2014-2015 TRANSFER CALISMALARI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Fahrioglu

Re: 2012-2013 TRANSFER CALISMALARI

Post by Murat Fahrioglu »

Cengiz Akgun wrote:Kimdir bre bu? Bu adami Gaziantep'de izleyen oldu mu? Yine bizim yumurta topuk para yok diye cop topluyor olmasin. Ufleyici'den iyi mi bu madem defans oyuncusu. Bize saglam bir sagbek lazimdi diye biliyorum. sabri'den ne koy olur ne kasaba. Bunu gorduler zaten bu sene. yedekte bekleyecek Gokhan Zan gibi.
Ben bu adami gecen seneden istiyordum Cengiz Abi. Suratli ve cok yerinde mudahaleleri olan bir oyuncu. Oyun stili aslinda olgun bir Semih'e benziyor. Saniyorum daha once de istemistik de vermemislerdi. Izledigim bir macta bir yorumcu da methiyeler duzmustu, Antep nerden buluyor bu adamlari demisti. Yasi 26 ise Ufa'ya alternatif olsun ve onun yerine yetissin diye alindi. Bu arada Semih Kaya milli macta el bilegini kirdi, 6 hafta alci sonra da koruyucu bileklik ile oynayacak. Gokhan'dan baska alternatifimiz olmayan bir mevkiye iyi bir alternatif olur diye dusunuyorum.

Sag bekte Ebue var ama onun yedeginin Sabri olmasi dedigin gibi dusundurucu. Sol bek de pek parlak degil. Balta ve Caglar ile bu is yurumez ozellikle avrupada.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Yaa siz onu bunu birakin, galiba bizimkiler Burak YILMAZ'i alacaklar :o

Beyinsiz bir adam dan dun vuruyor, 10 topa vurup birini sokarsa ne ala. 32 gol atti diye istah kabartiyormus. Valla benim istagimi kapatiyor. Sac bas yolarsiniz... (Bende sac yok) :D

Galatasaray tek bir santafora oynamaz oynayamaz, Taratore bu elemani ben alip egitir adam ederim dediyse yandik ne yandik. Elmader kurdesen olur bu adam yuzunden...

Umarim dogru degildir. Gitsin Lazioya yada her nereye giderse

Bizden uzak Allah' a yakin. :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Bence bize gelmez. Avrupaya gider. Bize gelirse faydası olurmu bilmem. Ama bizede bi golcü lazım yani...

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bizimkiler Niang ile ugrasiyormus....
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Bizimkiler Niang ile ugrasiyormus....
Bienvenu planks mi hani FB eskisi be orada is yapamayanla mi? Bize boyle bit pazari kackinlari yarar Ali Lukunku vukatini hatirlayin yumurta topuklunun, ne demek istedigimi anlarsiniz.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Lukunku'yu birak Cengiz abi, Iorfa bir kabustu adeta :-D

Murat Fahrioglu

Post by Murat Fahrioglu »

Hasan Tezcan wrote:Lukunku'yu birak Cengiz abi, Iorfa bir kabustu adeta :-D
Lukunku mu daha kotu Iorfa mi? Bence doktora tezi olabilecek bir konu bu Hasan :)

Mehmet Gurdal Cetin

Kayseri Mersinin elinden boboyu almis
TRUST GALATASARAY
MGC

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Demba Ba dan bahsediliyor. Adamin 3-4 macini gordum. En az 10 Burak eder. Umarim alirlar bu adami.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Dun Isvec'in solbeki Olsson'u dikkatli izledim - suratli, guclu ve insiyatif almayi seven hucuma katkida bulunabilen bir oyuncu. Umit ediyorum transferi gerceklesir. Yabanci kontenjaninin solbek icin kullanilmasindan yanayim.

Kanatlara Gokhan Tore ve Sercan Saraer icin israr edilmeli.

Mehmet Gurdal Cetin

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Kayseri Mersinin elinden boboyu almis
Dun yolda cep telefonundan gormustum, bugun Kayseri cephesinin aciklamalarini okudum.

http://www.htspor.com/futbol/haber/7498 ... mzayi-atti

Mersin adamla gorusuyor anlasiyor, Mersin'e gun veriyorlar. Mersin imza torenine hazirlaniyor. Bir bakiyorlar adam Kayseri'ye imza atmis. :D

Bu Kayseri sark kurnazi, bakmayin siz memlekette herkes oyle.

Sana bok atar ama kendisi yapinca, Mersin imzayi attirmis mi kardesim der.

Ha simdi sen sor benim cevabim hangimiz dogru ki olur.
Last edited by Mehmet Gurdal Cetin on Tue Jun 12, 2012 9:14 am, edited 1 time in total.
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

FB ve Galatasaray'in GIROUD ile ilgilendikleri geyikleri yapan basinimiz yine hayal kirikligi yasayacak.

http://www.dailymail.co.uk/sport/footba ... -move.html

Akil sahibi 28 yas ve alti hic bir orta ve ust duzey oyuncu bizim boktan ligimize gelmez. Hala ve yillaridr Avrupa'nin en populer ligi Premier Lig tir. Artik basamak lig olmaktan bile cikabiliriz.

Afrikali ve Guney Afrikali yildizi henuz parlamamis topculari bu konudan ayri tutuyorum. Bir takimin scoutlarinin dikkatini cekmediyse Turkiye'ye gelmesi tamamen sans meselesidir.
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

UMUT BULUT transferinin hayirli olmasini diliyorum. Onu hazirlik maclarinda begendigimi belirtmeliyim. Gol kacirmasi benim icin OK :-D En azindan bir Elmander kadar kosuyor, pres yapiyor, caliskan bir oyuncu, ustelik karakterli (yanlisim varsa söyleyin, insan sarrafi degilim).

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Gurdal Cetin wrote: Mersin adamla gorusuyor anlasiyor, Mersin'e gun veriyorlar. Mersin imza torenine hazirlaniyor. Bir bakiyorlar adam Kayseri'ye imza atmis. :D

Bu Kayseri sark kurnazi, bakmayin siz memlekette herkes oyle.

Sana bok atar ama kendisi yapinca, Mersin imzayi attirmis mi kardesim der.

Ha simdi sen sor benim cevabim hangimiz dogru ki olur.
Bu GS'in yaptigi ve UEFA'nin genelde ahlaksizlik kabul ederek ceza verdigi kontratli oyuncuyu ayartma isine hic de benzemiyor musadenle. Bu olay Bobo'yu ve menejerini ilgilendiren piyasayi kizistirip kim fazla verirse oraya gitme olayi. Gayet normal bir transfer taktigi. Bizim bu Kayseriye devamli yaptigimiz ise neredeyse alcaklik seviyesine indi. Heriflerin oyuncularni daha sezon bitmeden ve ustelik adamlarin daha bir iki senelik anlasmasi varken ayarliyorsun sonra serseri cikip ben Kayseri de oynamam filan diye sacmaliyor. Aklin nerede idi dingil diye sorarlar adama 4.5 yillik kontrat imzalamis iken. Kole degilmis haspa. FIFA'ya gidecekmis.

Bizimkilerin Kayseri'ye bu kacinci yamugu. Biz teklif ettik is ona ve klubune kalmisti demekle kenera cikilmiyor malasef. Bir gun GS'in basi fena halde belaya girecek bu sacmaliklara devam ederse. FIFA/UEFA'nin kuralina gore kontratli futbolcu ile anlasmadan daha dogrusu ayartmadan once klubu ile anlasman gerek. Arada klupler arasi anlasma olacak ve boyle bir durum olursa futbolcunun klubu izin verecek ondan sonra futbolcu ile anlasip bu isi bitireceksin. Bizim ayilar bunu bir turlu ogrenemedi ya da ogrenmek istemiyor. Asil sark kurnazligini yapan bizimkiler. Ayip denen bir sey var yahu.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Anlaşıldı... Fatih hoca bir türlü vazgeçmeyecek "ben odunu bile adam ederim" zihniyetinden...
Trabzon'da izlerken Trabzon'a acıdığım Umut Bulut'u kapıp getirmiş.
Oyun zekası yerlerde sürünen, tekniği neredeyse hiç olmayan, Mehmet Batdal'dan hallice bir adam bu... Ama son milli maçta Portekiz'e 2 gol atıp övgü topladı ya, belki de o yüzden Hoca'nın aklına düşmüştür.
Ortada koskoca bir Sercan fiyaskosu duruyor. Bildiğim kadarıyla yeni sezonda kadroda kalıp kalmayacağı henüz belli değil. Ses seda yok. Öyle tahmin ediyorum ki Terim onun için de "Ben iyi ederim, oynatırım" diyecektir.
Sonra bir Necati hadisesi yaşadık... Kritik maçların kritik anlarında kaçırdığı gollerle şampiyonluğumuza mâl oluyordu adam.
Bir de Baros külüstürü var.
Bütün bunlara şimdi Umut Bulut eklendi.
Elin oğlu Sow-Kuyt ikilisini yerleştiriyor forvet hattına... Sen kalk, Elmander'in yanına bir güçlü, zeki, becerikli santrfor koyama...
Play-off'ta Elmander formunu kaybedince gol yollarında sefil hale düştüğümüz ne çabuk unutuldu.
AYRILMAZ İKİLİ

Post Reply