Bu twitter isleri ve cimbom.org/forum

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Gurdal Cetin

Bu twitter isleri ve cimbom.org/forum

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Valla benim bu twitter hesabim herhalde 4 senedir var ama bi gun bile kovalamis degilim bu isleri. Bugun elime aldim telefonu ve kurcalamaya basladim. Oooo millet asmis, iserken afedersiniz sicarken yemek yerken tweet atiliyormus :)

Bir iki yabanci gazeteyi not aldim, bir iki bilindik yazar ekledim. Spor siyaset film felan bunlar cok karisik isler durmadan geliyor.

Cimbom.org mudavimlerinin hesabi varsa haberim olsun. Forumun bu islerde parmagi yok herhalde..

Ancak biraz vakti bol adamin bu islere takilabilecegini saniyorum

Neyse benimkisi mgcetin :)
Last edited by Mehmet Gurdal Cetin on Thu Feb 21, 2013 11:14 pm, edited 1 time in total.
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Bu twitter isleri ve cimbom.org/forum

Post by Cengiz Akgun »

Bu tweeter facebook filan gerzek isi. Simdiki sidikli gencligi saatlerce komputerla oyalamak bu arada cebi doldurmak icin tuzaklar. Uye yapip posta kutunu doldurmak ve bedava diye senin ustunden para kazanip kurda kusa yem yapmak icin tasarlandigini gormuyor musun?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Gordum gordum :D anlamam bir gunu aldi , yaslilik iste 40 i gecince boyle yeni seylere merak saliyorsun, ben daha dune kadar cep telefonunu yesil tus kirmizi tus olarak bilen kullanan bir adamdim, cocuklar bizi bu yola sevketti :D

Su Melo densizine bi tweet atip ayar vereyim dedim "Are you player" gibisinden ...

Eski FB li Alex boyle cok ayar vermisti Aykut'a :P

Bir anda bir suru mesaj gelince sogudum bu isten, bir suru tanimadik genc eklemis beni, hepsi Galatasarayli.. Bir kac begendigim yazar vardi onlarin yazilarini aramamak icin de sebep oldu.

Gercek sokakta abi, hayat orada yasaniyor. Gerci kadin programlarina katilip "sizin topunuzun ..." diyerek mesaj atmak keyifli olabilir.

Kaynim bana cakti, ben muhtara, muhtar gorumceme sohbeti gulmekten karnima agrilar sokuyor. Ayrica su spor programlarina katilip Ahmet Cakar'a Gokmen Ozdenak'a bi de https://twitter.com/esraceydaersoy cicislere gotume kas goz cizsem sizden guzel olurum laaaaan tarzinda mesajlar eglenceli olabilir :lol:

Dedim ya orta yas bunalimi mazur gor :D
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Estagfurullah. Sana sormadan akil vermek degildi amacim. Bu tweet isini uye olmadan okumak icin usenmeden site filanda kurulmus. Bende merak ettigimde bakmistim. Senin de dedigin gibi Turkiye de adi duyulmus ne kadar gerzek varsa oradalar. Mesaj atamiyorsun ama okuyorsun. Bir kismi benim tweeter hesabim yok sahte diyor. Bunlar nispeten eli yuzu duzgun insanlar. Her email adresi verene istedigi isimde hesap acildigi icin gercek voluptuous olmadigini anlamak zor. Gazeteciler yazilarinin ve varsa Tv programlarinin reklamini yapiyor.

Bu arada bizim sabalak Hincal fena yakalanmis. Aykut Kocamanin persembe gunu bana ahlaksizca saldirdi demecinden sonra telasa dusmus debeleniyor. Bir zamanlar Milliyet'de yazan yari omurgali Halil. Ozer buna biz iddiaya girdik bir de sana soralim. Aykut iyi bir hoca mi diye sormus. Bu da utanmadan degil bip bip demis. Herhalde herif saka ediyor diye yazmamis. Karaktersiz Halil'in yazisi ciktiktan sonra aramis. Hem sordun hem de yazmadin demis. Simdi saka etmistim diyor ama sakasi filan yok. Aklinca Aykut'a gecirecek. Bunun uzerine Halil serserisi bir yazi daha yazip Hincal agabeye de sormustum yazmayi unutmusum. Ona gore "iyi hoca Degil bip! Bip" demis. Simdi yemin billah bip bip demedim. Telefonundan sonra yine aramisti telefon baglanamadi bip bip yapti. O da bunu duydu diye iddia ediyor. Okuzluk bu kadar olur. Ulan bu banalliga ne luzum var. Sana mi kaldi kim iyi kim kotu. Beni bu sacmaliklara ne alet ediyorsun demek varken. Halil Ozer ne kadar hiyar olsa dahi elektronik bip bip sesinin bu okuzun sesi olmayacagini bilir herhalde. O da oyle demis bir de inkar etmis yalan soyluyor demis Yalanci Sabana.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Onu birakin da forum icin RSS halletmeye calisiyorum, bir cözum bulamadim. Kullanisli olmasi lazim, ve smart phone da ki apps ile compatible olanindan (turkcesini bilmiyorum :-) ). Bu isin ustadi olan bana bir fikir versin, uygun phpBB mod ben sahsen bulamadim.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Gurdal Cetin

Bu isi yap cennete direk gir usta :lol:

Bu arada yeni twitter oyuncagimdan gelen bir yazi. ISKENDER BAYDAR 'dan gelmis, burada paylasayim dedim..

http://amkspor.com/2013/02/19/guzel-gun ... uklar.html
TRUST GALATASARAY
MGC

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Onu birakin da forum icin RSS halletmeye calisiyorum, bir cözum bulamadim. Kullanisli olmasi lazim, ve smart phone da ki apps ile compatible olanindan (turkcesini bilmiyorum :-) ). Bu isin ustadi olan bana bir fikir versin, uygun phpBB mod ben sahsen bulamadim.
RSS nasil calisir bilmiyorum. Ama web based olmasi isi kolalastirir. Google reader diye birsey varmis. Web browser dan okundugu gibi bunun smart phone (android olmali) app de varmis. Burayi izleyen kac software'ci kaldi acaba sana fikir verecek Hasan?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Forum demişken... Aklıma geldi işte...
Mehmet Görgen, Oltunç Özgür, Burak Ayyıldız, Tolga Girici gibi yazarlar vardı. Sonra bir Alpay Dedeoğlu filan... Sessiz sedasız çekildiler ortalıktan.
2010 yılında ayrılan Ufuk Sezekkaplan, Şerif Halimler'li bir grup yazar da daha sonra geri dönmedi. Üstelik açtıkları forum tutmayınca kendi elleriyle kapatmalarına rağmen buraya da dönmediler.
Acaba futboldan veya Galatasaray'dan mı soğudular?
Yoksa yaş kemale erdikçe internete girip futbol hakkında yazı yazmak bazılarına anlamsız mı geliyor?
Çözemiyorum doğrusu...
Yıllar içinde bu forumdaki nüfus bayağı azaldı. Şimdi neredeyse birkaç kişinin ayakta tuttuğu bir mecra haline geldi.
Daha önce 2009 yılında Ozan Ersoy'un, Özgür Hüseyinoğlu'nun ayrıldığını da hatırlıyorum.
Ozan Bey'le birkaç kez polemiğe girmiştik. Beğenelim beğenmeyelim, kendisi futbola zaman ayıran, itinalı yazan biriydi. O kadar yazma bağımlısı birinin, bir anda sanal alemden ayağını çekip bir daha da hiç ortalıkta gözükmemesi çok entresan.
AYRILMAZ İKİLİ

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hic kimsenin sifresi filan kapatilmadi. Herhalde hersene gelisen ve buyuyen sosyal agda kendilerine eglence bulmus olmalari gerek. Donmek isteyeni de kendilerinden baska engelleyen bir unsur yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Felipe sagolsun her gittigi yerden ya arar ya mesaj atar :)

"@_FelipeMelo_: Mehmet Abim I am In madrid! #ChampionsLeague"

:lol:
TRUST GALATASARAY
MGC

Mehmet Gurdal Cetin

Twitter'dan gunun bombasi

Yetişkin bir Aziz Yıldırım , Hayati Boyunca 20'den Fazla GALATASARAY Şampiyonluğu Görebilir ... -National Geographic

:lol:
TRUST GALATASARAY
MGC

turgut uyar

Post by turgut uyar »

Gazetelerin internet sitelerinden gördüğüm kadarıyla bu aralar Galatasaray'lı taraftarlar arasında,
sosyal medyada, Cassidy Gard çılgınlığı yaşanıyormuş.Bir Amerika'lı televizyon röportajcısının maçları
bu kadar ilgi ile takip edip, her fırsatta takımının renklerine bürünmesi enterasan geldi herkese galiba.

Güzel kız Allah için,sarışın da (Kerem Teziç'in kulaklarını çınlatmış olalım), artık ne diyelim Los Angeles'lı
cimbomlular yengelerine sahip çıksınlar :)

https://www.facebook.com/cassidyrainforestgard

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

turgut uyar wrote:Gazetelerin internet sitelerinden gördüğüm kadarıyla bu aralar Galatasaray'lı taraftarlar arasında,
sosyal medyada, Cassidy Gard çılgınlığı yaşanıyormuş.Bir Amerika'lı televizyon röportajcısının maçları
bu kadar ilgi ile takip edip, her fırsatta takımının renklerine bürünmesi enterasan geldi herkese galiba.

Güzel kız Allah için,sarışın da (Kerem Teziç'in kulaklarını çınlatmış olalım), artık ne diyelim Los Angeles'lı
cimbomlular yengelerine sahip çıksınlar :)

https://www.facebook.com/cassidyrainforestgard
Gazeteler icin soparligin bini bir para. Kimdir bu kiz ve niye GS. Benim yigen bile anasi babasi GS'li iken GS'dan donmus. Babasi o kadar forma aldim okulda GS'li arkadas bulamadi dedi. Buna bu formalari kim almis. GS'i nereden taniyor. Bir Turk erkek arkadasi filan mi oldu. Boyle ahret sorulari iste. Artik eliniz bunu Istanbulda misafir eder. Terim'in kizi ile arkadas olurlar.

http://m.youtube.com/#/user/cassidygard

[youtube]iPSFH38yo-
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Bu aksamki mactan once Melo'nun paylastigi bir fotograf.. Kadikoy'deki mactan sonra cekilmislerdi...

Bi de kazanaydilar iyiydi :)

http://www.mobli.com/media/show/id/63437613
TRUST GALATASARAY
MGC

Post Reply