9. Hafta STSL:Kayserispor-Galatasaray 0-2 (Elmander,Selcuk)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mert Tokman

Re: 9. Hafta STSL:Kayserispor-Galatasaray 0-2 (Elmander,Selc

Post by Mert Tokman »

Maci seyredenler genc Semih hakkinda yazabilir mi acaba? Nasil oynadi?

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Maci seyredenler genc Semih hakkinda yazabilir mi acaba? Nasil oynadi?
Ben seyredemedim fazla ama Ridvan'dan dinledim. Ne iyi ne de kotu idi ama Fatih Terim ona guveniyor ki yakimda tuttu dedi. Anladigim kadari ile ilk yari pek hata yapmadan oynamis ama ikinci yari Gokhan'in yerine daha hirsli ve hircin Omer girince pek rahat bir oyun cikaramada dedi Ridvan.

Sen gormusundur ya. BakMilliyet'de de bu var:

http://spor.milliyet.com.tr/semih-kaya- ... efault.htm

Sormasi ayip ama sen nerelerdesin?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Golleri de koyalim bakalim. Kayseride bizim Servet'le itisip kakistiktan sonra giden Cem Sultan da varmis. Pek Semih'i gozukmemis ozetlerde.

Mert icin Terim'in demecini de koyalim. Semih ve Ayhan hakkinda konusmus. Yekta icinde konusmus.

Bu arada alt yapida gorev yaptigi soylenen Tugay bazi seylere bozularak bu isi birakmis ve Ingiltere'ye gidecekmis. Mufit'in yanina yardimci olarak vermisler. 70 bin lira ayliktan 20 bin'e dusurmusler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Mufit'in yanina yardimci olarak vermisler. 70 bin lira ayliktan 20 bin'e dusurmusler.
Bu Mufit'den bir kurtulamadik. Senelerdir ismini duymamistim. FTnin dalkavuklugundan baska ne ise yaradigini anliyamadim.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Marsan wrote:
Mufit'in yanina yardimci olarak vermisler. 70 bin lira ayliktan 20 bin'e dusurmusler.
Bu Mufit'den bir kurtulamadik. Senelerdir ismini duymamistim. FTnin dalkavuklugundan baska ne ise yaradigini anliyamadim.
Tugay'i pek sevmez zaten Kelaynak. O bes senelik ilk zamaninda harcadigi adamlardan biri idi. Aslinda iyilik etti istemeden.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Can Ergun

Post by Can Ergun »

Mert, Semih'i sormuşsun anlatayim...

Servetten 10, Gokhan'dan 3 kat daha teknik ve hizli. Iq su ikisinin toplaminin 2 kati civarinda. Biraz fizigini gelistirmesi lazim ama Zan ve Servet'e her zaman tercih ederim.

Bir pozisyonda rakip sahanin ortasinda bir topu kesti, topu yine rakip kapti,bizimki kestigi gibi geriye deparini yapti ve o topun rakip forvetle bulusmasini engelledi ve topu kazandirdi diye hatirliyorum finalde. 4-5 saniyede onemli hamleler yapti. Digerlerinde gormedigim bir ozellik. Kafa toplari da iyi, kaleye gelen hava toplarinin hicbirini yerde sektirmeden hamlesini yapti. Gayet de cool bi genc. Zan daha panik gorunuyor

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Can Ergun wrote:Mert, Semih'i sormuşsun anlatayim...

Servetten 10, Gokhan'dan 3 kat daha teknik ve hizli. Iq su ikisinin toplaminin 2 kati civarinda. Biraz fizigini gelistirmesi lazim ama Zan ve Servet'e her zaman tercih ederim.

Bir pozisyonda rakip sahanin ortasinda bir topu kesti, topu yine rakip kapti,bizimki kestigi gibi geriye deparini yapti ve o topun rakip forvetle bulusmasini engelledi ve topu kazandirdi diye hatirliyorum finalde. 4-5 saniyede onemli hamleler yapti. Digerlerinde gormedigim bir ozellik. Kafa toplari da iyi, kaleye gelen hava toplarinin hicbirini yerde sektirmeden hamlesini yapti. Gayet de cool bi genc. Zan daha panik gorunuyor
Can iyi anlatmis ben de birseyler ekleyim. Tek zaafi fizik gucu, hava toplarinda iyi ama iri ve iyi pozisyon alan adamlara karsi hava toplarinda zayif kalabiliyor, Can'in da dedigi gibi onu gelistirmesi lazim. Iki defa agir bir sekilde bag kopmasi turunden sakatlik yasadi, bir defa da Batuhan'in krampon darbesiyle beyin sarsintisi gecirdi. Iyi bile toparlamis. Tecrube eksigi vardi gecen yil kiralik olarak biraz tecrube kazandi. Sakatliklari yasamadan 17 yasinda bile A takima giriyordu, hatta yurt disindan talibi vardi, su anda o halinin yarisi bile degil ama 20 yasinda henuz eger biraz daha toparlarsa gercekten super bir libero olur.

Post Reply