2014-2015 Super Lig

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Hasan Tezcan
Site Admin

2014-2015 Super Lig

Post by Hasan Tezcan »

Hakemlerimiz sezona cok formda baslamis. Es-Es macinda bana göre katliam vardi, maci izlemedim ama göruntulerden cikardigim netice bu.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Marsan

Re: 2014-2015 Super Lig

Post by Mehmet Marsan »

BJK-Eskisehir macini seyrettim. Bir BJKli gibi yorum yazayim.

Hakem 3 sene oncede hakkimizi yemisti. Hakemler rakiplere beles penalty veriyorlar. Duzgun sahamiz olsa hakemlere ragmen sampiyonuz. ESeSin verilmiyen golu yan hakemin hatasiydi cimbomlu orta hakem verecekti.

Efe Tuncel

Post by Efe Tuncel »

Akhisar - Fener macini izliyorum.
Akhisar 1-0 onde, gene Gekas atti. Adam 34 yasinda ama sahada it gibi kosuyor, cunku hem isini seviyor hem de para kazandigi yere saygisi var.

2-0 oldu :D

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Simdi ozetlerden gordum. Gekasli Akhisar FB'yi ufalamis. Prandelli seyretti mi acaba? Gekas bize de sirtaki yapacak. Bizimkiler el ele tutusup eslik ederler.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Yok ya durum o kadar vahim degil, Unal Aysal ve ukubet yönetimi gitsin (ki dun neler duydum neler, Refik Arkan'in agzindan), hersey daha iyi olacak. Bu yönetim boslugundan kurtulmak sart.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Yok ya durum o kadar vahim degil, Unal Aysal ve ukubet yönetimi gitsin (ki dun neler duydum neler, Refik Arkan'in agzindan), hersey daha iyi olacak. Bu yönetim boslugundan kurtulmak sart.
Ne demis Refik? Aysal ve yonetimi gitti. Bu saatten sonra tukurdugunu yalamaz. Yalamasi icin bir sebeb de yok zaten.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kurumsal adami yönetimden atip, sonra disardan görev vermis, halen görevli ustelik...mevcut yönetim ne yapiyor diye dertlendi Refik Arkan canli yayinda....hani bu adam yorulmustu? tukurdugunu yalamazmis....yok ya. Hizimi alamayip daha neler yer, bir bilsen.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Kurumsal adami yönetimden atip, sonra disardan görev vermis, halen görevli ustelik...mevcut yönetim ne yapiyor diye dertlendi Refik Arkan canli yayinda....hani bu adam yorulmustu? tukurdugunu yalamazmis....yok ya. Hizimi alamayip daha neler yer, bir bilsen.
Bos ver Refik Arkan'i. Ne yapmis ki boyle dertlenmis. Zaten Aysal'i bitiren yonetim kurulu oldu. Karsisinda buna laf edecek adam birakmadi. Sarkici turkucu ile klup mu yonetilir. Kari kopegi ile toplantiya geliyor bir de it bakicisi istiyordu.

Iste bunlardan sonra klup kurumsallasti guya ve simdi birakip kaciyor. Kulagindan tutup verdigin bu zararlari odeyeceksin diyecek adam yok. Cunku hepsi buna gebe. Duymadin mi bana AIG'in hissesi alinmazsa batiyoruz diye Canaydin ofisimin kapisini asindirdi sonun da 23M dolara aldim iki sene de kar aldim herkes gibi, sonra klup para bulunca aldigim fiyattan devrettim yine de buna kizdilar dedi. Hani burda iyi baskan listesinde liste basi yapilan Suren'in yedigi boku temizlemek icin bunu taa Brukselden getirdiler. Direk gelirden hisse dagitiyordu akilli baskan. Yani sizler gelip bana yalvardiniz ben de agziniza ettim Canan'i da kopegi ile yonetime aldim diyor. Kim kime hesap soracak. GS'ya cebinden bir kurus vermedi. Verecek sandilar parali diye salaklar. Bakti dedigim gibi lagim tasiyor kacti. Sen hala bekle geri gelir diye. O alacagini aldi sefasini surdu. Geriye tortusu kaldi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dun Gaziantep macini yarismada 0-0 dan 1-0 cevirmistim. Gitti bizim bes puan derken kil payi birinci olmusum. 11 puanla birinci mi olunur yahu. Kimse de oynamiyor dordumuzden baska.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

'Herkes gibi kar' almadi Cengiz abi, adam borc verdigi 23 milyon USD icin 10 milyon USD kar elde etmis. Neyse, tesadufen olmustur, istemeyerek ;-)

Yahu bu adamin savunulucak neresi kalmis artik, gun gecmiyor bir rezilligi ortaya cikmasin. Hayat felsefisi bu galiba, rezillikler aleminde sörf yaparak idare etmek. Inan Kirac ise da her tasin altindan cikiyor, bravo kendisine, ne adammis. Belli bir yasa gelmis bir insanin yapacagi isler degil bunlar. Ic huzur kalmamis diyorlar, nasil huzur olsun ki, kutuplasma var. GS'i kendi mali gören zihniyet varoldugu muddetce böyle olur. Kongre uyeleri gereken tepki vermedikleri icin buralara geldik, biraz da onlara dokunduralim. Önumuzde ki mali kongre cok seye gebe, biraz arastirsinlar ne olmus bitmis, pis kokular geliyor. Ben bu adamdan ve yönetiminden nasil hesap sormasini cok iyi bilirim. Nasil avukatlari araya sokup parasini almasini bildiyse zamaninda, bende ona birkac sey sorup ipini cekerim, demeli GS camiasi. Kim vefasiz, gamsiz herkes görur o zaman.

Kurumsalim fazla uzatma artik...Prandelli sende bu pislige bulasma, iyi olmaz kendin icin. Gel 2 Ekim gel.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu ne bicim lig ulan boyle. Gecen hafta FB'yi Gekasla deviren Akhisar ucu Semihten dort gol yemis. TS perisan. Lig sonuncusu uclemis. Eskisehir evinde malup. Toto yatti.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Iki haftadir ust uste yarismayi aldim. Ama Cemal'in cuma gununu kacirmasi sayesinde galiba bu hafta. Buraya gelip uye olup yazan hatta yazmayan niye uc dakikasini verip oynamiyor bilmiyorum. Lig maclarini naklen izleyemiyorum ama spor programlarina bakiyorum. TRT deki Toroglu ve Sergen fena degil. Yani takimlar hakkinda edindigim bilgi bu. Turkiyede olanlar ligtv seyredenleriniz var. Niye tahmin oynamiyorsunuz bilmiyorum.

TS cok erken vaz vazladi. Halbuki TD iyi gibi gozukuyordu. Duyduklarima ve ozetlerden yorumlardan gordugum ksdari ile Bilic simdilik en iyisi deniyor. Akhisardaki de iyi gibi gozukuyordu ama bu hafta dort yemesi karizmayi cizdirdi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply