2014-2015 TRANSFER CALISMALARI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hasan Tezcan
Site Admin

Re: 2012-2013 TRANSFER CALISMALARI

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz abi, hafife alma adamlari, transfer bitti biticek :-D Sonra aceleye ne gerek var...Neye kiziyorum biliyormusunuz, bu kadar dikkatli davranmalarina ragmen cöpe atilan transfer paralari. Hesap sormak var mi, yok elbette, hatta ayni sahislarin tekrar secilme olasiligi yuksek...Projeyi batirmis project managerlerin görev tazelemeleri gibi, neymis efendim tecrubelenmisler bundan kötusu olmaz mis :-) Paran yok, hamlelerini ona göre at, rezil olma. Son Kayserispor pazarligi aklimda, nasil gururlarina yedirebiliyorlar anlamis degilim. Ustelik uyuyamamis, ama nedeni baska sanirim, transfer olmadi diye :-D
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Genc Erhan SENTURK ve Berkin Kamil ARSLAN'nin sozlesmelerini uzatmamislar.
Ben aslinda O.LYON dan cikan her forvete sarkmamiz gerektigini dusunuyorum. Ben orada Lisandro LOPEZ 'i bayag begeniyorum. Son 4 senesini cift hanelerde yasamis bir golcu.Bildigim kadari ile seneye kontratinin son senesi... Lyon bunu Portodan 3 sene once 24 Milyon Euro'ya aldi ordan pay bicin.. CL de de gol atan bir adam. Cok param yok alamam diyorsak parayi IBB li WEBO ya cak yanilmazsin. Tam Turkiye ligi golcusu... Avrupaya gidemezsek iyi bir cozum olabilir.FT orta saha icin IBB li DOKA felan diyormus.Herkes 6 HAZIRAN'i bekliyor.Cok degisik heyecanlar bunlar :D Sampiyonlar ligi yani :D
2 HAZIRAN

http://spor.mynet.com/haber/fenere-3-at ... uyor/51439

Ulan elimi degdigim transfer listemize giriyor. Basinin beni takip ettigi konusunda artik eminim. :D

Ahanda bu adami da yazmisim
Sirasiylan haber yapilmis

Bence iyi adam :D 23 MAYIS
http://en.wikipedia.org/wiki/Olivier_Giroud

Iyi cocuk.... 31 MAYIS
Yevhen Konoplyanka
FC Dnipro'da oynuyor. Ukraynali..23 yasinda.. Sag sol ayak var.
Orta saha oyuncusu...
Bence bakilmali...
You tube ta var.
http://www.youtube.com/watch?v=j5iEGZXs ... tube_gdata

Ama daha WEBO satin alma ve LUKAKU yu kiralama sohbetlerini tutturamamisiz :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

En buyuk transfer BJK'in TT Arena'ya zorla sokulmasi olacak :-D Bu GS'in yedigi en buyuk kaziklardan bir tanesi kanimca. Kendin yapamadim, adam gibi sözlesme imzalayamadin böyle ustune binerler kardesim. Guzelim ASY'i ne bokuna verdin simdi diye sormazlar mi sana. GS derin bir uykuda arkadaslar, devlet bakaninin bugun dedikleri bu uykudan uyandirir mi bilmiyorum.

Tekrar edeiyorum, bence yilin transferi BJK'in TT Arena'ya gelisi olacak :-D SL, ligleri o zaman görun, imzalanacak anlasma, saha ve tribunlerin hali vesayre. Yok mu bir babayigit cikip konussun, yaptiklari anlasmaya ne kadar guveniyorlar. Bir bok ifade etmiyorlar ise....

