Mancini resmi olarak GS'a TD olmus

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Mancini resmi olarak GS'a TD olmus

Post by Cengiz Akgun »

Salih, Hasan agabeyin Terim'in manevi oglu rolunu oynuyor. Haksiz degil. Bazi yapilanlar cirkin kacmadi degil. Ama her bosanma sonunda aile bireyleri taraf tutar. Yeni geleni dislarlar. Hasan sevdigi icin agrina gitti. Kizmasi ona. Mancini iyi isler yaparsa ona da alisacak. Saka bir yana ama disardan bakinca ve Hasan'i tanimayinca garip gozukebilir. Ofkesi gececektir.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Söyle söyleyeyim...ben GS'in kondisyon sorunu olduguna inanmiyorum, bahane. Gerisi bos. Istedigi kadar yukleme yapsin. Scott Piri'ye guvenim sonsuz.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Söyle söyleyeyim...ben GS'in kondisyon sorunu olduguna inanmiyorum, bahane. Gerisi bos. Istedigi kadar yukleme yapsin. Scott Piri'ye guvenim sonsuz.
Niye. Babanin oglu olmadikca kimseye guvenmek gerekmiyor. Mesela su Snijder olayina bir bak. Adam mac cikaramiyor yahu. Bugune kadar 90 dakika oynadigi oldu mu? Balta'si, Keser'I Colak'i Topal'i (keske kalsa idi. Bir de kor transfer ederlerdi. Kor Topal Colak oludu uclu) ayni durumda. Ne demis bak adamin Elmander. Adam'i esek gibi calistiriyorlar antremenda demis. Bizimkilerin uydurmasi oldugu yuzde seksen. Ama olsun. Su giden Arda. Ne halde idi herif GS'da yahu. Neden boyle soyluyorsun bilmiyorum ki.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Gurdal Cetin

Post by Mehmet Gurdal Cetin »

Hadi herseyi gectim, Fatih Terim FB ye gecse, FB yi tutacak Galatasarayli gordum. :!:

Galatasaray'i kovaliyoruz yillardir, sahislari kovalasak yillar once birakmistik. FT de gider Aysal da, bu nasil bir fanatiklik ?

Bu takimi Held, Hollman, Saftig, Skibbe calistirirken de tuttuk. Anlamakta gucluk cekiyorum.

Bir de FT gitti diye taraftarligimi askiya aldim diyenler var ki akillara zarar...

Su an TD Mancini Baskan Aysal , boyle kabul edip boyle devam edeceksiniz.

Elestirin tabi ki, ama Galatasaray'i kotulemek zarar vermek ?

Allah akil fikir versin
TRUST GALATASARAY
MGC

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mehmet Gurdal Cetin wrote:Su an TD Mancini Baskan Aysal , boyle kabul edip boyle devam edeceksiniz.
FB'liler nasil oluyor da AY'i elestirmiyor, bas kaldirmiyor diyorken OK di, simdi baska. Bakin ben cok net söyledim, Kurumsal Aysal'in AY'den farki yok dedim, bunu sadece ben demiyorum.
Mehmet Gurdal Cetin wrote:Elestirin tabi ki, ama Galatasaray'i kotulemek zarar vermek ?

Allah akil fikir versin
GS'a zarar veren Kurumsal Aysal. Bende susup, darbe vari hamleleri görmemezlikten gelenlere Allah akil fikir versin diyorum.

Sindirmeye, susmaya gelmisken...Ultraslan gibi taraftar kitleleri GS'i falan dusundugunden degil, dizginlerin kimin eline gectigini bildigi icin korku icinde kaderine katlanmis durumda (diyelim, aslinda cikarlari var bu isten), ne yapacagini kestiremiyor. GFB'nin bulundugu konum gibi.

FT babamin oglu degil, avukatligini hic yapmadim ama camiada sevdigim bir kisilik. Ben baslangicta gönderilis tarzina karsi ciktim, sonra yönetimin kurumsallik adina yapmis hamlelerini dile getirmek istedim, ve bunu yapmaya devam edecegim. Yanlis buldugum seylere dogru diyemem, GS'in bana göre gelecegi söz konusu...benim iddiama göre bunun gibi adamlar camiayi batirabilir.

Bir baskan uzatilan her mikrofona demec vermez, fikir uretmez, uretemez ulu orta. GS adina her hususta konusamaz, kisileri muhatap almamali. Su ana kadar yönetim kurulu uyelerine yaptigi saygisizligin haddi hesabi yok, onlari bircok kez hice saydi mesela. En son Burak isini bizzat kendisi yurutmeye kalkismasi ne kadar gayriciddi bir insan oldugunun göstergesi...az dememisler despot diye. Bana göre yönetim kurulunda olan sahislar görevini kötuye kullaniyor, tepki göstermeleri gerekiyor bicok hususta. Iyi 'saglikli' bir baskan her seye bu sekilde, insanlari rencide ederek, burnunu sokmaz. Birakin yönetimi Mancini ne diyor acaba...takim uzerinde ki etkisi ne olabilir olumsuzluktan baska...bu budalalik degil mi, 4-5 kisiyi simdiden yolladin ulu orta...bu oyunculardan ne verim alabileceksin simdi...sikiysa FT zamaninda yapsaydi, yapabilir mi...

Kurumsallik ciddiyet isteyen bir is, siz bu adami ciddiye aliyormusunuz?

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Kulubun su ana kadar olan yonetilme tarzini begenmiyorum.GS'a zarar verdigi kanisindayim. 2014'de secim olmayacak olmasi beni urkutuyor acikcasi.

Hocanin istemedigi bir oyuncuyu milyonlarca Euro verip transfer ediyorsun,kulubu zarara sokuyorsun sonra kurumsalliktan bahsediyorsun.Geciniz....
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://spor.gazetevatan.com/haber/manci ... r/576272/1

Amin diyelim ve bekleyelim...demecin zamanlamasi ilginc, dur daha önunde dedigin gibi 3 var.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/g ... Q349067SXQ

Daha önceden bilmediyesiniz buyurun Macini'nin özellikleri :-D

Not: Bugun milli mac öncesi medya da Mancini ballandira ballandira anlatiliyor. Olasi bir Hollanda maglubiyeti veya galibiyeti uzerine, ne olur ne olmaz.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Milli mac sonrasi böyle bir yazi bekliyordum ama bu kadari pes dogrusu. Ne adam mis ama...ona da antipati duymama az kaldi.

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/g ... Q349434SXQ

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Milli mac sonrasi böyle bir yazi bekliyordum ama bu kadari pes dogrusu. Ne adam mis ama...ona da antipati duymama az kaldi.

Benim de dikkatimi cekti. Hurriyet boyle bir seye tesebbus etmesi zaten artik kaniksanmis, Hele sorduklari sorular evlere senlik. Ben Mancini'ye kabahat bulmlmuyorum. Yonetim Terim konusmyor diye bu kadar ustune gitmesi kabak tadini verdi. Biraz edep ve haya olsa Mancini'ye Terimle ayrilmamiz biraz firtinali oldu. O konusmamayi tercih etti. Biz de artik bu konuyu kapatmak istiyoruz. SIze bu konuda muhakkak soru soracaklardir mumkunse bu konu hakkinda yorum yapmayin Bana benimle ilgili soru sorun. Terim ile yonetim arasinda gecenleri ben bilemem. Bu konuda hicbir fikrim yok derseniz memnun olluruz. Terim'e yeni gorevinde basarilar dilerim deyin demeleri bir nezaket icabi. Ama yok heriflerde bu. Bir dusmanlik cercevesine soktular olayi. Dedim ya adam yok bu memlekette. Baska bir cevabi yok.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mert Tokman

Post by Mert Tokman »

Cengiz Akgun wrote:
Hasan Tezcan wrote:Milli mac sonrasi böyle bir yazi bekliyordum ama bu kadari pes dogrusu. Ne adam mis ama...ona da antipati duymama az kaldi.

Benim de dikkatimi cekti. Hurriyet boyle bir seye tesebbus etmesi zaten artik kaniksanmis, Hele sorduklari sorular evlere senlik. Ben Mancini'ye kabahat bulmlmuyorum. Yonetim Terim konusmyor diye bu kadar ustune gitmesi kabak tadini verdi. Biraz edep ve haya olsa Mancini'ye Terimle ayrilmamiz biraz firtinali oldu. O konusmamayi tercih etti. Biz de artik bu konuyu kapatmak istiyoruz. SIze bu konuda muhakkak soru soracaklardir mumkunse bu konu hakkinda yorum yapmayin Bana benimle ilgili soru sorun. Terim ile yonetim arasinda gecenleri ben bilemem. Bu konuda hicbir fikrim yok derseniz memnun olluruz. Terim'e yeni gorevinde basarilar dilerim deyin demeleri bir nezaket icabi. Ama yok heriflerde bu. Bir dusmanlik cercevesine soktular olayi. Dedim ya adam yok bu memlekette. Baska bir cevabi yok.

Her tarafi egri bu memleketin... Hiyarin biri cikip polemik yaratmak icin sorular soruyor --- Mancini'nin yaninda adami henuz tanimadigi bu hiyarlara karsi koruyacak; kardesim o ne bicim soru diyecek kimse yok. Ulan hiyar - telefonu falan soracagina GS'in alt yapisi ile ilgilenmek, genc oyuncu tarayisi ve egitimi ile ilgili bir plan olusturmak gorev alaniniz icinde mi diye sormak aklina gelmez degil mi?

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Tamam anladim, hedef o sorulari soran olmali :-D

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

GS'in belki kosu mesafesi azdi, ama sanki daha cabuk oynuyorlardi (gerci simdi iki pas yapmaktan aciz, kisir futbol oynaniyor), bu acidan dedikleri mantikli geldi bana. Usta TD Mancini, veya kondisyonerleri konu hakkinda ne diyecek acaba :-)

http://www2.sporx.com/futbol/superlig/g ... Q350134SXQ

Scott Piri ve ekibine huzurunuzda tekrar tesekkur etmek isterim. FT'in butun ekibine.

Murat Biricik

Post by Murat Biricik »

Aksam maca gitmeden bir iki gazeteye goz attim, takim ile ilgili bilgi almak icin.

Milliyet'te Sabri'nin bir resimini koymuslar.
http://skorer.milliyet.com.tr/sabri-rey ... efault.htm

Tahmin ediyorum photoshop, cunku bu kadar delilik akla ziyan! Bu resimin gercek oldugunu tahmin etmiyorum, edemiyorum. Mancini oyuncularimi tanimak icin zaman istiyorum demisti. Su resime bakip ne dusunmustur acaba?

Milliyet, GS ile ilgili negatif haber yapmak icin hergun malzeme ariyor, ya yaratiyor yada buluyor. Resime bakip sporsever olarak ben utandim. Servis edene mi kizilir, bu pozu photoshop layana mi?
"Adnan Sezgin'in attığı her imzanın altına ben imzamı atarım. Bu mesleği en iyi bilen adam." ADNAN POLAT

"Biri, vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, öteki de, içinde turuncudan iz taşıyan tok bir sarı."

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Murat Biricik wrote:Aksam maca gitmeden bir iki gazeteye goz attim, takim ile ilgili bilgi almak icin.

Milliyet'te Sabri'nin bir resimini koymuslar.
http://skorer.milliyet.com.tr/sabri-rey ... efault.htm

Tahmin ediyorum photoshop, cunku bu kadar delilik akla ziyan! Bu resimin gercek oldugunu tahmin etmiyorum, edemiyorum. Mancini oyuncularimi tanimak icin zaman istiyorum demisti. Su resime bakip ne dusunmustur acaba?

Milliyet, GS ile ilgili negatif haber yapmak icin hergun malzeme ariyor, ya yaratiyor yada buluyor. Resime bakip sporsever olarak ben utandim. Servis edene mi kizilir, bu pozu photoshop layana mi?
Milliyet'in sadece spor servisinde degil tum gazetenin website'sin den adilik akiyor. Ama hemen hemen tum basin bu halde. Spor servisleri de adiligin "cilek" simgesi. O yuzden buralari okuyup hirslananip buraya tasinmasina karsiyim. Hele bu web sitelerinde bir cumle attirip ya da provakatif bir kadin pozundan sonra tikladiginiz da aslinda 30-40 tane tiklatarak luzumlu luzumsuz resim gostermeleri var ya, o tam evlere senlik. Bu sekilde tiklanma istatistigini yukseltip reklamcilara bakin bizim siteyi bu kadar hiyar okuyor diye reklam sizdirma olayina yataklik edenlerin haberi var mi bilmiyorum. Varsa asil onlar utanmali bunlarin pezevengi olmayi kabul edislerinden dolayi. Iki bacak bir cift bicik gorecem diye isleri yoksa tiklayip duruyorlar. Bir de simdi varli varsiz video asma isi cikarmislar. Yaninda uc dort tane de pop-up penceresi acilip isin yoksa sacma sapan reklamlarla ugras. Bu arada soyleyeyim. Bu sayfalarla korunmasiz browser'lara skiript dedikleri haberiniz olmadan kucuk programlar yukletiyorlar. Ondan sonra yahu benim browser neden yavas calisiyor ya da benim laptop (ya da smart phone) niye bu kadar uzun surede aciliyor filan die dusun dur hakikaten bu saflikla bu tuzaklara dusenler. Burada arabami tamire goturdugum bir Bursali Turk tamirci var. Iyi cocuk ama o kadar soyledim dinletemedim evladim oyle bilip bilmedigin yerlere girme bu gazetelerde gordugun reklam seylere de aldanip tiklama diye. Agabey korunmam var dedi durdu (McAfe bilmem ne Norton gibi seylere guvenyordu). Gecen gun agabey gel de bizim komputera bir el at gozunu seveyim hizi nerdeyse sifira indi diye. Her gittigimde tonla sey bulup sildiriyordum. Bunu gazete sitelerinde yapmalari ya da yapmalarina musade etmeleri aslinda mahkemelik olay. Ama Turkiye gibi yerlerde nerede mahkeme kadi bu cyber-crime denen islerden anlayacak ya da vakit bulup bunlarla ugrasacak savcilar filan. Hak getire. Adamlar Balyoz Ergenekon davasinda bile bilmeze yattilar yapilanlari sahtekarliklari gormezden gelerek.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply