O takim ve annadim mi?

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

O takim ve annadim mi?

Post by Cengiz Akgun »

Arda yine sicip sivamis GS'yi Lefter'in vefati dolayisi NTV de konusmus. Telegol'de Gokmen cildirdi. Annadim mi diyor ki kelimede bir (anladin mi degil annadim mi ve namkor nankor yerine). Galatasay icin "o klup bu klup" demis. FB yolunda Emre agabeysinin koynunda dedi. Bir de bu utanmazlari kaptan filan yaptilar. Bunlar isi gucu traftari kandirmak Allahlari para diyor. Birde utandan kendini Bulet'le kiyaslamis diye eklemis. Fakat cok koydu Gokmen'e. Erman ise "Al iste Adnan'ni yedi bitirdi bir cumle ile" dedi. O takimda o adam arkasinda durdu yerlerde surundugu zaman bile el verdi o da bu sekilde tesekkur etti diye ekledi.

Ben pek Kaya Cilingiroglun'dan haz etmezdim. Oyle laflar etti ki hic beklemiyordum. Koskoca GS gibi bu klube o takim diyen bu adam hakkinda daha fazlakonusup paye vermemek lazim gecelim bunlari dedi ki en dogrsu da bu zaten. Ama Serhat reyting yapacagim diye kasidikca kasiyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: O takim ve annadim mi?

Post by Cengiz Akgun »

Biraz fazla yuklendiler ama adamin agzi durmuyor. Sana Lefteri sormuslar. Kac kere gordun Lefter'i. Duyduklarin kulaktan dolma iyi seyler. Durup dururken o takim bu takimi ne karistiriyorsun. Sana mi kaldi Bulent Korkmazi korumak ve kollamak. Adamin kendisi ortada. Gidecem dedin sana mani olmadilar. Isine baksana yahu!
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Telefon acmis ailesine :-D Lefter'i hic görmemistir, bende görmedim, resimlerde biraz, babamin dukkaninda, GS maclari esnasinda cekilmis fotolar :-)

Gurbette hasretlik cekiyor tele acmis Cengiz abi, biraz anlayis lutfen :-) Böyle böyyuk degerlere sahip cikmaliyiz, cocugun ustune fazla gitmeyelim. Durus cok önemli durus, son sike olayi isiginda konusuyorum :-D Neden bu kadar dolu, ne vefa borcu....Adnan abilerini kastederek mi konusuyor kestirmesi guc....yoksa FT onu 'silip' atti diye mi, ne bileyim...

Arda, sana abi nasihati; insan söyledikleri, yaptiklari ile ölculur.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Terim yollamak istemedi ama Aysal parayi godu etrafa bakinip bir de bunun halini gordu ipini cekti. Iyiki de cekmis. Uckurus para geldi. Degilse Sinem ile orada burada gazdaklayacakti. Arkasinda enkaz kalacak saniyordu ama takim toparlandi. Ne desin ben gidince GS duzeldi diyecekhali yok ya. Sagi solu kurcalamis. Asil onu bu hali ilekaptan filan yapip ayi boku gibi sisirenler utanmali.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply