GALATASARAY 2-0 Caykur Rizespor

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

GALATASARAY 2-0 Caykur Rizespor

Post by Adem Aygun »

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 17. haftasında Çaykur Rizespor ile karşılaştı. Takımımız karşılaşmadan 2-0 galip ayrıldı

Takımımızın golleri 7. dakikada Wesley Sneijder ve 44. dakikada Bruma'dan geldi. Bu sonucun ardından Galatasaray, 17. hafta sonunda puanını 38'e çıkardı. Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 18. haftasında Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da Bursaspor'u konuk edecek. 1 Şubat Pazar günü oynanacak karşılaşma saat 20.00'de başlayacak.

Karşılaşmada sarı kart görerek cezalı duruma düşen Selçuk İnan cezalı duruma düştü. Selçuk İnan, Bursaspor karşısında forma giyemeyecek.

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası'nda ise 28 Ocak Çarşamba günü Eskişehirspor ile deplasmanda karşılaşacak. Eskişehir Atatürk Stadı'ndaki karşılaşma 20.30'da başlayacak.
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: GALATASARAY 2-0 Caykur Rizespor

Post by Hasan Tezcan »

Burak'i maci sonuna dogru, 2-0 öndeyken sahaya surmesi karizmasini cizdi hocanin bence.

Hamza hoca fazla medyatik olmayi birakip isine baksin. Her Allahin gunu demec vermesi kabak tadi vermeye basladi.

Dun takimin temposunu, cabuklugunu begenmedim. Melo ciddi sekilde aksiyor, bir care bulmasi lazim, ayaginda fazla top tutuyorlar.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Maci kesik kesik izledim. Izledigim bolumlerde Sabri,Koray ve Hakan'i begendim. Telles'in hucuma katkisi yine iyiydi. Orta sahada gereksiz toplar kaybediyoruz, o kaybedilen toplar problem yaratiyor.
Bruma'nin ilerki yillarda kanatlarda degilde forvet olarak oynayacagini dusunuyorum. Bakalim tahminim dogru cikacak mi:)

Burak kendine iyi bakiyor, bunu BJK macinda 90. dakikada attigi deparla ve golle gostermisti zaten. Kendine iyi baktigi icin bayagi da cabuk iyilesti. Tahmin ediyorum mactan once kontrolleri falan yapilmistir, agrisi yoktur,oynayabilecegini dusunmustur. Ama belki de sakatliktan sonra ilk kadroya girilen haftada sporcunun kendisini zorlamamasi ve cok gerekli degilse oynamamasi gerekiyor. Tecrube bazen boyle kazaniliyor maalesef. Neyse ki ciddi bir seyi yokmus, gecmis olsun.

Sporcularin iyi bir beslenme uzmani(sporcu sagligi konusunda uzman olan) ile calismasinda buyuk fayda var. Bu isin en iyileri tartismasiz ABD'de. Uzun bir kariyerleri olsun istiyorlarsa,sakatliklardan cabuk kurtulmak istiyorlarsa yardim almalilar.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bizimkilerin yenemedigi bu GB filan BJK Ankarada filan 2-0 ile nasil geciyor bilemiyorum. Ya BJK hakikaten iyi ya da bizim salaklar hakikaten kotu. Dun yine ikinci yari oyundan dusmusler. Rize biraz disli olsa bir gol atip beraberligi bile arkasindan bir tane daha atarak o panikte iki puani silerlerdi. Ya antreman macinda has golcunu sakatliyorsun. Bu boku Terim de yerdi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Genclerin önemli eksikleri vardi bugun, Stancu mesela. BJK kim ne derse desin caylak takim, cok amatörce hatalar yapiyor, GS macinda oldugu gibi, ama sampiyonluga aday. Bakip görecegiz.

GS'i yasanan sakatliklar biraz sekteye ugratti, umarim ilerde gereken direnci gösterirler...Hamza hoca hatalardan dönmeli, bu takima taze kan lazim, zamaninda ve yerinde hamle yapmali. Sinan Gumus gibi oyunculara daha cok sans vermeli. Birkac macta bel bagladigi isimlerden pek verim aldigi söylenemez. Herkes stopere ihtiyac var diyorlar ama ben gercekten katilmiyorum, Emrecan ve Koray'da isik var.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Acilarin takimi Besiktas iki kaleci beceriksizligi ile 3 puani kapti.

Bu haftaki 3 buyuklerin maclarini seyrettim. 2-3 haftaya 3 buyukler kopar gider. Fener en iyisi, sampiyonlugun birinci adayi. Biz ve BJK olmadik puanlar kaybederiz.

Birazda guzelliklerden bahsedelim.

Rize macina kadar futbola yeni baslamis bir atlet goruntusu veren Bruma, Turkiye'deki en iyi yabanci Wesley sayesinde ilk defa bir parilti verdi. Ikisi sezon sonuna beraber oynasinlar Bruma seneye bizi ucurur. Ondan sonra yuru Allahin kulu. Cok farkli bir oyuncu olabilir.

Post Reply