STSL 4.Hafta: Antalya-GS 0-4 (Elma,Amra,Burak,Umut)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: STSL 4.Hafta: Antalya-GS 0-4 (Elma,Amra,Burak,Umut)

Post by Hasan Tezcan »

Bence dun Burak kendini yere atmadi diye kurullari harekete gecirmek gerekiyor :-) BJK Burak Yilmaz'i unutmuyormus, gerekli yerlere muracaat edeceklermis. Aynaya bak kendini gör misali. Bunlar gercekten ezik, dilim dinlenci demeye varmiyor. Babasi kalp krizi gecirmis adami yildirmak icin, babasina ziyareti sorguluyorlar. Gecenlerde okudum, YD de fedaya katilmis :-D BJK'a en buyuk hediyesi o kupa bana sorarsaniz, ve yaptigi kural degisiklikleri, fedai gibi davrandi adeta.

Herkes FB konusuyor ama bu isin icinde BJK da var. IBB takipcisi degil, olmayi dusunmuyor anlasilan. GS zaten Allahlik bu hususta, kupalarini aldilar, bir köseye cekildiler. Unal Aysal'in takipciligi bu kadarmis.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Yuksel Gunal wrote:İkinci yari 7-8 olabilirdi. 10 kisi kalmalarinin da etkisi var tabii. İlk attigimiz golu iyi yer tutmus bir kaleci yemezdi. Tac sirasinda defans uyumasa o pozisyon olmayacakti zaten.

Selcuk'u izledikce Avci icin soylenen "teknik direktorun isine karismamali" lafi daha da budalaca geliyor. Forvete Umut ve Burak'i koy, ama Selcuk'u taktiksel olarak dusunme. Agzini bozmamak isten degil.

Macin sonunda Antalya TDsi "Galatasarayli oyuncular ahlaksal olarak kendilerini duzeltmeliler" gibi bir laf yumurtladi. Hangi pozisyon ya da pozisyonlari kastettigini anlamadim. Bilen var mi? Aksine, bir pozisyonda Burak kalecinin mudahelesiyle dusebilirdi, ayakta kalmak icin bayagi cabaladi. Dusse ve penalti verilse itiraz edilecek bir sey de olmazdi kanimca. Besiktas macindan sonra soylenenlerden ders cikarmis belli ki.
Aynen ben de merak ediyorum Şifo'nun neyi kastettiğini. Çiğ bir karakter olduğunu düşünmekle birlikte belki birşeyi kaçırmışımdır diye düşündüm maç sonrası. Maçın genelinin temiz olduğunu düşünüyorum; atıfta bulunduğu pozisyon sanırım kırmızı kart gösterilen pozisyon.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kirmizi hemde duble kirmizi...tartisilmaz bence. Bastigi yeri görmuyor mu, vucut hareketi ile gösteremezmiydi...sonra rakibine yaptigi hareket...bosver, yani bu adamlar yuzunden neler tartisiyor olduk. Hakemleri aglama duvari görup asil isini yapmayan sarlatan surusu. Oyunu surdugu kadroya baksin, sonradan girenlerin hakkini yemis adeta. Mac öncesi iddiali konusmalar cabasi.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Kesinlikle bilerek bastı! Bilmeden basmış olsa azcık vicdan sahibi olan bastıktan sonra rakiple dalaşmak yerine, sakatladığı adamdan özür dilerdi. Vücut dili herşeyi açıkça gösteriyordu.

Post Reply