STSL 15. Hafta: TS-GS 0-3 (Elmander,Selcuk,Ceyhun)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

STSL 15. Hafta: TS-GS 0-3 (Elmander,Selcuk,Ceyhun)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Saglam mac olur gibi geliyor...
TRUST GALATASARAY
MGC

Mert Tokman

Re: Hamsi V Aslan

Post by Mert Tokman »

Sarbisiz, Servetsiz, Zansiz bir GS i izlemek zevkli oluyor ;) Sira Balta'da...

Can Ergun

Post by Can Ergun »

İlk yari itibari ile 0-2 yeniyoruz. İlk gol zelmander dk5, ikinci 18 den Selcuk serbest vurus.

Hakem Kuddusi hamsilerin 3 tane elle oynamadisini calmadi, ilkinde Baros gole gidecekti, ikincide ts kontraya cikti el sayesinde. Ayrica yine yay'in ordan serbest vurus vermedi tabanla Baros'a dalan adi herife.

Bunlara ragmen ustunuz, ts de bi numara yok. İkinci yari Emre ç. Ve Baros cikip Riera ve Sercan girmeli

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Iyi skor Zokora cikinca is bitti
TRUST GALATASARAY
MGC

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Yürüye yürüye 3 puan :)

Öncelikle kırmızı kartın yanlış olduğunu düşünüyorum. Bana gayet normal bir ikili mücadele gibi geldi.

Geri kalan bölümde takım pas yaptı, pas yaptı, sonra biraz daha pas yaptı. Trabzonunda nefesi uzun süreli olmadı.

Orta saha ve Baroş kötüydü bugün. Tamam Trabzonluların elle oynama vakaları oldu ama işine bak be kardeşim! Yok en ufak birşey oldumu Baroş donup kalıyor kafasını hakeme çeviriyor hemen. Bundan vazgeçmesi lazım.

Kazım da insanı sinir edecek bir tembellik içindeydi genelde.

Elmander harika.. Çatır çatır top oynuyor adam. Defans oyuncularıda çok iyi iş çıkarıyorlar. Kendilerini tebrik ederim :)

Maçın en ilginç olayı bir lazın hedefi şaşırıp kendi kalecileri Tolgaya su fırlatmasıydı. :D
Last edited by Ismail Gezer on Sun Dec 11, 2011 10:02 pm, edited 1 time in total.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Fikrada olmayacak isler... Baros'u vurucam diye kendi kalecisi Tolga'yi yuzunden su sisesi ile vuran mi istersin yoksa oyuna girerken Engin'e ayakkabilarini atan mi?

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sormayı unuttum, GS en son ne zaman doğru düzgün bir frikik golü atmıştı acaba D

Yani kimsenin kıçına bacağına çarpmadan direkt ağlarla buluşan bir top?

Valla ben hatırlamakta zorlanıyorum...

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Ismail Gezer wrote:Sormayı unuttum, GS en son ne zaman doğru düzgün bir frikik golü atmıştı acaba D

Yani kimsenin kıçına bacağına çarpmadan direkt ağlarla buluşan bir top?

Valla ben hatırlamakta zorlanıyorum...

http://maraton.com.tr/1581-gun-sonra-bi ... 56887.html

Zafer Yazici

Post by Zafer Yazici »

Uzun bir zaman oldu sanırım Galatasaray üç maç üst üste kazandı.Bu maçlardan ikisi Fenerbahçe ve Trabzonspor.Takım Türkiye Ligi standartlarına göre fena değil.Fatih Terim nihayet takımın kaybolan özgüvenini yerine getirdi.Ama benim keyfim yok.Lig takımım kazansada zevk ve tad vermiyor.Sanırım futbol bu ülkede benim için bitti.Kolay kolay oturup maç izlemem artık.Tıpkı Beşiktaş, Fenerbahçe ve Tranzon maçlarını seyretmediğim gibi.Srtık sadece özet almam yetiyor.Türk futbolunu kaos içinde bırakan play off gibi saçma bir düzen getiren TFF na, futbolculuk ve yöneticilik görevleri dışında her şeyi yapan futbolculara ve yöneticilere beni türk futbolundan soğuttukları için birer kilo kına yollamayı düşünüyorum.
Bu arada Elmander denen savaşçıyı tebrik ediyorum.Fatih hocanın inadını yenerek ilk 11 de kendine yer açan Elmander'in forma nasıl kazanılır dersini umarım ağlayan yedekteki futbolcular izlemişlerdir.
Çarşamba günü Lille maçına baktım Trabzon'un ve dedim ki bu takımın başında Şenol Güneş forvetinde ise Burak olduktan sonra Galatasaray bu maçı yürüyerek kazanır dedim.Ve de kazandı.Şenol Güneş çarşamba günüde tam bir facia maç taktiği vermiş.CSKA Inter'i nasılsa yenemez düşüncesi ile beraberliğe kitledi maçı.Halil Altıntop'tan bir sağbek yaratttı yeniden neredeyse.Zaten bu gidişlede Halil Türkiye'de gol atmayı unutuacak.
Neyse en azından Galatasaray ritmini buluyor

