TL: Trabzonspor 2 : 1 G.Saray (Emre)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TL: Trabzonspor 2 : 1 G.Saray (Emre)

Post by Hasan Tezcan »

Bir takim gol yer ona diyecegim yok ama böylesi pes artik, mac ustune mac...

Dk 88.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Sahada garip olaylar var, yakistirmiyorum. Oyuncular birbirine girdi.

Dk 90.3

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Mac bitti.

GS'in isi zor artik, bence gereken reaksyonu bu mac gösteremedi, 2. yarinin buyuk bir bölumu iyi oynamalarina ragmen olmadi...bu gidisle olmaz da.

Salih Bora

Post by Salih Bora »

Hamza'yla buraya kadar.
Müstakbel yeni yönetim umarım bu arkadaşla devam etme hatasına düşmez.
"Camiamızın çocuğu" kontenjanından kimseye ekmek yedirme lüksümüz yok.

Burak-Pandev değişikliği, ilk 60 dakikada Umut'un sağ kanatta oynaması gibi saçmalıklar yüzünden Trabzon'a mağlup olduk. Defansın inanılmaz hataları da tuz biber ekti.
Telles tam bir el bombası. Çok dağınık. Tuhaf sakarlıklar yaparak takımı yakabiliyor. İlk yarıda ceza sahasında elle oynadığı pozisyonu izleyenler ne demek istediğimi anlayacaktır.
Son olarak, takımdan ayağı kesildi diye sevindiğim Sabri'nin hem tekniği zayıf hem oyun zekası düşük bir oyuncu olduğu artık görülmeli.
Uziun taç atma sevdasına kapılmış... Atabilse içim yanmayacak. Hep rakibe.
En kritik anlarda yaptığı ortalar hep dağlara taşlara...
AYRILMAZ İKİLİ

Adem Aygun

Post by Adem Aygun »

Galatasaray Profesyonel Futbol A Takımı, Spor Toto Süper Lig'in 27. haftasında Hüseyin Avni Aker Stadı’nda Trabzonspor’a 2-1 mağlup oldu.

Takımımızın golü 67. dakikada Emre Çolak’tan gelirken Trabzonspor’un golleri ise 20. dakikada Özer Hurmacı ve 85. dakikada Carl Mejani’den geldi.

Galatasaray aldığı bu mağlubiyet sonrasında puanını 58 puanda kaldı.

Galatasaray’da Wesley Sneijder 90. dakikada gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düştü.

Galatasaray, Spor Toto Süper Lig'in 27. Haftasında 26 Nisan 2015 Pazar günü saat 19.00’da Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da Gaziantepspor ile karşılaşacak
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Onemli maclari kazanamiyoruz. Ligde ilk 10 sira icinde olan takimlara karsi kaybettigimiz puanlarin haddi hesabi yok.(Ornek:TS+Basaksehir= 11 puan) Hal boyle olunca rakiplerinin kotu oynayip puan kaybetmesini bekliyorsun.

Takim yanlis kuruldu. Beklerimiz iyi degil. Ligin ikinci yarisindaki Yasin disinda kanat oyuncularimiz da yetersiz. Butun bunlara Burak,Semih, ve Melo'nun sakatliklarini eklerseniz, takimin icinde bulundugu durumu gorebilirsiniz.
Ben Hamza Hoca'yi suclamiyorum, hatalari olabilir ama, goreve geldikten sonra GS belirgin bir sekilde daha iyi bir takim oldu.
nefvakfi.org

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Defansin iyi islemesi icin iyi bir stoper'e ihtiyac var. Dun iki golun kahramani bence Hakan, hele ikinci golde rakip takim oyuncusunu kacirisini ben ancak amatör liginde görurum. Ne Hakan ne de Chedjou yer tutmasini bilmiyor, birseyler kabiliyetlerine diyecegim ama bu hususta yetersizler. Hakan bunu solbek zamaninda da yapiyordu, hatirlatmak isterim. Bu yuzden Hamza hoca Koray'i artik ona ciddi bir alternatif görmeli. Iddia ediyorum Koray o hatalari yapmazdi.

GS ikinci yari etkili, ilk yari ise berbat oynadi. Bu kadar kötu oynamaya haklari yok, ve bu istikrarsizlik macin sonra 10 dakikasinda nuksetti...GS sampiyonluk aurasi olan bir takim degil bana sorarsaniz. When the going gets tough, the tough gets going, sözcugunun adeptleri degil bunlar.

Önumuzde ki sene ne olur bilmem ama takimda bircok eksik var, bir suru transfer yapildi, yetersiz veya yerinde transferler degiller malesef. Transfer yapilsin demiyorum, ama dogru secim yapmalari sart.

Post Reply