Tuğrul Yenidoğan’ı kaybettik

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Mehmet Marsan

Tuğrul Yenidoğan’ı kaybettik

Post by Mehmet Marsan »

Asagi yukari 20 sene once taraftarlar internet siteleri kurmaya baslamalrinda one cikanlardan BJKli Tuğrul Yenidoğan daha sonralari TV programciligi yapmisti. Son zamanlarda ismini pek duymadim.

Ani bir kalp krizi ile vevat etmis. Mekani cennet olsun.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Tuğrul Yenidoğan’ı kaybettik

Post by Cengiz Akgun »

Elbette hicbir zaman boyle bir kotu ve zamansiz bir olumun genc yasinda basina gelmesini aklimdan ve gonlumden gecirmedim. Ama takdir ettigim ya da makbul gordugum adamlar icinde degildi. Asiri bir takim partizani ve GS klubune dusmanca bakan kini ile bu dusmanligi yaymaya calisan biri olarak devamli hatirlayacagim biri idi. Kendi aralarinda da ayni burada olanlarin belki on katini yapip webkartallari sitesini kurulmasina on ayak olup bjk.org'dakileri aciz ve taciz etti. Serdar Bilgili hakkinda atip tutarken adamin yazihanesine cagirip itin kicina soktugunu ilk elden dinlemistim o zaman. Bu islerden nemalanip tekerlek saticiligindan TV'da programciliga soyundugunu biliyordum. Pespaye saldirilari ile ayni ROK denen adamin methodlarini ondan once TV'na getirenlerin basinda gelenlerden oldu. Sonra her sarlatan gibi unutulup gitmis olmasi muhtemel. Akli basinda BJk ve sporseverlerin sevdigi biri oldugunu da sanmam. Meftanin arkasindan konusulmaz lafina asla inanmam. Benim arkamdan da yuzume de isteyen istedigini soylesin. Yahu bir rahmet de okumayacak misin derseniz Allah rahmet eylesin ve af etsin derim ama ote dunyaya goctu diye karakterini ve yaptiklarini unutacak degilim.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Tuğrul Yenidoğan’ı kaybettik

Post by Hasan Tezcan »

Kendisini hic tanimiyorum, Allah'tan rahmet yakinlarina sabir diliyorum.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply