STSL 14.Hafta: Galatasaray-FB 3:1 (Ebue,Elmander,Melo)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Maç nasıl biter?

GS kazanır
6
50%
Berabere biter
5
42%
FB kazanır
1
8%

Total votes: 12

Mehmet Gurdal Cetin

Re: STSL 14.Hafta: Galatasaray-FB 3:1 (Ebue,Elmander,Melo)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Rezalet sadece 3 !!!!
TRUST GALATASARAY
MGC

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Ah be... Böyle bir Fener yakalıyorsun ve sadece 3 gol atarak sahayı terkediyorsun, üstelik maçın bitimine saniyeler kala laubalilikten Alex'e gol attırıyorsun.
Çok yazık oldu. :|
Maçtan önce burada beraberlikten bile çok ümitli olmayan ben, şimdi gelmişim 3-1'lik galibiyete burun kıvırıyorum.
Nasıl kıvırmam?
Muhteşem bir ilk 25 dakika... Akın üstüne akın, pozisyon üstüne pozisyon... Ama klasik GS hali, gol yok. Oysa aynı durumda FB yakaladığı zaman affetmiyor.
İnanılmaz sürklase ettik, sahadan sildik rakibi. Ben yıllardır böyle bir GS görmedim Fener karşısında. Sağdan soldan ortadan, her türlü pozisyona girdik.
Sonra neyse ki tempomuzun düştüğü dakikalarda goller geliyor.
İkinci yarı Kazım'ı oyundan alıp Eboue'yi öne çekmek varken değişiklik yapmıyor Terim.
Bekliyor.
Bu kez Fener orta sahayı ele geçirmişken, uzun yıllar sonra ilk defa onlara şans golü atıyoruz. Genelde onlar bize atardı böyle şans golünü. Johnson frikikten vurur, Emre'nin sırtına çarpar. Kezman ceza sahası dışından sallar, Ergün'ün sırtına çarpar. Kaleye girer.
Şans artık bize gülmeye karar veriyor.
O dakikadan sonra bekliyorum ki Terim orta sahayı hızlandırsın ve tarihi farka gidelim.
Olmuyor. Rölantiye alıyoruz. Umursamıyoruz. Bir de üstüne üstlük gol yiyoruz.
Çok yazık oldu çok...

Bu arada Arena'nın atmosferinin harika olduğunu söylemeliyim.
TV'den seyrettim. "Ah keşke orada olsaydım" diye içimden geçirdim.
Seyircinin tezahüratı ve uğultusu karabasan gibi çöküyor rakip futbolcuların üstüne. Neye uğradıklarını şaşırıyorlar.
Artık biz de FB'ye karşı stad konusundaki dezavantajımızı giderdik.
AYRILMAZ İKİLİ

Mehmet Gurdal Cetin

Ne diyosun Salih 7-8-9 olurdu A.K. :))
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Sadece Kazim'in kacirdigi 3 gol var !!!
TRUST GALATASARAY
MGC

Harun Demirci

Post by Harun Demirci »

Ancak gelebildim maçtan. İnanın kulaklarım sağır oldu sesten. Fenerbahçe diye bir takım yoktu. Seyirci resmen sildi feneri.Gel görki 3 te takıldık. Neyse, böyle muhteşem bir oyun sonrası yenmek gerçekten çok çok iyi idi. Baskı sırasında 2 gol atmasa idik, fenere cesaret gelebilirdi. Böyle üstüne çöktüğün zaman en az 2 tane sallamalısın ki umitleri yok olsun. Zaten 3. golü yiyince artık tamamen oyunu bıraktılar.

teşekkürler galatasaray.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Verdikleri emek ve aldiklari galibiyetten dolayi futbolcularimizi ve teknik ekibimizi tebrik ederim. Esasinda ligden cok sogudum;endustriyel spordan sogudum acikcasi.Uluslararasi maclarda oynamak icin once kendi liginizde basarili olmaniz gerekiyor.Yani ligden kendinizi fazla uzak tutamiyorsunuz.Yapacak bir sey yok.

Benim icin onemli olan spor kuluplerinin uluslararasi ortamda basarili olabilecek, durust, ahlakli sporcular yetistirmesi.Ilk onbirde, Semih ve Emre gibi oyuncularin oynayip basarili olduklarini gormek mac kazanmaktan daha onemli benim gozumde.
Konsantrasyon
Concentration

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Golleri de koyalim bakalim.

Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply