Hazırlık Dönemi (2012-2013)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Hazırlık Dönemi (2012-2013)

Post by Cengiz Akgun »

GS Elmander, Umut, ve Burak ile arkalarinda Hamit, Selcuk, ve Necati ile cok isler yapacak. Emre Colak´i daha saymadim bile. Geriye iyi bir solbek lazim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Giriste rezalet yasadik. Ite kaka bir bucuk saatde anca girebildik. Millet guzel bir Ege gecesinde coluk cocuk gelmis koca maraton turbunune 5-6 turnikeden girmeye calisiyorlar. Polis, belediye, bolge mudurlugu insanlar gutmekden baska becerisi olmiyan kuruluslar. Yonetimde sorumluluk almamak icin seref turubununde saklaniyor. En asagi 50 bin kisinin parasini almayi gelince cok becerikliler. Biletix denen becerksiz kurulusda satilmis olan biletler sistem problemleri yuzunden veremeyince tam bir rezalete sahit olduk. Millet resmen Biletix ofisini basip darmadagan etmis.

Maca gelince cansiz zevksiz bir hazirlik maciydi. Semih, Elmander, Muslera, Emre iyiceydi, geri kalan eskiler idare etti. Deny defansda cok iyi topu oyuna sokmayi dan diye vurmak saniyor. Burak'i begenmedim, Umut gayretliydi. Clio, Riera maksatsizca saga sola kostular, zaten sonlara dogru firsat buldular. Hamit cok vasat, halsiz Melo'nun yerinde devamli top ezdi. Yanliz soyle takimlarin geneline bakina biz Lazio'dan daha kaliteli bir takimiz gibime geldi. Belki Lazio orta siralardan alt sira takimi olmaya dogru gidiyordur, belkide biz cikistayiz. Artik zaman gosterecek.

1-0 kazanmamiza ragmen verdigimiz pozisyonlarda resmen dagildik, adamlar dogru durust son hamleyi yapabilseler maci kaybedebilirdik.

Eren Gumrukcuoglu

Post by Eren Gumrukcuoglu »

Mehmet Marsan wrote:Yanliz soyle takimlarin geneline bakina biz Lazio'dan daha kaliteli bir takimiz gibime geldi. Belki Lazio orta siralardan alt sira takimi olmaya dogru gidiyordur, belkide biz cikistayiz. Artik zaman gosterecek.
Ben de merak ettim baktim simdi. http://en.wikipedia.org/wiki/2011%E2%80 ... ague_table Adamlar 4. sirada bitirmis Serie A'yi. Galiba biz dengeli bir takim olmaya basladik, fiziken, teknik olarak ve sertlik olarak. Avrupa standartlarina yaklastik. O yuzden biraz iyi futbol sergiledigimiz maclarda Real Madrid veya Barcelona olmadikca karsimizda artik daha normal sonuclar alabiliriz bu sene. Avrupa'da kazanma aliskanligini da umarim bir sonraki sezonda ediniriz.
Eren Gumrukcuoglu

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bu aksam Fiorentina ile oynuyorlar. Mac kadrosunu bilemem ama bu sezon benim aklima gelen kadro soyle olacak gibi.

Muslera
Eboue
Semih
Ufa
Balta
Hamit
Selcuk
Melo
Amrabat
Elmander
Burak

yedekler maca gore degisir ama genel olarak kalan 7 futbolcu

Ufuk
Riera
Necati
Emre
Engin
Dany

Son forvet yedegi icin FT BAROS-UMUT arasinda secim yapacaktir diye dusunuyorum.

Cok buyuk bir sakatlik yada formsuzluk olmazsa FT diger oyunculari cok fazla dusunmeyecektir.
Turkiye kupasi maclarinda ve bazi kolay gorunen ic saha maclarina cikarken Aydin,Ceyhun, Yekta, Bertan,Gokhan,Culio'yu dusunebilir.

Culio'nun yaklasik 8-10 mac oynayabilecegini dusunuyorum.

Sercan, Sabri, Yigit , Caglar , Serkan ve Mehmet'in ilk 18'i gormesi bence mucizelere bagli...

Artik forvet almayacaklar bu anlasildi.

Baros'u satamadilar.
TRUST GALATASARAY
MGC

Ismail Gezer

Post by Ismail Gezer »

Maçı izleyebilen?

Post Reply