Mehmet Gurdal Cetin

FB Medyasi durmadan pompaliyor. Avrupadaki orneklerini vermisler.
SAN SIRO - GIUSEPPE MEAZZA varmis falan filan..Ulan herifler 1947 den beri paylasiyorlar stadi, daha holiganizm icat edilmeden once :D

BJK stada ne ad verecek merak icindeyim :D

Madem bu is boyle olacak kombineleri yari yariya bolsunler hatta BJK ve Galatasaray taraftarlari anlassin tek kombineyi iki kisi kullansin. :D

Saka gibi AMK :lol: (GAZETEDEN BAHSEDIYORUM YANLIS OLMASIN ) :lol:
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Taraftarlari ikna etme görevi devlet tarafindan GS yönetimine veceklermis :-D Ilk okudugumda inanmamistim, uydurma dedim ama gercek galiba. Kolay gelsin Unal baskan.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Taraftarlari ikna etme görevi devlet tarafindan GS yönetimine veceklermis :-D Ilk okudugumda inanmamistim, uydurma dedim ama gercek galiba. Kolay gelsin Unal baskan.

Neyi ikna edecekler. Herif vereceksiniz BJK demis iste. Biz oyle dersek oyle olacak demis. O stadin cimi var oturacak koltugu var. Yahu cikip biz gidip Olimpiyat stadinda oynamak mecburiyetinde kaldik BJK bize gelin Inounu'yu paylasalim demedi. Hatta sorduk sizin ananiz guzel mi dediler. Simdi biz buranin kiracisiyiz, ASY verdik ve burayi aldik. Ne demek BJK burada oynayacak diye zorlamak. Katiyen olmaz. Nerede oynarlarsa oynasinlar, Istanbulda stad var diyecek adam yok. Hepsi avrat kilikli bunlarin be. Aslinda cogu kadin bunlardan cok daha mert. Bunlarin agizlari bir kiclari baska oynuyor. Dogruyu soylemis Adnana Ozturk'un arkasinda duramiyorlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz abi önemli olan GS yönetiminin takinacagi tutum. Devlet rica ediyor diye taviz verirlerse yaziklar olsun...butun GS camiasina karsi cikmis olacaklar, sonun baslangici olur kendileri icin.

BJK'in IBB zirvalamasina gulup geciyorum, mecbur kalmislarmis...hatirlaryan varsa icinizde bana söylesin, ben hatirlamiyorum bile. IBB'nin kac milyon tarafatari var, kac kisi maclara geliyor ve su an nerede oynuyorlar, kendilerine hatirlatmak isterim. Bana Inönu yu kullandilar demesinler!!

Git kardesim sende 2 sene oralarda surun.

Mehmet Cirak

Post by Mehmet Cirak »

Daha once de yazdik... Dolmabahce gitmistir. Stadi yikarlar, sonra ilk kazma vurduklarinda tarihi eser bulduk derler, bu arazi Istanbul'un goz nuru derler, stadin yapilisini ertelerler de ertelerler. Bu esnada GS ile BJK kardes kardes Turk Telekom Ali Sami Inonu stadinda oynarlar. Baktilar iki camia da kabullendi oh ne guzel, cepte 200 milyon avro. Yok o is olmadi, iki camia da kabullenmiyor, BJK'ye ultra super luks, ustu 5 saniyede acilip kapanan bir stad yaparlar sehir disinda, alt tarafi 200 milyon avro'ya, dini butun bir insaat sirketimiz de ihaleyi alir.

Bu arada Dolmabahce arazisi, olay biraz unutuldaktan sonra, baska bir dini butun firmamiza degerlendirilmek uzere verilir. Cok gelismis, alisveris merkezli ve parkli, muthis konutlar dikilir. Boylece hem BJK devlete borclu cikar, hem Istanbul muthis beton yiginlari kazanmis olur.

Kiziltoprak alt yapisi da hazirlandi zaten, Bagdat Cad. hem de gittikce daha guzide hale geliyor. Hele o topuk yaylasi tesisleri de tam deniz kenarinda. Ama o konuda bekleyeceksiniz, o sonraki asama. FB kurtarildi, taraftarlar rahatlatildi. FB'li taraftarlar boyyuk FB'li Tayyip Sultan'a borclu ciktilar. Boyle projeye karsi duracak adam Aziz baskan da bitmistir bu saatten sonra.

Her sey yavas yavas... Uyuyalim da buyuyelim, tipis tipis, ninni...
Mehmet Cirak

"Artificial intelligence is no match for natural stupidity."

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Buraya siyaset karistirmayalim lutfen.

BJK kendi istegi uzerine stat isine basvuruldu, ihaleyi kim kazanir bizi ilgilendirmez. BJK'in bilecegi istir...ama BJK'in aldigi veya alacagi kararlar huzur bozucu nitelikte, cok piskince, ve uzulerek söyluyorum yuzsuzce. Insan istenmedigi yere gitmez. GS bunu her hali ile göstermekte. "Oynayacak 3 stat varmis, IBB yi oynatmislarmis (neden maclarin tamamini Olympic stadinda oyuyorlar cevap verebilir mi)"...BJK TT'ye gelecek ve orada en az 2 sene kalmayi planliyor, bu ne bicim hesaptir? Ayirca BJK'in bu ekonomik krizde böyle bir ise girismesi ne kadar mantikli o ayri konu.

GS'in ic huzurunu bozuyorlar, taraftar yönetim karsi karsiya gelir, yönetim ve camia karsi karsiya gelebilir. Kimseden anlayis beklemiyorum, beklemesinlerde, sadece kontrat uygulansin.

Mehmet Gurdal Cetin

TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

http://www.youtube.com/watch?v=6_C5IoIKhgQ

Adamimiz... Severiz.

Fransa liginde bir suru bizde is yapacak adam var.

Umut Bulut'u adam edicek ya Taratore hasretle bekliyoruz.

Adam Abdurrahim Albayrak'in ofisinde cay iciyormus...
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Bunlar BJK den ayrilan SIVOK ile anlasirsa hic sasirmam. Az once basin bultenlerine ayrildigi haberi dustu. Bonservisi yok. Ufa ile ayni ulkeden ayni dili konusuyor. Stoper. Cok ta kotu adam degil.

Bu aksam cok ilginc olaylar oluyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Yok mu sunlarin icinden ise yarayan bir adam, bonservissiz , CL oynamak isteyen, genc guclu hizli.

Bursaspor bile gitti adamlarin kalecisi ile gorusuyor...

http://www.rangers.co.uk/first-team

Naismith icin iyi bir eleman deniyordu. Milli takim oyuncusu..

http://www.bbc.co.uk/sport/0/football/18603617
TRUST GALATASARAY
MGC

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Basinda bazi yabanci forvet elemanlari bize yakistiriliyor, mesela Uruguay U20'de oynayan Lazio'lu Zarate. Dun Muslera tavsiye etti diye bizim basinda cikti bugun de Italyan basini herhalde onu gorup aldi yazdi, simdi de Italyanlar bu adami GS'a yakistiriyor diye yaziyor, yani kendimiz pisirip kendimiz yiyoruz. Ben sahsen Baros gitmezse baska forvet alacagimiza inanmiyorum. Necati, Umut, Elmander ve Baros varken birtane daha almazlar gibime geliyor.

Diger butun ilgilendikleri elemanlar orta saha oyuncusu. Sol bek de alternatifsiz (Caglar'i saymiyorum, ihtiyac oldugunda bile yedekte sakatlaniyor, gecen yil Riera oynamisti), gonderemezsek Riera orda oynayabilir belki.

25 Haziran olmayinca hergun bir imzaya cevirdiler ve zaten cepte olan Umut dun imzaladi, bugun bakalim ne yapacaklar, Hamit icin 0.5 milyon fark varsa bence uzatmasinlar ama onun menajeri de kendini uyanik sananlardan o yuzden zora girdi saniyorum. Hamit kendi agzindan anlastik demisti, sonra U donusu yapti.

Mehmet Gurdal Cetin

TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply