STSL 5. Hafta:BJK-GS 0-3

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Murat Biricik

Re: STSL 5. Hafta:BJK 1-2 ((2)Drogba)

Post by Murat Biricik »

Hen savunmada hem hucumda Drogba!
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Murat Biricik

Re: STSL 5. Hafta:BJK-GS 1-2 ((2)Drogba)

Post by Murat Biricik »

Firat penaltiyi yedi.
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Sahaya girdiler. Iste size carsi. Onlar futbolada karsi. Bakalim nasil bir ceza gelecek. Ayak takimi bunlar.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Yazik. BJK yi bitirdiler. Carsi ya karsi 1453 Carsi adinda bir grup olusumu soylentileri vardi. Er gec tribunu karistiracaklardi. Hayirli olsun!

Her yer Taksim her yer direnis sloganlari duyuluyor. Aklima sasayim, ne diye gittim kombine aldim?

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Penaltiyi yedi, kirmizi karti es gecti, bana göre kirmizi kart da hataliydi...simdi soruyorum size, Carsi'nin begenmedigi olay ne ??!! Hazim olayi sanirim.

Melo cikarken o hareketi TFF'yi harekete gecirecek. Taraftar hakli tepkisinden, öyle degil mi arkadaslar...Melo capulcularin ekmegine yag surdun, yapmamaliydin.

Bunlari gören bir mok zanneder, ligi bok, milli takimi evlere senlik...utanin be...bir kac sözum BJK'li futbolculara olacak...o topu GS'a atsaydiniz bir seyiniz mi eksik olacakti? Fair playinizin icine edeyim ben.

Cengiz abi, 5 puan benim, 1-2 yaziyorum :-)
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Murat Biricik wrote:Yazik. BJK yi bitirdiler. Carsi ya karsi 1453 Carsi adinda bir grup olusumu soylentileri vardi. Er gec tribunu karistiracaklardi. Hayirli olsun!

Her yer Taksim her yer direnis sloganlari duyuluyor. Aklima sasayim, ne diye gittim kombine aldim?
Bunlar anarsist...carsi'nin 'a' si onu gösteriyor.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Hasan Tezcan wrote:Penaltiyi yedi, kirmizi karti es gecti, bana göre kirmizi kart da hataliydi...simdi soruyorum size, Carsi'nin begenmedigi olay ne ??!! Hazim olayi sanirim.

Melo cikarken o hareketi TFF'yi harekete gecirecek. Taraftar hakli tepkisinden, öyle degil mi arkadaslar...Melo capulcularin ekmegine yag surdun, yapmamaliydin.

Bunlari gören bir mok zanneder, ligi bok, milli takimi evlere senlik...utanin be...bir kac sözum BJK'li futbolculara olacak...o topu GS'a atsaydiniz bir seyiniz mi eksik olacakti? Fair playinizin icine edeyim ben.

Cengiz abi, 5 puan benim, 1-2 yaziyorum :-)
Hasan, Melo'yu Veli Gocer'e cevirmeyelim. BJK tribunleri kendi arasinda kavgaya tutustu. Hafta icinde Dort savcinin maca gozlemci olarak gidecegi yazildi cizildi. 1453 Carsi grubu gercekten neyi amacliyor? Her iddiasina girerim, BJK yonetimi topu Melo'ya atip siyrilmak isteyecek. Melo can simidi oldu.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Haklisin galiba, cunku yayinci kurulus 'tahrik' uzerine calismakta su an...bakin ben Melo sucsuz demiyorum...TR de 'taraftari tahrik etmis' psikolojisinin kalkmasi lazim.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Allahtan GS seyiricisi yok...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Melo bir mikrop. Hala anlamadiniz gitti. Insallah 10 mac ceza verirler ve kontrati fesih edilir cehennemin kordibine gider.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Beşiktaş büyük yara alır bu olaylardan sonra.
En az 5 maç ceza... Hakemin tribüne yolladığı Bilic'e birkaç maç hak mahrumiyeti...
Bunun altından kolay kalkamazlar.

Maçın yorumunu yapmaya gerek var mı bilmiyorum.
İlk yarı vasat oynadık. Golde Almeida bomboş kafayı vurdu. Dany'nin büyük hatası var. Ceza sahasına beraber girdiler. Sonra Dany onu takip etmekten vazgeçti, ortayı yapan Gökhan Töre'nin üstüne doğru koştu. Demarke kalan Almeida göstere göstere kafa vurdu.

İkinci devre Bruma hamlesi yerindeydi.
Oyunu kanatlara yaymayı öğrenmemiz gerek. Engin o pozisyonu dolduracak adam değil.
Burak'a gelince... Belli ki kafası başka yerde. Sahada geziniyor. En kolay fırsatları harcıyor.
İki tane yüzde yüzlük'ü kaçırdı... Neyse ki BJK savunmasının ikramlarıyla golleri bulduk.

Bu galibiyet bir çıkış yapmamızı sağlar mı?
Belki de sadece günü kurtardık.
AYRILMAZ İKİLİ

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Kendimize neden bu kadar acimasisiz anlamiyorum. Hakem penaltiyi yedi. melonunki kirmizi ise Sabriye yapilan ne? Formasini gosterdi diye tahrik olmuslarmis. Bu ayak takimi zaten tahrik olmaya hazir bekliyor. Golden sonra bile kenarda FT futbolculari bu ayak takimi tahrik olmasin diye oturun der gibi futbolculara hareket yapiyor. Meloye mutlaka ceza vereceklerdir ama bakalim sahaya girmenin cezasi ile orantili olacakmi. Federasyondan biri ile konusuyorlar adam Melonun hareketimi sebep oldu diyor Yuh yani. Bosuna para harcayip takim kurmaya calisiyoruz. Bide utanmada Olimiayata talip oluyoruz. Mal herifler.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Cengiz Akgun wrote:Melo bir mikrop. Hala anlamadiniz gitti. Insallah 10 mac ceza verirler ve kontrati fesih edilir cehennemin kordibine gider.
Bosver Cengiz abi, adamin tarzi bu, ben oyununu oynasin faydasi buyuk diye dusunuyorum, ayni sey Engin icin de gecerli. Feministler kusuruma bakmasin ama futbol erkek oyunu. Melo bu macta oynadigi gibi RM macinda oynasaydi, ve Drogba icin de gecerli ayni sey, olay 6:1 e kadar gitmezdi, hatta maci alirlardi. Kafamdan o mac gitmedi bir turlu, BJK maci, tribun olaylari silmedi maalesef.

Bu mactan sonra Burak'in ilk onbirde ki yerini sorguluyorum.

Dany hatasiz bir mac cikardi (gerci sagolsun arkadaslari yumurtlamasina firsat vermediler)...ilk gol Sabri'nin markaj hatasi. Kendisi sahanin en kötulerinden, en kötusu Burak. Bu cocuga bir haller olmus.

Bruma'nin olumlu tarafi oyuna direk katkisi, kendisinden umutluyum.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Ligin 5.haftasinda spora noktayi koyduk. Biz sporseverlerin gunahi nedir?

Mithat Pasa Stad'nin yikimindan, Kasimpasa Stad'ina gidilmesine, CARSI'nin konumundan, BJK'daki yonetim-taraftar arasinda Gezi olaylari nedeniyle yasanan gerginlige... Bir seyler olacagi belliydi. BJK ruzgari kesildi. Futbolcularin gunahi nedir? Coluk cocugunu alip maca gidiyorsun kelle koltukta!

Uzuluyorum; cunku bu olaylar bulasici. Eninde sonunda SS'de ve ASY' de de tahrik edilecek. Birbirimize sahip olacagiz, etrafimizdaki insanlara dikkat edecegiz.

BJK yonetimi yarin aciklama yapacakmis. Melo'yu one surup bu isten siyrilmaga calisirlarsa,...

Bir iki oneri de FT'e.

1- Bu kadar sevilip bu kadar yerilen bu kadar kizilip bu kadar alttan alinan bir kisi GS'da mevcut degil. Kimsenin isini ogretmege haddi yok. Ama parmagi goze sokmak misali bu inatlasma nedir?

2- Opusup koklastigin mevcut TFF'ye gelelim. FB'ye GS derbisi nedeniyle 5 mac ceza verildi, benzinci havaya ucacakti. Muz gosterdiler, taraftar "sindirime iyi geldigi icin yanima aldim" dedi. Olay es gecildi. Bunu nasil kivaracaksin? Kivaracagindan zerre suphem yok ta! Bu TFF yonetimi ile hala calisan hala kol kola giren Fatih Hoca.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Murat, TFF bir şeyler yumurtlayacak, bundan herkes emin olsun. Ne yapabiliriz diye sordu Hz. Ömer maç sonrası, istifa edin, sizi FB ve belki BJK hariç kimse sevmiyor istemiyor.

Post Reply