Saygılar..
Galatasaray bir yasam bicimidir..
Galatasaray sabrın sembolüdür.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 15. Hafta: TS-GS 0-3 (Elmander,Selcuk,Ceyhun)

Post by Cengiz Akgun »

Macin ozeti ve goller.

Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:Fikrada olmayacak isler... Baros'u vurucam diye kendi kalecisi Tolga'yi yuzunden su sisesi ile vuran mi istersin yoksa oyuna girerken Engin'e ayakkabilarini atan mi?

Iki eski oyuncularindan iki gol yemeleri aci olmus ama. Bu Trabzon sehrinde spor adina yapilan kacinci sacmalik diyecegim ama bizimkiler ASY neler yapmadilar ki. Ayilik sadece onlara mahsus degil.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:
Mert Tokman wrote:Fikrada olmayacak isler... Baros'u vurucam diye kendi kalecisi Tolga'yi yuzunden su sisesi ile vuran mi istersin yoksa oyuna girerken Engin'e ayakkabilarini atan mi?

Iki eski oyuncularindan iki gol yemeleri aci olmus ama. Bu Trabzon sehrinde spor adina yapilan kacinci sacmalik diyecegim ama bizimkiler ASY neler yapmadilar ki. Ayilik sadece onlara mahsus degil.
Bu ayakkabi atma isini daha once gormemistim - bayagi bir komik geldi - epey guldum --- adam aksam karisina ne dedi acaba "bey senin pabuclarina ne oldi?" diye sorunca...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote:
Cengiz Akgun wrote:

Bu ayakkabi atma isini daha once gormemistim - bayagi bir komik geldi - epey guldum --- adam aksam karisina ne dedi acaba "bey senin pabuclarina ne oldi?" diye sorunca...
Bu sadece Trabzona mahsus degil. Inounu'de gorulen bir olaydi ayakkabi isi. Hatta ayakkabinin tekini atiyor ki eve seke seke gitmek icin herhalde. Malum bu is Araplarda da varmis biliyorsun. Bush'a Irakli basin mensubu basin toplantisinda ayakkabi firlatmisti. Bush da cevik adammis pat diye yativerdi. Bak asagida.

Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Salih Bora

Re: STSL 15. Hafta: TS-GS 0-3 (Elmander,Selcuk,Ceyhun)

Post by Salih Bora »

İki maçtır takımın mücadele gücü üst düzeyde. Övgüyü hak ediyor.
İkili mücadelelerde, yardımlaşmada iyiyiz. Oyuncuların özgüveni yerine geldi.
Fakat bir laubalilik sorunumuz var... Şimdi şu maçı 2-0'a getirmişken, rakip 10 kişi kalmışken ve her anlamda teslim bayrağı çekmişken, farka koşmak yerine aylak aylak yan paslarla vakit öldürmenin ne gereği var?
Fatih Terim'in hoca olduğu bir yerde ilk defa görüyorum bu tür laubaliliği. O ki "yakalamışsan atacaksın" diye düşünen bir hoca. "Olabildiğince fazla gol atmanın ayıbı yok" felsefesini ısrarla vurgulayan biri. Ama bakıyorsunuz, hem Fener'e karşı hem Trabzon'a karşı tarihi fark yapma fırsatı elimize geçmişken cömertçe harcıyoruz.
AYRILMAZ İKİLİ

Post Reply