2014-2015 TRANSFER CALISMALARI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Marsan

Re: 2012-2013 TRANSFER CALISMALARI

Post by Mehmet Marsan »

Iki paragraf ayri konular. Ikincisi GSnin bonservis parasini nereden buldugu uzerine.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Murat Fahrioglu wrote:Trabzon Burak'in kontratini hukukculara inceletiyormus. Albayrak da roportajda Trabzonspor ile aramiz iyi bozulacak diye birsey olmaz olamaz dedi ama ondan sonra zaten biz buragi onlardan degil baska takimin kampindan aldik dedi.

Bizimkiler Burak ile gorusmeye basladik bilginiz olsun diye yazi gondermisler Trabzon'a.
Kirmizi isaretledigim kisim tam nostaljik olmus. Eskiden oyunculari kacirip saklarlardi. Nede olsa Albayrak eski toprak.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Fahrioglu wrote:Trabzon Burak'in kontratini hukukculara inceletiyormus. Albayrak da roportajda Trabzonspor ile aramiz iyi bozulacak diye birsey olmaz olamaz dedi ama ondan sonra zaten biz buragi onlardan degil baska takimin kampindan aldik dedi.

Bizimkiler Burak ile gorusmeye basladik bilginiz olsun diye yazi gondermisler Trabzon'a.
Zaten arada o Laz olmasa arada simdiye kadar birbirlerine girmislerdi. Arada o var diye bizimkiler boyle rahat ikili oynuyor. Biraz da kullaniyorlar adami ama o dunden razi buna. Biliyorsun Lazlar Laz akli diye dalga gecilmeye bu yuzden ses cikarmazlar. Temel hikayesininin arkasina siginip boyle hinlik yaparlar. Islerine gelir cunku. Saf adam iyi adam ve cabuk gaza geliyor. Ama sonunda bizimkilere guven olmaz ve adami acikta birakiverirler. Butun hikaye o kontratda ne yazdiginin cevresinde donuyor. Bizimkiler yaptigi dogru bir sey degil cunku yarin bize de yapacaklar leppik diyemeyecekler. Neyse bakalim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Gider ayak yaziyorum, su Melo isini bir an evvel bitirmeleri gerekiyor. GS icin cok önemli bir oyuncum, "denge oyuncusu". Fazla unutmasinlar, yoksa diger transferler bosa yapilmis olma ihtimali yukselir.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Sadri Sener bombalamis, Burak transferinden sonra GS ile olan dostlugumuz bitti demis. 100 tane Burak olabilir ama Trabzon dostlugu 1 tanedir gibilerden de bir etmis. GS kulubunde su itibariyle tek bir dostumuz kalmamistir diye de ekleyerek sanirim Albayrak'a da tas atti. Yazik boyle olmasi kotu oldu tabii. Ama bir de bizimkiler bunu yapmadan nabiz yokladi onlar da fazla istedi diye boyle oldu diyenler de var bilemiyoruz tabii.

Amrabat icin de PSV sorun cikariyormus, ille %20 diye israr ederlerse Amrabat bizimkiler vazgecey diye korkuyormus bir Hollanda gazetesine roportaj vermis.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Melo olayı gerçekten önemli. Juventus'un tavrına bakılırsa bu sefer beleşe alamayacağız :D

Merthan'ın hatırlayanlar vardır mutlaka. Geçen sene arada ismi geçti..

İşte onun röportajı:

http://www.ntvspor.net/canliyayin

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Drogba Cin'deki bir takima transfer olmus, haftada 300,000 USD alacagi konusuluyor.
Anelka'da meger ayni takimda oynuyormus. Senelik kazanci 15 Milyon USD civarinda.
Asagida haberin ayrintilarini paylasayim.

http://edition.cnn.com/2012/07/14/world ... ?hpt=hp_t3

GS 'in transferleri arasinda Hamit'i ve Umut'u cok olumlu buluyorum. Dany de iyi oldu. Burak ve Amrabat icin odeyecegimiz rakamlar bana gore cok fazla. Yukaridaki haberi okudugunuz zaman neyin rasyonel oldugu konusunda insanin kafasi iyice karisiyor.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Fahrioglu wrote:Sadri Sener bombalamis, Burak transferinden sonra GS ile olan dostlugumuz bitti demis. 100 tane Burak olabilir ama Trabzon dostlugu 1 tanedir gibilerden de bir etmis. GS kulubunde su itibariyle tek bir dostumuz kalmamistir diye de ekleyerek sanirim Albayrak'a da tas atti. Yazik boyle olmasi kotu oldu tabii. Ama bir de bizimkiler bunu yapmadan nabiz yokladi onlar da fazla istedi diye boyle oldu diyenler de var bilemiyoruz tabii.

Amrabat icin de PSV sorun cikariyormus, ille %20 diye israr ederlerse Amrabat bizimkiler vazgecey diye korkuyormus bir Hollanda gazetesine roportaj vermis.
Albayrak biz Burak'i baska takimin kampindan cikardik lafina ne guzel cevap vermis. Tam dedigim gibi Temel fikrasi gibi bakmis bu sozlere. Parayi da o takima odeseydi diyerek.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Sadri Şener Laz medyasının yapacağı eleştirilere set çekmek amacında.

"GS 6,5 milyon euro teklif etti kabul etmedim" diye hava atmayı biliyordu. Şimdi atsın havasını.

5 milyon euro'da federasyona gitti, istemiyorsa iade etsin

GS'nin "% 25 pay vereceğiz" lafına da hiç gerek yoktu.

Murat Fahrioglu

Burak icin 7 mil Euro arti 2 oyuncu istemis, boylece taraftara bakin Selcuk'un da parasini cikarttim diyecekmis, cok hos olurdu diyor dostluk kazanirdi!!! Herhalde bizi enayi saniyor, bence bu kadar ucmasaydi bizimkiler birsey verebilirdi, bir de Burak niye istikbali icin GS'i secmis anlamamis, bana biri aciklasin diyor. Belki biri anlatir, gorunuse gore taraftarinin tepkisini azaltmak icin cabaliyor.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Fahrioglu wrote:Burak icin 7 mil Euro arti 2 oyuncu istemis, boylece taraftara bakin Selcuk'un da parasini cikarttim diyecekmis, cok hos olurdu diyor dostluk kazanirdi!!! Herhalde bizi enayi saniyor, bence bu kadar ucmasaydi bizimkiler birsey verebilirdi, bir de Burak niye istikbali icin GS'i secmis anlamamis, bana biri aciklasin diyor. Belki biri anlatir, gorunuse gore taraftarinin tepkisini azaltmak icin cabaliyor.
Evet Sadri cok hos adam ama ici bos. Tupcu'nun pesinden gitmesi bile yeter ona. Onun icin su kadar para getirisen gidersin gibi enayice kontrat yapmayacaksin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Cengiz Akgun wrote: Evet Sadri cok hos adam ama ici bos. Tupcu'nun pesinden gitmesi bile yeter ona. Onun icin su kadar para getirisen gidersin gibi enayice kontrat yapmayacaksin.
Valla iyi hatırlattın! Bu adam neden öküzbaşını federasyon başkanı yapmak için çabaladı diye düşünürken, "Demirören kupayı size verecem diye söz verdi bana" şeklinde bir açıklaması imdadıma yetişti.

Bunu demek, ben aptalım diye bağırmaktan farksız. Herkez öküzbaşın neden federasyona getirildiğini biliyorken, adam hem feneri kurtarım hem kupayı trabzona nasıl verecek?

Trabzonspor'un bu adamdan kurtulması lazım.

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Ercan Saatçi adlı karaktersizin bugünki yazısını gören oldu mu?

Bu adamın yazısı okunur mu, çok mu boş vaktin var diye içinden geçirenler olabilir ama bir habere tıklıyorsun altından bu herifin yazısı çıkıyor.

Yazıya gelince tam bir şerefsizlik örneğiydi yazı. Hamit güya bir fenerli futbolcuyu arayıp ağlamış sızlamış "Terim almancıları sevmiyor beni alın sizde oynayayım nölür" diye yalvarmış!

Cümle cümle telefon görüşmesini aktarıyor güya!

1. Adamlar o kadar ezilmiş ve satılmışki ellerinden gelen tek şey GS'nin transferlerini itibarsızlaştırmaya çalışmak!
2. Söylediklerinin doğruluğuna inanmıyorum. Yalan söylemek bu adam için şaşırtıcı bir davranış olmayacak ama yazdığı yazı yüzünden mahkemeye verilmesi lazım. Böyle bir konuşma yapılmışsa bile bunu yayınlama hakkın yok, hamitte izin almadıysan.

Bu adamada, yazdığı yazıyada, buna yazı yazma izni verenede yazıklar olsun.

Murat Fahrioglu

Ismail Gezer wrote:Ercan Saatçi adlı karaktersizin bugünki yazısını gören oldu mu?

Bu adamın yazısı okunur mu, çok mu boş vaktin var diye içinden geçirenler olabilir ama bir habere tıklıyorsun altından bu herifin yazısı çıkıyor.

Yazıya gelince tam bir şerefsizlik örneğiydi yazı. Hamit güya bir fenerli futbolcuyu arayıp ağlamış sızlamış "Terim almancıları sevmiyor beni alın sizde oynayayım nölür" diye yalvarmış!

Cümle cümle telefon görüşmesini aktarıyor güya!

1. Adamlar o kadar ezilmiş ve satılmışki ellerinden gelen tek şey GS'nin transferlerini itibarsızlaştırmaya çalışmak!
2. Söylediklerinin doğruluğuna inanmıyorum. Yalan söylemek bu adam için şaşırtıcı bir davranış olmayacak ama yazdığı yazı yüzünden mahkemeye verilmesi lazım. Böyle bir konuşma yapılmışsa bile bunu yayınlama hakkın yok, hamitte izin almadıysan.

Bu adamada, yazdığı yazıyada, buna yazı yazma izni verenede yazıklar olsun.
Yaziyi ben de gordum Ismail, kasitli yazilmis bir yazi, Burak transferine ve Trabzonspor'a da laf atiyor. Son derece seviyesiz bir yazi. Mahkemeye verilmesi lazim aslinda.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:http://www.youtube.com/watch?v=-Qe65KASlVU

What is this :D
Aferin milliyet :D
Hah soyle...

http://spor.milliyet.com.tr/aysal-in-ci ... efault.htm
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply