STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 3-2 (Elmander(2), Melo)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 3-2 (Elmander(2), Melo)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bu mac sirasinda Milano'da olacagim. Dolayisi ile maci seyretmem biraz zor gozukuyor.
Maca cimbom.org forumdan bakarim herhalde.

Sakatlarin yetisecegi soyleniyor. Hafta ici mac yok artik. Full kadro dinlenmis , calismis ve iyi futbol oynamak icin cikilabilecek bir mac olacak. Haftaya havanin da kotu olmayacagini dusunuyorum.

Baros'u ilk 11 e almaz herhalde, Necati formda.

Onumuzde koca bir hafta var. Bende bu arada hafta sonu Milano'da mac var mi ona bakayim.. :D
Last edited by Mehmet Gurdal Cetin on Mon Feb 20, 2012 11:35 am, edited 1 time in total.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Re: STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 26.02.2012 Pazar 19:0

Tabi simdi isin rengi degisti.
Bugun sunnet yarin deniz...

Pazar gunu Galatasaray macina BJK Baskani olarak geleceksin Pazartesi TFF de Baskan olacaksin.

Hos Arena'ya gelmez (gelemez) ya cok ilginc bir hafta sonu ve basi olacak.

Gercekten insanin inanasi gelmiyor.

UEFA 2014 yilinda hesaplar tutmazsa hesabinizi durerim dedi.
UEFA'nin Turkiye'de bu kriter islerini takip edecek kurum kim ? Kim kontrol edecek? TFF.
TFF nin basi kim ? TUPCU.
TUPCU hangi klubun baskani ? BJK
Turkiye'de defterleri en bozuk klup kim ? BJK
BJK klubunden cash para 100 M TL alacagi olan karsiliginda bu parayi geri isteyecek kim ?TUPCU (Bu para gayri resmi hesaptan klubun resmi hesabina giris yapmis para)
Eski futbolcularinin eski TD lerinin CAS la UEFA ile en cok mahkemelik olan klubu kim ? BJK

Valla sike tesvik islerini biraksin klubunun mali durumunu 2013 e kadar toparlasin, yoksa ne TUPCU kalir ne de BJK... Dosyasi asagida...

http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Dow ... WNLOAD.pdf
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

geciricez besiktasimiza :lol:

Mehmet Gurdal Cetin

Ozan Kaya wrote:geciricez besiktasimiza :lol:
Aslinda karsi tarafi rencide edecek fiziksel aksiyon iceren mesajlardan kacinmamiz lazim Sevgili Ozan...

Sonra ipini koparan buraya doluyor.

Gerci uzun suredir bizbize yazisiyoruz ama yine de zorlamamak lazim. Insanlar alingan ve asiri duyarli olabilir.

Ha dusuncene katiliyor muyum evet ama dillendirmiyorum ayip kaciyor...

We will pass to our Besiktas desen bu kadar tepki almaz :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Aferin Mehmet boyle buraya sahip cik. Baksana yine iki uc kisi kaldik burada yazan ve cizen. Neden bilmiyorum. Yine acaba bana mi kiziyorlar arada sirada kendilerine laf sokusturdugumu sanarak. Yildizim nedense pek barismiyor. Bir turlu cozemedim olayi. Mesela Gokcigdem, Mert filan neden yazmaz. Ortada bir suru malzeme var aslinda. Ligin basinda Can da yaziyordu. Marsan ve bizim yeni Amerikali kerem vakit bulunca iki satir yaziyor.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Oncelikle Besiktas'li arkadaslarimizdan ve daha sonra sizlerden ictenlikle ozur dilerim. Kapildim gittim bu aralar hat safhaya cikan aglanacak komediye. Bir an cikiverdi iste klavyeden.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:Aferin Mehmet boyle buraya sahip cik. Baksana yine iki uc kisi kaldik burada yazan ve cizen. Neden bilmiyorum. Yine acaba bana mi kiziyorlar arada sirada kendilerine laf sokusturdugumu sanarak. Yildizim nedense pek barismiyor. Bir turlu cozemedim olayi. Mesela Gokcigdem, Mert filan neden yazmaz. Ortada bir suru malzeme var aslinda. Ligin basinda Can da yaziyordu. Marsan ve bizim yeni Amerikali kerem vakit bulunca iki satir yaziyor.
Bu ara pek mac seyretmeye firsat bulamiyorum - sike konularina da hic bulasmak istemiyorum acikcasi.

Abdullah Avci milli takim aday kadrosunu aciklamis onumuzdeki hafta oynanacak hazirlik maci icin... GS'dan Selcuk ve Semih var sadece... Engin'e yuz vermemis - iyi etmis... FB'den de Emre ve Deve Dilaver'i almamis - olumlu hareketler...

1- CENK GÖNEN
BEŞİKTAŞ A.Ş.

2- SİNAN BOLAT
STANDARD LIEGE

3-TOLGA ZENGİN
TRABZONSPOR A.Ş.

4-EREN GÜNGÖR
KAYSERİSPOR

5- GÖKHAN GÖNÜL
FENERBAHÇE A.Ş.

6- HASAN ALİ KALDIRIM
KAYSERİSPOR

7- İSMAİL KÖYBAŞI
BEŞİKTAŞ A.Ş

8- ÖMER TOPRAK
BAYER 04 LEVERKUSEN

9-SERDAR AZİZ
BURSASPOR

10- SEMİH KAYA
GALATASARAY A.Ş.

11-SERDAR KESİMAL
FENERBAHÇE A.Ş.

12- ALPER POTUK
ESKİŞEHİRSPOR

13- ARDA TURAN
CLUB ATLETICO DE MADRID

14- CANER ERKİN
FENERBAHÇE A.Ş.

15-MEHMET EKİCİ
SV WERDER BREMEN

16- MEHMET TOPAL
VALENCIA C.F.

17-NECİP UYSAL
BEŞİKTAŞ A.Ş.

18-NURİ ŞAHİN
REAL MADRID CF

19- OLCAN ADIN
TRABZONSPOR A.Ş.

20- OLCAY ŞAHAN
1.FC KAISERSLAUTERN

21- SELÇUK İNAN
GALATASARAY A.Ş.

22-SONER AYDOĞDU
GENÇLERBİRLİĞİ

23- TUNAY TORUN
HERTHA BSC BERLIN

24- UMUT BULUT
TOULOUSE FC

25- MEVLÜT ERDİNÇ
STADE RENNAIS FC

26- MUSTAFA PEKTEMEK
BEŞİKTAŞ A.Ş.

27- BURAK YILMAZ
TRABZONSPOR A.Ş.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mert Tokman wrote: Bu ara pek mac seyretmeye firsat bulamiyorum - sike konularina da hic bulasmak istemiyorum acikcasi.

Abdullah Avci milli takim aday kadrosunu aciklamis onumuzdeki hafta oynanacak hazirlik maci icin... GS'dan Selcuk ve Semih var sadece... Engin'e yuz vermemis - iyi etmis... FB'den de Emre ve Deve Dilaver'i almamis - olumlu hareketler...

Sike isini anladikta maclara neden vaktin yok. Okulda isler cok deme simdi. Gerci hafta sonlari ben de bakmiyorum fazla.

Bu ne milli maci yahu? Avrupa kupasina katilacaklara antreman mi veriyoruz? Ak ak yikayip mor mor serdilerdi. Simdi ligler devam ederken bir de milli macta sakatlik filan cikarmasalardi.

Abdullah Avci isini bilen bir adam. Ben onu GS basinda gormek isterdim dogrusu. Digerleri gibi gugus oynamayacaktir. Eger basini yapar isini.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Tabi bu tarz maclar icin tahminde bulunmak bir nevi muneccim seyi sohbeti gerektiriyor.
Ama sahsen ben bu maci Galatasaray'in 1-0 alacagini ve golu de Selcuk INAN ' in atacagini dusunuyorum.

Kart sinirindaki topcularin cok dikkatli olmasi lazim cunku haftaya cok ciddi bir Sivas deplasmani var ve Ozfenerli baskanlari beraat etti ellerinde ne var ne yoksa top yekun ustumuze geleceklerdir.

Sivas macindan sonraki fiksturu soyluyorum,

Galatasaray-Genclerbirligi ve FB - Galatasaray dolayisi ile tahrik taciz sonrasi gorulebilecek bir kirmizi kartin cezasi 2 mac ve FB maci olabilir. Olmaz demeyin daha once oldu boyle durumlar.

Ufaluji,Muslera,Necati,Engin sinirda diye biliyorum. Semih ve Selcuk BJK macinda kart gorurlerse Sivas macinda gorebilecekleri birer sari ile FB macinda olmayabilirler.

Cok dikkatli olmak lazim...
Bence BJK yi yenip ne var ne yoksa BJK macinda gorulmeli ve Sivas'ta millet kart cezasini cekmeli..

Tabi bu aksam oynanacak Eskisehir - FB macinin sonucuna gore de bakmak lazim...
TRUST GALATASARAY
MGC

Ozan Kaya

Post by Ozan Kaya »

Defansin cok dikkatli olmasi gerekli. Portekizli cete beni urkutuyor. Yiyecegimiz supriz bir golun altindan kalkmak cok zor olur cunku forvetlerimiz ne kadar pozisyona girseler de bazen sac bas yolduruyor. Yukarida bahsettiginiz Fener macina kadar olan maclar oncesi alinacak bu 3 puan cok onemli ve degerli.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Ilk 15-20 dakikadaki baski sonuc verdi Elmander'in goluyle 1-0 one gectik. Sonra biraz kontrollu oynar gibi olduk ama takim kendini dizginleyemedi --- tekrar baski kurmak istedik ve gereksiz yere orta saha onunde pas hatalari yuzunden birkac kez 2'ye 2 yakalandik defansta.

Eboue'nin donusu cok fark ettiriyor - golude onun inatciligi yaratti.

Orta sahada Engin takimin ahengini bozan oyuncu - ayaginda cok top tutuyor - basit oynamayi ogrenemez bu cocuk - bosuna israr ediliyor.

Onde ise Necati etkisiz.

Baros-Necati ve Yigit-Engin degisiklikleri iyi olur ikinci yari.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 2-2 (Elmander, Melo)

Post by Cengiz Akgun »

Maci seyretmiyorum ama iyi denilen genc Semih'in kendi kalesine gol atisi trajik olmus.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 2-2 (Elmander, Melo)

Post by Cengiz Akgun »

Keltos iyi oynadik ama sans bizden yana degildi. Boyle seyler olur filan diyecektir yine. Malum laflar bunlar. Gecen hafta Sivas'ta madara olanlara kendi sahanda boyle boyun ey ondan sonra Avupaya gidemeyecegiz diye uzul.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 3-2 (Elmander(2), Mel

Post by Cengiz Akgun »

Yebneleri yukarda soyledigimi degistirmez. Son anlara baktim biraz. BJK daha iyi oynuyordu. Almeiada o golu kacirmasi durumu ters yuz etme durumunu da kaciran taraf olmalarini onledi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Re: STSL 28.Hafta Galatasaray-Besiktas 3-2 (Elmander(2), Mel

Post by Mert Tokman »

Kendi kalesine golu attiktan sonra taraftarin Semih lehine motive edici tezahurat yapmasi cok olumluydu - taraftara tebrikler

Riera gittikce isiniyor - Balta yerine solbekte daha cok oynatilmali. Yedigimiz iki golun ve Almeida nin kacirdigi golun hepsinin Balta'nin tarafindan hazirlanmis olmasi herhalde kimse icin supriz degildir. Eboue hem kendi tarafini kapatti hem de gol pasi verdi ve butun hucumlara katildi. Kazmalar elimizde Baltalar belimizde ne savunmada var ne hucumda... Hala FT ile kisisel iliski sermayesinden yiyor - yakinda Sabri ve Servet gibi onunda sermayesi tukenir... Hazira dag dayanmaz derler buyukler.

FT Engin de israrci - bosuna diyorum ben...

Galibiyet iyi oldu - bu BJK playoff ta rakibimiz olacak buyuk ihtimalle - o zaman Tupcu de TFF baskani olacak... Gurultuye hazirlanin...

Post Reply