Ah Dany vah Dany

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Marsan

Ah Dany vah Dany

Post by Mehmet Marsan »

Bugun oynanan Napoli macinin son dakikasinda arkasina atilan topa gec kalinca penalti yapti. Kargasalikta Muslera hakemi itince kirmiziyi yedi. Aslinda Dany'de atilmaliydi. Dany ikinci goldede uyudu.

Hakem bence bizim 2 penaltimizi es gecti. Yan hakemin onunde olan olaylara 30 metreden mudahele etti. Sonucta 3-1 yenildik, daha kotusu bildigim kadari ile ozel maclarda alinan kirmizi kartlarin resmi maclara etkisi var.

Dany tam dayaklik.

Ek yapiyorum: mac sirasinda karisikdan Dany kirmizi yemedigini sanmistim. Meger hakli olarak kizarmis.

Murat Fahrioglu

Re: Ah Dany vah Dany

Post by Murat Fahrioglu »

Mehmet Marsan wrote:Bugun oynanan Napoli macinin son dakikasinda arkasina atilan topa gec kalinca penalti yapti. Kargasalikta Muslera hakemi itince kirmiziyi yedi. Aslinda Dany'de atilmaliydi. Dany ikinci goldede uyudu.

Hakem bence bizim 2 penaltimizi es gecti. Yan hakemin onunde olan olaylara 30 metreden mudahele etti. Sonucta 3-1 yenildik, daha kotusu bildigim kadari ile ozel maclarda alinan kirmizi kartlarin resmi maclara etkisi var.

Dany tam dayaklik.

Ek yapiyorum: mac sirasinda karisikdan Dany kirmizi yemedigini sanmistim. Meger hakli olarak kizarmis.
Dany Malaga macinda da kirmizi kart gormustu ama pozisyon geregi oldugu icin Napoli macini etkilemedi dun aksamki de oyle olacak ama Muslera hakemi ittigi icin onun durumu hakemin raporuna bagli, mesela 3 mac ceza alirsa Emirates cup ve Fener maclarinda yok.

Bu arada Dany'nin performansi super 2 macta 2 kirmizi kart 2 penalti ve bir de kendi kalesine gol.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Ah Dany vah Dany

Post by Cengiz Akgun »

Yollanacak adam belli o zaman. Ya da statewide oturtulacak. Bu herifte mi Brezilyali? Oyleyse B'sini agzina almamalilar.

Degilmis. Kamerunlu imis okuz. Bu arada resmi siteyi yapanlarin agzina edeyim. Futbol takimi diye futbol sayfasinda link yok. Okuz oglu okuzler sizi. Arama motorundan buluyorsun sitede.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply