SUPER FINAL 2.Hafta GALATASARAY - FB 1-2 (Selcuk)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

SUPER FINAL 2.Hafta GALATASARAY - FB 1-2 (Selcuk)

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Devam devam durmak yok :)
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: SUPER FINAL 2.Hafta GALATASARAY - FB

Post by Hasan Tezcan »

Bu maci Volkan'in ruh halini görmek icin izleyecegim. GS taraftarina cok atifta bulundu. FB taraftari örnek taraftarmis ona göre. Hasan Sas'in kafasini yardilar, FT'in kasini actilar, neymis efendim ona ana avrat kufur ediyorlarmis. Tribunlere oynuyor. "Centilmen lig" siralamasina baksin, eyyamci FFF ve yayin kurulusuma ragmen GS 2. sirada.

Adamlarin ruh hali bozuk, manevi cökuntu yasamaktalar...kolay degil sike yaptin iddiasi var, mahkemelik olmussun. Hafife alin bunlari arkadaslar, cevap vermeyin. GS sidik yarisina girmez, girmemeli.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Gurdal Cetin

ya bunlar hic bir sey degil. Son uc maci oynamak bunlarin hepsine zulum olacak zulum :D

Sirf bunlara makara 9 yas takimini cikaracaksin Kadikoy' de son maca
34 - 0 bitsin isterse mac bitince kupayi 9 yasinda cocuga verecekler :D

Ben bu macta Innsbruck Avusturya'da olacagim. Bir acik arttirmaya katilacagim.
Maci da inadina seyretmeyecegim.

Ekstra large kupalarda buz gibi bira
Alttan SIKISTIRILMIS Alp Daglari geleneksel kiyafetler esliginde yerli garsonlar
Montofon Inek Muzayedesi var
Cok eglenceli olacagi kesin :D

http://www.braunviehaustria.at/
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Hakemi aciklamislar.
FIRAT AYDINUS...

Yine soyluyorum gordugunu calsin...
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Re: SUPER FINAL 2.Hafta GALATASARAY - FB 0-1

Post by Cengiz Akgun »

:roll: Hayrola? Dut yemis bulbul gibisiniz. Oyle atip tutmayla olmuyormus demek.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: SUPER FINAL 2.Hafta GALATASARAY - FB 1-2 (Selcuk)

Post by Cengiz Akgun »

Koca bir yuh!
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Kenan Atak

Post by Kenan Atak »

Gene mi terbiye edildik? :lol:
Pes be birader, adamlarin bitmis halini bile avantaja ceviremiyorsun.
“You have power over your mind - not outside events. Realize this, and you will find strength.”
― Marcus Aurelius, Meditations

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: SUPER FINAL 2.Hafta GALATASARAY - FB 0-1

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun wrote::roll: Hayrola? Dut yemis bulbul gibisiniz. Oyle atip tutmayla olmuyormus demek.
Yanlisin var Cengiz abi, atip tutanlar tutturdu :-) Aci bir maglubiyet. Defans kurbani olduk, hemde 2 kez. Takimda konsantrasyon eksigi vardi. FB ezik top oynadi, sakin taktik demeyin :-D Neyse bu maci silip atlalari gerekiyor. GS'in avantaji Kadiköy öncesi 2 maci da evinde oynuyor olmasi.

GS iyi oynadi, ama defansin laubali tavri notu asagi cekti, takim genelinde 10 uzerinden 7 veriyorum.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Klasik bir durum - kaleye atilan sutlarda herhalde 30-4 galibiz. Onlar 4 sutta 2 gol bulmus, biz 30 sutta 1 gol... Yani bir tek defansa yuklenmemek lazim - 30 sutu cekenin ayaklarinin dumeninide sorgulayin - ozellikle Necati.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Yahu Hasan bu kacinci yenilgi boyle asip kesecegiz derken. Bu keltosun oyuncu oldugu zamaninda da y boyle idi TD zamaninda da boyle. En kotu yenilgileri bunun TD oldugu zamanlarda aldik. Insan olan bu hatalari artik tekrar etmez ama bu dangalagin ogrenecegi filan yok. Daha sampiyon olmadan oyunculari filan tebrik edersen gelirler kendi sahanda kendi seyircin onunde burnuna osurur aslanin da kuyrugunu kesip boyle giderler.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Yuksel Gunal

Post by Yuksel Gunal »

Ben Galatasaray'la bugun gurur duydum. Canakkale gecilmez taktigi bir tutar, iki tutar. Bu mac, hafta arasi oynanan Chelsea - Barcelona ve dunku Barcelona - Real Madrid maclarini aklima getirdi. Fatih Terim kisa zamanda cok iyi bir takim kurdu. Bir kac takviyeyle hem Avrupa'da hem de ligde uzun sure zevkle izleyecegimiz bir kadro olusuyor. Su dort takimin arasinda en kalitelinin kim oldugu cok acik.
Yuksel Gunal

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Futbol sonuc oyunudur. Kaliteli takim kazanan takimdir. Futbolda kazanan estetik ve teknik puanlarin ortalamasi ile degil kaleden iceri sokulan topun toplam sayisina gore belli olur. Iyi ve ustun oynadik ama yenildik olsa olsa zugurt tesellisi olur. Senelerdir bu kafa ile Avrupada da nal topluyoruz. Adamlar kalene uc kere gelip iki tane atiyorsa sen otuz kere gidip anca birini atiyorsan bunun adi iyi oynadik yerine bu oyunu oynamayi bilmiyoruz olmali. Nejati'yi bulunmadik hint kumasi gibi Volkanin Ustinov dort bes kere vurusunu gormemezlige gel sonrada basin toplantisinda agla..
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Hocanin son maclara Baros'u iyi hazirlamasi gerekecek. Iyi konsantre olmus bir Baros lazim GS'a.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun wrote:Yahu Hasan bu kacinci yenilgi boyle asip kesecegiz derken. Bu keltosun oyuncu oldugu zamaninda da y boyle idi TD zamaninda da boyle. En kotu yenilgileri bunun TD oldugu zamanlarda aldik. Insan olan bu hatalari artik tekrar etmez ama bu dangalagin ogrenecegi filan yok. Daha sampiyon olmadan oyunculari filan tebrik edersen gelirler kendi sahanda kendi seyircin onunde burnuna osurur aslanin da kuyrugunu kesip boyle giderler.
Yanlis hatirliyorsun Cengiz abi, veya ben mi okumadim bilmiyorum. Iddiali demec verenler agirlikli olarak FB tarafinda. Ali Durust olsun FT olsun, super final hakkinda aylardir atip tutuyorlar. Daha gecenlerde Ali Durust "kismetse bu sene 1 sampiyonluk daha alacagiz dedi". FT ona keza, kimse super finali 100% benimsemis gözukmuyor. Mac öncesi yapilan söylesilerde, herhangi bir mac öncesi kadar demec verildi. FB yendi dogrudur ama buralara nasil geldiler bir dusunmek lazim. Dun Volkan gene konusmus, "Allahin izni ile yendik" demis :-D

Bugun hic hos kalkmadim, icim yarali ama ne yapalim katlanacagiz, cok uzuldum ve sinirlendim acikcasi. 1-1 iken öyle suursuzca cikis aptalliktir, ve tek sorumlusu FT bana sorarsaniz. Rakibini sindirmissin, eziyorsun adeta, ne acelen var kardesim 20 dakika kala öyle acik verilir mi, ah Semih tam faul yapilacak pozisyon...dusundukce insanin cildirasi geliyor inanin. Necati ve Aydin'in kacirdigi pozisyonlar, inanilir gibi degil...birileri bu macin böyle birmesini istedi, hayirlisi. GS TS deplasmanini atlatirsa, 2 mac evinde ve son maci kadiköyde oynayacak. FB'nin BJK ile 2 maci var, BJK onlara biraz ters gelir diye söyluyorum. GS TS macini alirsa BJK FB macina daha motive cikacak.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Spor Loto kupurunu itana ile oynayip, sifir cekip avucunu yalayana,
Vapura, trene siki bir kosu koparip arkasindan el sallayana,
Onca karpuzu evirip cevirip elleyip tokatlayip arasindan kabak olani bulana,
Her seferinde birbirinden alimli bir kadin grubu ile ayni okyanus asiri ucusu paylasip, yol boyunca ahlayip vahlayana,
Bogaz’a oltasini atan her balikci nasiplenirken, oltasina ya bos plastik torba ya da bir diger olta karisana,
2.5 saatlik aksiyon dolu bir filmde sessizligin hakim oldugu bir iki saniyelik tek sahne sirasinda sesli bir yellenme sansizligina yakalanip koltuguna gomulene,

Velhasil askta, iste, hayatta umutsuzluga kapilip bir sans da bize gulmez mi diye soran herkese “Fenerbahce” sansi diliyorum.
Last edited by Murat Biricik on Mon Apr 23, 2012 3:07 pm, edited 1 time in total.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Post Reply