadığına ancak guguş denir. Top tepiyorlar. Sıfır hareket, sıfır dinamizm, sıfır atak, sıfır yaratıcılık, hız desen zaten yok, yerlerde sürünüyor. Ötekisiyle karşılaştırsan zannedersin birisi ağır çekim maç. Türkiye liginin ortalamanın üzerinde olduğuna katılmıyorum. Adamların maçında top resmen durmaksızın akıyor süzülüyor, ete kemiğe bürünüyor. Bizde alan zimmetine geçiriyor, aheste aheste yanındakine itekliyor, ki çoğu zaman onu bile doğru dürüst yapamıyor, taca falan atıyor. Tabii bunların hepsi meziyet, yetenek ama o zaman bu armutlar hangi akla hizmet milyonlarca dolar alıyor, onu anlamadım, ben ona yanıyorum. :evil:

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Kaan, atm-s.gijon macini ben de izlerken ayni dusunceler gecti kafamdan. Bu adamlar futbol oynuyorsa bizimkiler napiyor? Yakinda zaten digiturk aboneligimi iptal ettiriyorum, mac izleme zulmü de kalmaz boylece.

Pas vermekten,kosmaktan, defans yapmaktan aciz futbolculardan kurulu, duran top organizasyoni yapilmayan , şike, benjamin gibi hakemlerin mac yonettigi igrenc bir lig izlemeye mecbur degiliz

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Muslera Bunyamin'i gezdirmis. Habere gore o mactan sonra cok hirpalandigini soyleyen BG hakemligi 39 yasinda daha 6 sezon yapabilirdim diyerek birakmis. O mactan sonra iki hafta mac alamamis. MHK baskani da olaya gri dedi yani "sana gore bana gore" olabilire donustu diye de sitem etmis.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply