GS TRANSFER:VOLEYBOL

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

GS TRANSFER:VOLEYBOL

Post by Adem Aygun »

Galatasaray Erkek A Voleybol Takımı, dünyaca ünlü Kolombiyalı pasör çaprazı Liberman Agamez ile sözleşme imzaladı.

2.07 metre boyunda, 30 yaşında ve pasör çaprazı pozisyonunda görev alan tecrübeli oyuncu Türkiye’de Arkas Spor Kulübü’nde üç sezon forma giymişti.

Aslantepe GS Store Ülker Fanzone’da gerçekleşen imza töreninde, Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil ve Voleybol Erkek A Takımı Menajeri Sinan Cem Tanık da hazır bulundu.

Galatasaray’ın yeni transferi pasör çaprazı Agamez, “Kulübün bir parçası olduğum için çok mutluyum. Şükrü ve Sinan Bey’e bu transferde bana sağladıkları kolaylık için teşekkür ederim. Taraftarlara hak ettikleri mutluluğu vermeyi çok istiyorum, bu yüzden her maça kazanmak için çıkacağız. Galatasaray camiasını sadece voleybol maçlarından değil izlediğim basketbol ve futbol maçlarından da biliyorum. Taraftarımız gerçekten inanılmaz. Bizim için en iyi olanı yapmaya çalışacağım” şeklinde konuştu.

Transferle ilgili konuşan Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü Yengil, “Bu transferin bizim için 2 çok önemli noktası var. Birincisi Agamez geldiği için çok mutluyuz. İmza töreni de Paidar Demir’in ölüm yıl dönümüne denk geldi. Agamez dünyadaki kendi mevkiisinde oynayan başarılı 5-6 oyuncudan bir tanesi. Çok genç bir kadromuz vardı. Agamez gibi bir dünya yıldızının deneyimleriyle bize çok şey katacağını umuyorum. Hedeflerimiz her zaman büyüktü bu sene de aynı hisleri taşıyoruz. Bu transferlerin devamı da gelecek, Galatasaray’ı hak ettiği yerde göreceksiniz. Ben de bu göreve yeni geldim. İdari Direktör olarak görev yapacağım. Herkese çok teşekkür ederiz” dedi.

Voleybol Erkek A Takımı Menajeri Sinan Cem Tanık ise, “Agamez özellikle Avrupa için fark yarabilecek, takımımıza çok şey katabilecek bir oyuncu. Ciddi bir takım oyunu oynuyorduk, takımı bir yere taşıyacak isme sahip değildik. Agamez savaşçı kişiliğe sahip, karakteri ve fiziksel kapasitesi açısından bize istediğimizi verebilecek bir oyuncu. Özellikle Avrupa Kupası’nda bize çok şey katacaktır” ifadelerini kullandı.
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Post Reply