STSL 16. Hafta G.Saray 2:1 Trabzonspor (Gol: Burak 2)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Efe Tuncel

Re: STSL 16. Hafta G.Saray 2:1 Trabzonspor (Gol: Burak 2)

Post by Efe Tuncel »

Juventus maci ilac gibi geldi, 2 haftadir iyi oynuyoruz.
Yalniz ben Drogba'dan yildim artik, o laubali ve tembel halini sahada gormek istemiyorum.
Bir kac mac kesik yemeli.
Last edited by Efe Tuncel on Sun Dec 22, 2013 11:29 pm, edited 1 time in total.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Drogba denen ahlaksız bu camiaya yakışmıyor.
Takım arkadaşlarına saygısı olmayan, takımı babasının çiftliği zanneden, her topu laubalice kullanan bir adamın bu kulüpte yeri olmamalı.
Cenabet Bidon'umuz vardı, bir de bu Koca Bidon peydah oldu başımıza...
Mancini biraz akıllı bir adamsa, takıma zarar veren herife haddini bildirir.

Onun dışında, klasik bir GS maçı işte...
Eski günlerden tek farkı: Artık kendi sahamızdaki maçlara öldürücü presle ve rakibi boğmakla başlamıyoruz. Onun yerine, al gülüm ver gülüm yapıyoruz.
30. dakikadan sonra kendimize gelebildik.
Terim'in oynatmaya çalıştığı bol paslı oyun ne kadar yanlışsa, şimdilerde tatbik ettiğimiz "ver Selçuk'a, o da uzun pasla Burak'ı, Drogba'yı defans arkasına kaçırsın" mentalitesi o kadar yanlış.
Zaten maçın her bölümünde, ne kadar organizasyonu bozuk bir takım olduğumuzu gösterdik.
Rakip 10 kişi kalmışken ve Akçay defanstan Bamba'yı oyundan çıkartıp iyice riskler almışken, biz halâ iyi kontratak yapıp farkı artıramıyorsak Mancini kara kara düşünmeli.
Tamam, Onur muhteşem oynadı ama... Bizim beceriksizliğimize ne demeli?

Sneijder ve Riera mükemmeldi. Gökhan geride saçma sapan hatalar yaptı. Selçuk her zamanki gibi kötüydü. İlerideki iki bidon saç baş yoldurttu.

Son söz... 10 korner kullanıyorsun, bir tanesi bile hedefini bulmuyor. Trabzon takımı duran toplardan tam 3 kere Mustafa Yumlu'yu gole yaklaştırıyor!
AYRILMAZ İKİLİ

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Salih Bora wrote:Sneijder ve Riera mükemmeldi. Gökhan geride saçma sapan hatalar yaptı. Selçuk her zamanki gibi kötüydü. İlerideki iki bidon saç baş yoldurttu.

Son söz... 10 korner kullanıyorsun, bir tanesi bile hedefini bulmuyor. Trabzon takımı duran toplardan tam 3 kere Mustafa Yumlu'yu gole yaklaştırıyor!
Katilmadigim ve katildigim tespitler. Selcuk, Gökhan ikilisi ve bidon dedigin Burak (gittigi gun arayacaksin). Gökhan maca iyi baslamadi ama GS icin cok önemli bir oyuncu, ligin sayili stopperlerinden kanimca, sakatlanmaz ise tabii. Selcuk bana göre bir maestro, formsuz olabilir, ama onun yuku agir, buna ragmen efendiligini eksik etmiyor, buyuk bir özveri ile kosuyor cabaliyor. En son olarak bidon dedigin; Burak'in bazi hareketlerini bende sevmiyorum, isin kolayina kacmasi gibi mesela ama TR'nin en iyi förveti, gol atmaya baslasin sorgulanmaz.

Dogru olana gecelim; korner, duran top organizasyonu cok kötu.

Muslera hakkinda birsey yazmamisim, adamim benim, insallah uzun yillar kalir. Belki bu macin kahramani olmadi ama o kurtarisi görmenizi isterdim, dedigim gibi Gordon Banks vari bir kurtaristi. Mancini bu kurtaristan sonra sevincini görmeliydiniz.

Yekta icin bir parantez acmak istiyorum tekrar...macta 2-3 pasi vardi, o paslar yerini bulsaydi daha cok onu konusuyor oluyorduk. Iyi bir sinav verdi, insallah böyle devam eder.

Pitbull, iyi ki varsin kardesim ama Olcan'a attigin dirsek hos olmadi, belki istemeyerek oldu, umarim öyledir.

Drogba hakkinda fazla yazmak istemiyorum, kirmizi kart, sari kartlik mac cikardi. Yaptiklari cok ayip, ama kim anlatacak bunu ona.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cemal Savas

Post by Cemal Savas »

Maci izledim. Daha once yazmistim sanirim. Bu takimin orta sahasi Yekta - Selcuk - Melo olmali diye. Takimin kosan bir orta sahaya ihtiyaci var. Yerkta yerine Umutla uclu forvet ve Hollandali oynayinca butun yuk sadece Selcuk ve Melonun uzerine kaliyor buda takimin ortasahasi etkisizlesiyor. Selcuk gerilere gelmek zorunda kaliyor, gercek gorevini yapamiyor. Yekta zaman taninirsa bu yuku hafifletir. Onun duzeyinde baska brt Turk yok zaten. Elden cikarilacagi soyleniyordu ki bu cok buyuk bir hata olur. Takim genelde etkiliydi. Trabzon kalecisi akil almaz toplar cikarmasa fark olurdu. Takima sol bek, orta sahaya bir takviye ve stoperle isi goturur. Fener'i sampiyon ilan edenleri biraz sikintiya dusurduk sanirim.

Post Reply