7. Hafta STSL: Antalyaspor-Galatasaray 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Fahrioglu

Re: 7. Hafta STSL: Antalyaspor-Galatasaray 0-0

Post by Murat Fahrioglu »

Cok kisir bir mac oldu. Antalya resmen oynatmamaya cikmis, Kerem denem kasap en az 15 faul yapti, cogu kasti. Ujfaluji'nin sinirlendigi bir pozisyon vardi birisi Riera'ya kayarak kramponla girdi, tekmelik olasa adamin ayagi kirilacak, adama sadece sari kart gosterdi.

Evet, takim halinde kotu oynadik ama bu kadar kasitli faul yapan bir takima bu kadar tolerans gosteren bir hakem de hayatimda gormedim. Bir pozisyonda ceza alaninda birisi Melo'yo kaldirip yere vurdu birakin normal guresi Pankreas gureslerinde boyle hareket zor gorulur. Neyse ne desek bos. Fatih Terim hakemler hakkinda yine birsey demiyorum dedi ama en azindan bir mac kac dakika oynandi onu olcup bana soyleyin dedi. Sadece bir frikik olayinda oyun 4 dakika durmustu, hakem toplamda 3 dakika uzatti.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Abdul:
uyy Cazim yok idi, Engin yok idi. Hamsi de bulamayruz da. Ne yapalim. Bir puan bir puandir."

Macin yorumu budur iste.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Eski Fenerli Deniz sahtekarinin Riera'ya kart aldirmasini sakin kacirmayin. Temas bile yokken kursun yemis gibi bacagini tutarak kendini yere atiyor. Kartal gozlu yan hakem ne gorduyse orta hakeme ihbar ediyor, cart Riera'ya sari kart. Eger yan hakem tekme gorduyse :shock: kartin rengi kirmizi olmaliydi.

Bakalim sanli tff ne diyecek.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Her ne kadar kendisine yine su gunlerde buyuk bir antipati ile baksam da Terim'in boyle bir sacmalik yapacagini pek ihtimal vermiyorum. Buna suphenin getirdigi iyimserlik de denebilir (yani "benefit of the doubt"). Ama aksi ispat edilirse bir daha kimsenin yuzune bakamaz.

http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbo ... nat-davasi
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply