2012 - 2013 BEKO BASKETBOL LIGI

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Mehmet Gurdal Cetin

Re: 2012 - 2013 BEKO BASKETBOL LIGI

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Bugun saat 17:00 ta son haftalain en formda ekiplerinden TOFAS ile Bursa'da oynuyoruz.

Bizim oglan icin Ustteki forma baska alltaki forma baska :D

https://twitter.com/mgcetin/status/3204 ... 50/photo/1

https://twitter.com/mgcetin/status/3204 ... 72/photo/1

Bursa'da TOFAS'in altyapisi komple GALATASARAY 8)

https://twitter.com/mgcetin/status/3204 ... 40/photo/1
TRUST GALATASARAY
MGC

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Bu sene pişmiş tavuğun başına gelenden daha beteri basketbol takımına geldi: Domercant'in çifte sakatlığı, Hawkins'în cezası ve Cenk'in zaatüre oluşu...Bütün bunlara rağmen Arroyo ve Markoishvili aşılarının tutmasıyla dünkü Tofaş galibiyetiyle üst üste galibiyet serisini 12 maça getirdik. Haftaya Fener'le içerde oynuyoruz. Bu maçı da kazanırsak seriyi normal sezonun sonuna kadar taşıma şansımız var. Play-off'larda olası bir Efes ve Beşiktaş eşleşmesine de 1-0 önde başlıyoruz.

Eray Tunç

Post by Eray Tunç »

Burak Ayyildiz wrote:...Play-off'larda olası bir Efes ve Beşiktaş eşleşmesine de 1-0 önde başlıyoruz.
1-0 onde baslama kurali kaldirildi. Butun eslesmeler 0-0 basliyor ama normal sezonu ust sirada tamamlayan takimin saha avantaji oluyor.

Mehmet Gurdal Cetin

Burak Ayyildiz wrote:Bu sene pişmiş tavuğun başına gelenden daha beteri basketbol takımına geldi: Domercant'in çifte sakatlığı, Hawkins'în cezası ve Cenk'in zaatüre oluşu...Bütün bunlara rağmen Arroyo ve Markoishvili aşılarının tutmasıyla dünkü Tofaş galibiyetiyle üst üste galibiyet serisini 12 maça getirdik. Haftaya Fener'le içerde oynuyoruz. Bu maçı da kazanırsak seriyi normal sezonun sonuna kadar taşıma şansımız var. Play-off'larda olası bir Efes ve Beşiktaş eşleşmesine de 1-0 önde başlıyoruz.
Burak o maci seyircisiz oynatmazlarsa cok sasiririm...
TRUST GALATASARAY
MGC

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Bugün 10 gün geçti KSK maçının üzerinden ama hala bir karar açıklamadılar. Mevzuyu soğutuyorlar mı acaba? Dört gözle bekliyorum ben de ama dediğin gibi FB maçının seyircisiz oynama ihtimali var.

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Bugün 2 maç saha kapatma vermişler. Bu durumda FB ve Banvit maçları seyircisiz oynanacak.

Mehmet Gurdal Cetin

Hic sasirmadim. Ama takimin seyiricisiz de kazanabilecegini dusunuyorum. Koc Ergin Ataman'I otel'de bir kadinla basmislar. Adamlar otel kamera kayitlarini gazetelere sizdirmislar. İnternette heryerde. Yapmistir yapmamistir beni ilgilendirmez. Ne zaman cekilmis goruntuler onu da bilmiyorum . Ama tam fb macindan once servis edilmesi ilginc. Adam bunlari yanitlamak icin karisi ve cocugu ile kameralarin karsisina cikmis.

Psikolojik savas her alanda devam ediyor.

Cok affedersiniz koy gotune diyerek, sahada kazanarak bunlarin susturulmasi gerektigini dusunuyorum.Hadi fb maci neyse oyuncular bu macin onemini biliyorlar ama beni Banvit maci korkutuyor.
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kari Engin'e bir ayda 16 kilo verdirdim ekmegimle oynuyorlar demis. Kariyi gordum verdirmistir. Engin'in karisi da bu komplo FB'nin isi diyormus. Ne desin, ulan otelde ne yapiyordunuz kilo vermek icin diyecek hali yok ya. Allahim AKP filan demeden memleket geneleve dondu. Buyuk sehir filan degil kasabalarda da is tutuyorlarmis. Bu Internet kotu bir sey yav!

Image
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Cengiz Akgun wrote:Kari Engin'e bir ayda 16 kilo verdirdim ekmegimle oynuyorlar demis. Kariyi gordum verdirmistir. Engin'in karisi da bu komplo FB'nin isi diyormus. Ne desin, ulan otelde ne yapiyordunuz kilo vermek icin diyecek hali yok ya. Allahim AKP filan demeden memleket geneleve dondu. Buyuk sehir filan degil kasabalarda da is tutuyorlarmis. Bu Internet kotu bir sey yav!

Image
"Kari Engin'e bir ayda 16 kilo verdirdim ekmegimle oynuyorlar demis.Kariyi gordum verdirmistir" yorumunlan Magazin Muhabirleri Dernegi Onur Odulu bu sene sana verilecekmis Cengiz Abi :D

Deniz BAYKAL'in da videosu secim oncesinde cikmisti piyasaya.

Bu guvenlik kameralari cikti mertlik bozuldu abi. Simdi otelde calisan guvenlik gorevlisi 800 TL maas aliyor. Adama magazin basini 5.000 TL para veriyor hoooop aliyor CD 'yi eline. Sonra aciyor telefon rakip klube partiye hooop fiyat 20-25.000 TL ,

Sonrasi Cengiz AKGUN :lol: CEKIC INIYOR KAFALARA
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Baykalin olayi guvenlik kamerasi degildi. Basbaya bir derin devlet isi idi. Iyi oldu olmasina. Duzdugu sekreter kariyi milletvekili yapacak kadar karaktersiz olunca mustehaktir. Her turlu adilikle onca husrana ragmen parti baskanligini birakmiyordu. CHP icin bir donum noktasi olmali idi.

Engin kimi duzuyor memleket olayi degil. Senin gibi komplo teorisini seven FB'ye gidene kadar otelin adina bakarak daha guzelini uydururdu. Polat sana bir seyler cagristirmadi Mehmet demek ki. Bugun muduru isten atmislar.

Engin'e gelince. Basketbol takimi calistiricisinin boyle kilo verdirici icin epey aramis olmasi lazim. Klupte kondisyoner yoksa ne yapsin adam. Hotel koselerinde verecek elbette kiloyu. GS utansin. Seyda ise bu reklami ustune para verse yaptirtamazdi. Polati mahkemeye verecem cazi da cabasi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Hahahhaha ben olayin Polat Otelde oldugunu bilmiyordum. Harbiden bomba olmus bu o zaman.
Mudur kesin fenerliymis o zaman ....
Neyse adamin ozeline daha fazla girmeyeyim :)

Kilo verme sekillerini kendi bilir.
Bugun internette mekik cekmekle kilo verilmez diye bir haber vardi cok sasirdim.

Hergun yeni bir sey ogreniyoruz :)
TRUST GALATASARAY
MGC

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Yalnızca kadın ve çocukların izleyebildiği maçta Fener'i 66-53 yendik! Bir aksilik olmazsa normal sezonu lider bitereceğiz gibi gözüküyor...

Mehmet Gurdal Cetin

Mac sonrasi Murat Ozyer'den..
Konu kesinlikle budur...

"@coachozyer: Yeni Ligin ilk haftasını net galibiyet ile kapattık. Tebrikler arkadaşlar. Geçmiş olsun Engin."

"@coachozyer: Bu ligin yeni adı GDO 'lu Basketbol Ligi 'dir. Genleriyle oynanmış bir ligin ilk haftasını oynadık. Herkese hayırlı olsun. Başarılar....."

"@coachozyer: 3 hafta önce kaybedilen maç sonrası kamuoyu önünde TBF ve hakemlere ağır ithamlarda bulunan yöneticilere henüz ceza verilmedi."

"@coachozyer: Takipteyiz , cezaların ne zaman verileceğini bekliyoruz."

"@coachozyer: Biz karar netleşene kadar nezaketimizden ödün vermedik , bu kesinlikle yanlış anlaşılmasın ."

"@coachozyer: Evet kavgayı sevmeyiz , bilinmeli ki kimseden de çekinmeyiz."

"@coachozyer: TBF'nin bize verdiği 2 maç seyircisiz oynama cezasını dayandırdığı en önemli gerekçe (+1 KSK maçı ) ;"

"@coachozyer: 2012 ve 2013 yıllarına benzer eylemlerin nedeni ile daha öncede 6 kez disiplin ve para cezası tayin edilmesi.( TBF'nin ceza gerekçesi)"

"@coachozyer: Söz konusu 6 maçın hiçbiri kendi evimizde İstanbul Abdi İpekçi Spor Salonu'nda oynanmamıştır. Uygulamadaki yönetmeliklere göre salondaki"

"@coachozyer: güvenlik sorumluluğu misafir takımına ait değildir. Bu örnekler kararın subjektifliğini daha da açık hale getirmiştir. Konu edilen 6 maçlar;"

"@coachozyer: 04.10.2012 İzmir'deki Fenerbahçe Türkiye Kupası eleme maçı 08.12.2012 İzmir'de Pınar KSK maçı 30.12.2012 Bandırma'da Banvit maçı"

"@coachozyer: 12.01.2013 Ankara'da Türk Telekom maçı 10.02.2013 Eskişehir'de Fenerbahçe Türkiye Kupası final maçı 23.02.2013 Edirne'de Olin Edirne maçı"

"@coachozyer: Türkiye'nin her ilindeki Galatasaray Taraftarına bugünden itibaren büyük iş düşüyor. Bizim için BEKO basketbol ligindeki şartlar bunlar ,"

"@coachozyer: bunlara "RAĞMEN "takımlarını şampiyon görmek istiyorlarsa tahriklerle kirli oyunların içine girmeyip her zamankinden daha sağduyulu olsunlar"

"@coachozyer: Umarım Türk Basketbolünü yönetenler , doğru ve adil olanı yapmak için ,diğer seçeneklerin bitmesini beklemezler."
TRUST GALATASARAY
MGC

Burak Ayyildiz

Post by Burak Ayyildiz »

Kadınlar basketbol ligi final play-off final serisinde saha avantajının rakipte olduğu seride Fener'i sahasında yenerek 1-0 öne geçtik. İlk iki maç Fener'in, sonraki iki maç bizim sahamızda olacak. Gerek kalırsa 5. ve son maç yine Fener'in sahasında. Bizim kızlar içerideki iki maçı kazanırlarsa işi bitiriyoruz. Haydi aslan kızlar!

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Isil ile Saziye Birsel ile Esmeray'a (boyle adlar. Zencilere verilir. Eski bir Amerikali olabilir) karsi. Geciniz.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply