2014-2015 TRANSFER CALISMALARI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: 2013-2014 TRANSFER CALISMALARI

Post by Hasan Tezcan »

Dany Karabukspor'a kiralanmis, Furkan da orada kiralik olarak oynuyor. Hayirlisi, insallah onu aramayiz...onun yerine alinacak adama bagli.

Bruma kiralacak deniyor, umarim olmaz, olacak ise yurtdisinda bir kulube olmasi gerekiyor, bence...ama olmasin cunku GS kupalarda var, sonra sen Mancini'yi ne diye getirdin, hazir oyuncu oyatsin diye mi?
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Iki yabanci oyuncu transferi gundemdi. Birisi kesin Brezilyali. Digeri hakkinda emin degilim. Brezilyali olan sol bek/acik. Hatta bir ikinci Brezilyalidan bahsediliyor stoper olarak ama ben Ingilltere tarafindan bir haber gelecek derim :)

Hamit'e bok attik durduk, Hamitsizligi yaziyoruz, gecen biri bir sey dedi gul gul oldum.

HAMITIZM !!

Cok sacma bir lig, Amrabat, Dany, Yigit ve daha bir cogu bu takimda yer buldu.

Chelsea maci ile ilgili diger topice yazdim.

Umidim yok ama fb iyi top oynuyor diyenlere guluyorum. Ligin basi kici bu kadar iste.

Bugunku maci kazanip bu puan farki yada azaltarak girmek cok onemli.

TFF nin basinda iktidarin basindaki gibi hirsiz oturuyor. Ligi fbye vermek istiyorlar. Sezon sonu ceza gelecek bu cok net.

Gundem cok karisik 15-20 gune gundem degisecek bakin gorun. UEFA kaldirdi (sopayi) :) geliyor.

Tek bildigim bir sey var, bizim takim bitti demeden bitmiyor, tarih ornekleri ile dolu.
TRUST GALATASARAY
MGC

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Serdar Aziz, Tarik Camdal'a ucuk rakamlar istenince guluyorum.TFF'nin basimiza ordugu isler.
Bundesliga'da oynayan Turk pasaportlu oyuncular alinacaksa alinsin, o zaman cuzdanin agzini acmanin da bir anlami olur.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kisa tatil, gercekten öyle dusunuyorum. Umarim önumuzde ki dönemde de cözum aramaya devam eder. Bazi takintilari var. Bazen oyunculara söz geciremiyor diye dusunuyorum, isi onlarin profesyolligine birakiyor, birakmamali, sopa lazim sopa. Iyi niyetli. Kadroyu kullaniyor, herkese sans taniyor, bu iyi.

http://spor.gazetevatan.com/haber/manci ... i/596270/5

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Piyasalarda garip garip yorumlar var. Birisi Balotelli'den bahsediyor digeri Ibrahimovic :)

Euro 3 lira bandindayken transfer yapmanin dayanilmaz agirligi bunun adi.

Yonetim iki tane Brezilyali alip devam edecek gibi. Biri sol kanat digeri defansin gobegi.

Yildiz santrafor bekleyenler, Drogba'nin sezon sonu gidisini beklesin.

Su an icin Almanya'dan yada Avrupa'dan gurbetci de beklemeyin. Akli olan futbolcu (ki cok az) su donemde Turkiye'ye geliyorsa son kalan IQ damlasini da tuketmistir.

Sezon bitmeden CEZALAR gelecek.

Mahmut , Ridvan ziyareti son cirpinislar. Kadikoy'de fb taraftarinin "Hirsizlar" diye bagirmasi bu isin son noktasidir.

Futbol cok yakinda cok geri planda kalacak. RTE fb'den cok carpici bir transfer yapmasini istemis olabilir :)

Soyleyebileceklerim bu kadar.... :wink:
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Alternatifler de pek ic acici degil bana sorarsaniz...'Hortumlarin savasi' diye adlandirilacak bir cekisme bu :-) Allah milletimize 'bir birey', 'hur dusunen' olmayi nasip eglesin.

FB'nin durumu neden ic acici olmasin, sen GS ve diger kuluplerin durumuna bak, olasi bir yaptirimda TFF'nin nasil bir tavir takinacagi belli. '5 sene gitmeyiz olur biter' diyecek, hatta dedi bunu. Planli programli ilerliyorlar su an, zaman calarak, insanlari bezdirerek.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Drogba'nin agzina bakacaklarina neden Akhisarspor'lu Niasse'yi dusunmuyorlar, bence GS'in aradigi hareketli, firsatci forvet.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Izet Hajrovic ile gorusmelere baslandigi borsaya bildirilmis ama yarin aksam gelecek olan Alex Telles ile hala gorusmelere baslanmamis mi?? Bir de Dany niye gitmedi daha Karabuk kacincidir acikliyor. Dany gitmeden kimseyi alamayiz, bir de Hajrovic belki Turk statusunden oynayabilir diyorlar ama bu kisa zamanda olacak bir is mi?

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

TR'de sablon baskana yakisir bir demec. Sen Fernandes ile basa cikamiyorsun...bak Tafarel ictenlikle ne guzel konusmus, dinle, akilli ol biraz. BJK kadar musrif kulup yok bence, dunyanin parasini akittilar ortada bir basari yok.

http://www2.sporx.com/futbol/transfer/haber/362425.php

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hayirli Izzet GS'li olmus. Hani bir de Brezilyali geliyordu o ne oldu? Eskisehirden'den gelecek vardi galiba. Ama gidenler olmadigi icin gelenlere yer yok galiba. Arkaya dogru ilerleyelim beyler, inecek kapi arkada. Hadi bakiyim Dani' hadi sen de Riera, Eboue o gotunle yolu tikiyorsun evladim be. Hadi yatma yere kalk ve yuru bakayim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote:Hayirli Izzet GS'li olmus. Hani bir de Brezilyali geliyordu o ne oldu? Eskisehirden'den gelecek vardi galiba. Ama gidenler olmadigi icin gelenlere yer yok galiba. Arkaya dogru ilerleyelim beyler, inecek kapi arkada. Hadi bakiyim Dani' hadi sen de Riera, Eboue o gotunle yolu tikiyorsun evladim be. Hadi yatma yere kalk ve yuru bakayim.
Izzet imzayi atmis ama kontenjan dolu oldugu icin lisans basvurusu yapamadik diye bir de not var resmi duyurunun altinda. En azinda Dany kesin Karabuk'e gidecekti baskanlari hem GS ile hem Dany ile anlastik ama daha imza atilmadi dedi bugun, Dany'i ben antremanda gordum bu aksam! Amrabat'i Antalya'ya ucretsiz kiralik verdik ama Amrabat gitmek istemiyor 2 sene daha GS'dayim diye bir Tweet atmis dun. Riera ise bence ne yapsalar gitmez parasini verseler bile gitmez cunku adam nereye gidecek evde mi oturacak! Simde ne yapacaklar bilmiyorum, Izzet istedigmiz bolgelerin adami degil. Telles aradigimiz sol bek ama bizimkiler bugun teklifte degisiklik yapmis kulubu de transferi askiya aldik artik satmiyoruz demisler cunku adami Brezilyadan da isteyen vardi. Tarik Camdal isini de beceremediler. Bu transfer sezonunu Izzet ile kapayip adami imzali olarak evde oturtursak hic sasmayin. Super plansizlik ve kabiliyetsizlik ornekleri sergiliyoruz. Oyuncular bizimle dalga geciyor ve ikinci yariya yine solbeksiz girme tehlikemiz var.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Hizli basladilar, Allah utandirmasin :-) Murat guzel özetlemis. Komiteler haril haril isliyor yani.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Alex Telles transferi midemi bulandiriyor, sanki birsey var. Yeterince izlendi mi acaba?

Gremio GS gereken teminat mektubunu vermedigi icin transferi simdilik askiya alinmis.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Alex Telles transferi midemi bulandiriyor, sanki birsey var. Yeterince izlendi mi acaba?

Gremio GS gereken teminat mektubunu vermedigi icin transferi simdilik askiya alinmis.
Ben zaten GS'in hicbir zaman yaptigi Brezilyali transferlerine olumlu bakmadim. Her zaman yedikleri kazik kulaklarindan cikti. GS FB'nin yaptigi gibi bir Alex cikaramadi bu transferlerden. Turkiyede oynayan Brezilyalilarinda hali ortada. Buna bizim Melo da dahil. Hepsi uc kagitci bu pezevenklerin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply