Page 1 of 3

Yönetici'nin gaflari

Posted: Wed Sep 11, 2013 10:26 am
by Hasan Tezcan
http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/201 ... a-gonderme

Spiker ne sordu acaba diye dusunuyorum :-D

Cok buyuk tepki gösterirmis...GS 3-5 senelik mukavele imzalamis bazi oyuncular ile zamaninda, bu karar ne zaman alindi diye sormazlar mi, öyle 'bir sene önceden belliydi' ile gecistiremezler.

Gecenlerde Nazan ile dilenciligin inceliklerini konustuk...

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Fri Sep 13, 2013 12:06 pm
by Hasan Tezcan
O da dilenciymis :-D Bunlar komedi, yönetici demeye sahit lazim gercekten.

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/g ... Q344728SXQ

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Mon Sep 16, 2013 2:48 pm
by Hasan Tezcan
"Şike olayı bizim Avrupa'da var olan prestijimize darbe vurmadı. Çünkü bizim bu türlü işlerin içerisinde olmadığımızı biliyorlar", diye buyurmus.

Simdi Unal Aysal baskan cikip Sukru Ergun bir önce ki basin sözcusunden daha iyi is yapiyor diyebilir mi?! Pardon 'kulup sözcusu' :-)

http://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2 ... a5a1a0f5d2

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Mon Sep 16, 2013 2:53 pm
by Hasan Tezcan
Bugun malzeme bol.

http://www.fotomac.com.tr/galatasaray/2 ... 30da8771d3

1. TD isi ne olacak.
2. TFF'ye durup dururken zeytin dali ne diye uzatiyorsun, diye sormazlar mi. Ne varmis aranizda gecen :-) Her hafta farkli bir yorum, demec cikiyor.
3. Cilek artik kabak tadi vermeye basladi, hormonlu mu ne :-)

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Mon Sep 16, 2013 6:31 pm
by Cengiz Akgun
Sana yavas yavas hak vermeye basladim Hasan. Neden bilmiyorum Aysal aracilar vasitasi ile Terim'le konusuyor ki bayagi komik oluyor. Ulan neyse derdin cik herife basbasa gorusmende soyle. Arkadas biz seni bu takimin TD'si olarak goruyoruz. TFF bir emrivaki yapti istemedigimiz halde olur demek zorunda kaldik. Sonra Terim'e uzun kontrat onermezsen o da boyle alinir dediler ve sana iki senelik kontrat sunuyoruz ama bu milli takimla beraber olmaz. Su son iki milli mactan sonra kararini ver ve gelecek sezon ne yapacagimizi bilelim diyecek hali yok herifin. Karanlikta goz kirpiyor.

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Mon Sep 16, 2013 7:26 pm
by Mehmet Marsan
Hasan Tezcan wrote: .....

3. Cilek artik kabak tadi vermeye basladi, hormonlu mu ne :-)
Bir yonetici icin en kolas is transfer yapmak olmali. Borclar buyuyor, bunlar TFF musade etse dunyayi toplayip getirecekler. Bu aliskanlik Sukan-Cansun doneminde tavana vurmustu.

Aysal'in her cilekden bahsedisini caresizligi, bunalmislik belirtisi olarak goruyorum.

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Mon Sep 16, 2013 8:32 pm
by Hasan Tezcan
Birakin baskani simdilik, Sukru Ergun dökturuyor mubarek :-D

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Tue Sep 24, 2013 1:59 pm
by Hasan Tezcan
Bunlar ikili oynuyor, kapali kapilar ardinda neler konusuluyor tahmin edebiliyorum. Niyetleri baska, ne olacagi belli...ama öte yandan FT'in yaptigi is de is degil, meydani bunlara bos birakmamasi gerekirdi, görunuyor ki 2. Milan olayini yasacagiz.

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/g ... Q346228SXQ

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Tue Sep 24, 2013 2:59 pm
by Cengiz Akgun
Kamyonu devirmek uzereler. Bir an once kelaynak ne istedigini soylesin ve bu is bitsin. Hem Milli takim hem GS olmaz. Olmayacagi goruldu. Milli maclar zamani on gun kaybolup takimi Sas ile Davalaya birakirsan adama alti tane atarlar.

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Thu Sep 26, 2013 9:41 pm
by Hasan Tezcan
http://www2.sporx.com/futbol/superlig/b ... Q346570SXQ

Sen Allahina dua et bu cezayi aldin diye, simdi tahkim indirir...o olay sonra 4 mac...pes dogrusu. TFF'ye o maci oynatti diye kim ceza versin.

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Fri Sep 27, 2013 12:32 am
by Cemal Savas
taraflı-tarafsız tüm spor kamuoyu, bu olayların gerçek mağdurunun Beşiktaş olduğunun bilincindedir. Maçın hakeminin tartışmalı bir kararı sonucu tamamlanamayan karşılaşmada, mağlup ilan edilerek zaten cezalandırılan Beşiktaşımız, PFDK'nın haksız kararıyla ikinci kez cezalandırılmıştır. Sayın TFF Başkanı, 'Ben Beşiktaş taraftarını tanırım. O sahaya atlayanlar Beşiktaşlı değil' diyor. Öyleyse bu ceza kime ve neden verilmiştir? Karşılaşmayı Türkiye Ligi seyirci rekorunu kırarak bir şenlik havası içinde izleyen 80 bine yakın taraftar, belirli provokasyonlar neticesinde olay çıkartan 80-100 kişiye kurban edilmektedir. Sayın Bakanımız, bugün yaptığı açıklamada, olaylara karışmayan taraftarların olayın tarafı haline getirilmemesi gerektiğinin altını çizdi. Oysa bu kararla bırakın olayın tarafı haline getirilmeyi, milyonlarca Beşiktaş taraftarı cezalandırılıp, mağdur edilmektedir."
Bu damlar komedi gibi. Onlar nasil madur olmuslar acaba? Macin devre arasinda basladi itisip kakismak. Alt tribunlerin hepsi gercek BJK seyircisi degilse kimin seyircisi. Utanmasa AY gibi Galatasarayli diyecek. Ikinci yari ortsindada sopalarla bir birlerine girmislerdi. Macla ilgisi oldugunu sanmiyorum. Ideolojik oldugu kesin. Melo olayina kadar hic sorun yoktu diyorlar resmen. Bunlar ya kor yada milleti kor saniyorlar. Olayin tarafi kendi seyircinizden baska hic bir seyircinin olmadigi stadta sizden baska kimin tarafi olacak?

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Fri Sep 27, 2013 12:51 pm
by Burak Ayyildiz
Türkiye burası, herkes temelli-temelsiz ağzına geleni söyler, istediğini suçlar, çünkü kimseye niye böyle dedin diye hesap sorulmaz.
Daha Pazar gününe kadar ağızlarının suyu akıyordu stada 80.000 kişi toplayacağız, desibel rekorları kıracağız diye. Uzun zamandır takip ediyorum, İnönü'nün yıkımı ve yeni stat inşaatI zaman programı tam bir kara düzen. İşlerin günlük yürüdüğü o kadar belli ki...
Stada 80.000 adam çağırıp alt yapısını ve güvenliğini sağlamazsan sonuçlarına da katlanmak zorundasın. Çıkıp bir de mağdur edebiyatı yapmasınlar. Vali bugün TV'de söylüyordu: sahaya 500 kusür kişi girdi diye...Bunca ihmale rağmen 4 maç ceza aldılar. Şaka gibi! Neresi doğru ki bu federasyonun?

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Sat Sep 28, 2013 9:45 pm
by Hasan Tezcan

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Sat Sep 28, 2013 10:29 pm
by Cengiz Akgun
Yenemeyince hakeme yuklenmek moda. Sen gol ustune gol kaciran Burak icin sus ondan sonta. TFF ustumuzde komplo kuruyor de. Zavalliligin tarifi bu olsa gerek.

Re: Yönetici'nin gaflari

Posted: Mon Sep 30, 2013 11:00 am
by Hasan Tezcan