SL 3. mac: Galatasaray Benfica 2-1 (Selcuk,Lukas)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Selcuk Samli

Re: SL 3. mac: Galatasaray Benfica 2-1 (Selcuk,Lukas)

Post by Selcuk Samli »

Tebrik ederim takimimizi; SL'nde onemli bir mac kazandilar. Bu mac oyuncularin ozguvenini de artirmistir.Gruptan cikarsiniz, cikmazsiniz, onemli olan bu tip maclari kazanabilmek.

(U-19 takimimiz cok kotu bir yenilgi almis. Atletico'ya da yenildiler; yanlis hatirlamiyorsam gecen sezon da cogu maci kaybetmislerdi.Genc takimlar bugunden yarina duzelemez, ama birseyler duzelecekse gerekli yatirimlarin yapilmasi gerek. Ben 2006'dan beri genc takimlari takip ediyorum, fazla bir gelisme goremedim.)
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adami 40 yapacaksin Cengiz abi, sanirim 32 yasinda daha, 2 sene oynar oynamaz...ama kazik kesinlikle degil. Sadece varligi mevcut kadroyu zenginlestiriyor bana sorarsaniz...asil kazik bana sorarsaniz Olcan...aptalca faullerin maestrosu. Bir turlu adam olamadi, kumasi iyi ama kendisi ile barisik degil galiba. Futbol zeka isi bu kesin.

Carole macin adami bana sorarsaniz. Alex oynasaydi kesin galip gelemezdi takim.

Ortasaha mucadele örnegi gösterdi ama gucsuz bana sorarsaniz, fazla 'tinimini'. Takimda eksikler var, bu mevcut ekonomik sartlarda, bir kac sene icinde, akilli transfer hamleleri ile giderilir...FB'den sira kalirsa tabii.

Not: U19 takimini sil bastan yapsinlar bana sorarsaniz, ve basinda olanlari sutlasinlar. Okan gibi adamlar yakisir oraya, sanirim bosta su an.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Hasan'a katiliyorum Carole kendini asti dun aksam. Alex'den defansif olarak daha iyi ofansda zayif kaliyor.

Alex son maclara kadar Inter'de 11 oyucusu idi. Son haftalarda yok oldu.

Post Reply