Kelaynak futbolcu katletmeye devam ediyor

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Efe Tuncel

Re: Kelaynak futbolcu katletmeye devam ediyor

Post by Efe Tuncel »

Terim hem Galatasaray'i, hem kendini sevenleri hem de kisiligi paraya satti.
Cok buyuk hayalkirikligina ugradim, beter olsun artik.

Bu arada Izlanda macindan sonra onlarin ligi erken acildi diye kendini savunmaya kalkti. Meger rakip takimdaki 1 fultbolcu bile Izlanda liginde forma giymiyormus, neremle gulecegimi sasirdim.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Efe Tuncel wrote:Terim hem Galatasaray'i, hem kendini sevenleri hem de kisiligi paraya satti.
Cok buyuk hayalkirikligina ugradim, beter olsun artik.

Bu arada Izlanda macindan sonra onlarin ligi erken acildi diye kendini savunmaya kalkti. Meger rakip takimdaki 1 fultbolcu bile Izlanda liginde forma giymiyormus, neremle gulecegimi sasirdim.
Ben kac senedir sahtekar diyorum diye kiziyordunuz. Hani alt yapiya onem verecekti. Yeni genc futbolculari hazirlayacakti. Lok gibi oturuyor. Koca yaz gecti. Herifler dunya kupasi oynatken bizim esekler plajlarda mslak gibi golerdiler. Kendi de oyle. Neden kadroyu yapip cagirmadi. Hazir etse idi. O yuzden dilerim Allahtan aldigi her kurus cigerine yapissin. Agiz tadi ile yiyemesin. Cocuklugumda Ceklere Polonyalilara rezil rusva olurduk. Karnimiz doyasiya gol atar giderlerdi. Kac tane beslik yedilik maclarimiz olmustu. Ekimde de bir tane daha olacak.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ha soyle o olmayan percemlerin kel kafandan onune soyle bir dokulsun. Etrafina bak her ulus on senelik plan ve program yapiyor. Sen ise hala kabadayilik. Gokhan Tore barda tabanca cekti mi cekmedi mi ile firca atmaya kalkiyorsun. Aldigin her kurus zehir zikkim olsun. Kadayif gibi takima Borek gol atiyor. Hadi kumda oyna rezil herif.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

MAci 4-0 alsalardi ne yazardiniz diyorum bende o zaman, cunku yazma hakki bende de var :-D

Hersey bos, anlasilan FT'in GS'dan gitmesi ne o ona ne de GS'a yaramis gözukuyor.

Milli takim dun maca halbuki cok iyi baslamisti...hakem gercekten TR'nin bir penaltisini ucurdu (kendileri ustelik Isvec'li)....neyse avrupa kupasi kesmiyor beni, amac dunya kupasina gitmek ;-)

Yarzuvat midir ne karin agrisi kesmiyor beni bu ara, ve GS camiasinda yuzsuzluk dizboyu. Bence sporu falan birakip baska islerle ugrassinlar. Gercek kimliginden iyice uzaklastilar.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Benim icin degisen bir sey olmazdi maci kazanmasi. Cunku herifin ileriye donuk bir yatirimi yok. Dedigim gibi butun ulkeler bu isi ciddiye alip 10 senelik programlar yapiyor. Bir zamanlar futbolda soz sahibi olan Cekler bile durumu gorup hazirlanmislar. Bu rezil ne yapiyor. Almanyadaki aileleri tehdit edip futbolcu devsirip rant yiyecek. Mesut Ozil icin soylediklerini duydunuz. O cocugun da geleceginle oynayacakti. Hassiktir ordan dedi. Adam Dunya Sampiyonu bir takimda oynamanin gururunu yasadi. Bunun altinda yetistirdigi serseriler ile tabanca bicakla ugrasacakti. Iste genc ve umit milliler. Var mi bir basarilar8. Guya tum milli takimlardan sorumlu. Bu genc, umit, ve 16 yas grubunun basinda kimler var kendisinin plani ve programi nedir deseniz hersey butun ciplakligi ile meydanda. Ilk yari sahane oynadik diyor utanmadan ama tabela 1-1 yaziyor. Ikinci yari takim dusmusmus. Hikaye bu. Birgun gelecek kaleye girmiyen top girecekmis. Verdigi umit de bu. Dupeduz oturuyor tembelliginden bir bok yiyecek hali yok. Onunuzde sekiz mac ve 24 puan var diyor. Izlandaya ve Ceklere yeniliyor. Sanki Hollandayi yenecekmis gibi daha bir sey bitmediye getiriyor. Diger cop takimlari yensen ne olacak. Herkes yenecek onlari.

Basindakileri yine mafya babasi gibi tehdit etti. Bak aleyhinde bir tek yazi yok. Sindiler pezevenkler. Baska biri olsaydi tefe korlardi bu sonuclardan sonra. Hepsi sus pus.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Sanki GS bir mok Cengiz abi, hepsi aynı. Boşu boşuna ağız döküyoruz aslında. Tezgahı kurmuşlar otlanıyorlar, bunlardan medet ummak hata olur. Eğitim, yatırım bu kokuşmuş ortamda neye yarayacak, sadece onun bunun cebini doldurur, rant sağlar. Bence dükkanları kapatsınlar, kulüpleri tavsiye etsinler, bu işle hiç uğraşmasınlar......çünkü yakışmıyor kendilerine.

Turk futbolundan o kadar soğudum ki tarif edemem. Önümüzde böyyük derbi var, görün cümbüşü siz.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Cekler almis basini gidiyor. Kazaklara da dort atmislar. Sen belki Latvia'ya bile yenileceksin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Izlanda ikinciyi de atmis Hollandaya. Bizim ayilarin tabutuna da civi cakiyorlar. Hollanda silkelenir bunlarin acisini cikarir ilerki maclarda. Bizim ayilar bastaki ayi ile gomulurler. Simdi golu yiyecekler zaten debeleniyorlar yine. Bir turnava daha baslamadan bitti be.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Maci seyrediyoum.
Takim becerilerini senelerce seyrettigimiz oyunculardan kurulu, iyide oynuyorlar. Ama oyuncu kalitesi cok dusuk. Resmen yetmiyor. Bir kafa topu alamiyoruz. Eldeki mal dusuk kalite.

Ikinci yari oyundan da dustuk.

Adamlar hayvan,

Neyse birini atti, oyunu cok soguttular.

Kurtarici olarak girenler: Hamit, Adem(?)
Last edited by Mehmet Marsan on Mon Oct 13, 2014 11:41 pm, edited 3 times in total.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Fatih Terim'in karismasi resmen cizildi. Istifa eder mi dersiniz? Yerine Mancini'yi getirsinler :-)

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Hasan Tezcan wrote:Fatih Terim'in karismasi resmen cizildi. Istifa eder mi dersiniz? Yerine Mancini'yi getirsinler :-)
Aldigi paraya her hoca hatta "Special One" bile gelir.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Koca esek mactan sonra gordunuz mu Izlanda Hollandayi da yendi diye kendine pay cikarmistir. Istifa filan etmez. Nerde onda o seref ve haysiyet. Futbolda bu herifler temizlenmedikce bir sey beklemeyin. Yilmaz Vural dan filan da cacik olmaz. Cek macindan sonra sayin cumhurbaskanim bu isi hal edersen sen hal edersin diye got yaliyordu. Sanki bu basa gelenlerin birinci sormlusu o degilmis gibi. Hadi iste bir Avrupa sampiyonasi daha kacti. Onune baksin bakalim da kucuk Terim ne diyor bir sorsun. Yabanci TD olsa gotunu yirtacaklardan tis yok. 12 puandan bir puan almis. Simdi onumuzde 21 puan kaldi diyecektir. Her maca yenecek gibi cikiyormuslar. Mesut gelmedi diye aglasin. Mesutu da korleyecekti.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Herif kabahat benim boyle bir takimi biz burada yenmeliydik. Yenememissek sectigim takimda ve yaptigim mudahaleler yerinde degil ki sonuc boyle olmus diyor. Mikrofonu uzatan yalak viciyarak kazanamamak hata midir hocam diyor. Hani git o elindeki mikrofonu bogazina mi sokacan gotune mi bilemiyorsun.

Kafa yapisi bu. Normal biri olsa kabahat benim diyen ve bu isi tonla para alarak yapan birine ne zaman istifa ediyorsunuz demesi gerekirdi. Boyle olunca Terim hakli agzinin ortasina edeceksin. Ulan herifin kapasitesi bu kadar. Adam yetistirmeyi bilmiyor. Iyi olanlari arayip bulmuyor. Hiddink'e bosuna kiziyormusum. Mactan bir hafta once geliyor yalap sap bir takim o da cikariyordu. Bu ayi Turkiyede. Guya maclari izliyor. Almanya ve diger ulkelerdeki yabanci takimdaki gurbetciler guya yakin takipte. Ama Hiddink'ten de kotusunu cikariyor milli takim diye. Golu atan Bilal de kim diyordum. Cocugu 32 yasinda ilk defa milli takima almis yarma. Avrupada bu yasta artik ben milli takimdan cekiliyorum bayragi gencler alsin diyorlar.

Her taraf vurulup yikiliyor. Bu istifa filan etmez. Tupcunun de bunu kovmaya gucu yetmez. Rezillige devam.

Sosyal ortamdan secmeler
"0-2, 1-2, ve 1-1. Istikrarli gidiyor Terim. Kazak maci 1-0 bizim"

Terim'in RTE' nin yaninda goz goze bir resimi. "Takma kafana. Uzuldugun seye bak. Ben bu iste de Paralelin eli var derim. Bunu da yerler."
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply