SL 4. Mac:BENFİCA-GALATASARAY 2-1 (Podolski)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

SL 4. Mac:BENFİCA-GALATASARAY 2-1 (Podolski)

Post by Adem Aygun »

Galatasaray Futbol Takımı, UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu dördüncü maçında Portekiz temsilcisi Benfica ile karşılaşacak. Lizbon’daki Estádio do Sport Lisboa e Benfica’da gerçekleşecek mücadele, 3 Kasım 2015 Salı akşamı saat 22.45’ten itibaren TRT1’den naklen yayınlanacak.

Maç: Benfica – Galatasaray
Yer: Estádio do Sport Lisboa e Benfica
Tarih: 03.11.2015 Saat: 22.45
Yayın: TRT1 (Canlı)
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Nezih Gunal

Re: Maça dogru:BENFİCA-GALATASARAY

Post by Nezih Gunal »

Amerika'da maçı geçen sefer olduğu gibi ESPN3 verecek.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Haydi arslanlar !!
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kotu oldu. Iki amator gol yenildikren sonra mac sonunda iki tane atip gelip gelebilirdik..
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Korkunun ecele faydasi yok u anlatmalari gerekiyor oyunculara. Benfica ahim sahim bir takim degil, bence kötu bir maglubiyet. Bir bakima avrupa ligine gitmeleri daha iyi olacak...tecrube acisindan.

Sabri, Jason tercihine bir anlam veremedim....ve Burak'a katlanmasina...kritik hamleler oldu. Burak'in isi is bence. Dun ne yapti muasebesini kendisi yapsin, Hamza'yi asmis bir olay.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Uzucu bir durum. Benfica'nin,Ispanya'da, Atletico'nun muhtemel konsantre olamama durumundan kaynaklanan, aldigi galibiyet Benfica'yi gurupta iddiali hale getirmisti. Dunku maglubiyetle GS'in SL'ne devam etmesi mucizelere kaldi. Benfica,market degeri olarak GS'in cok ustunde degil.En pahali oyuncularindan Salvio da sakat.Yani Benfica'yi gecmek kolay degildi ama ciddi bir sansimiz vardi; degerlendiremedik.

Yasin kacirmis, Umut kacirmis, Burak kosmamis... Zaten Yasin ve Umut duzenli olarak atsa, Burak da Umut kadar kossa buyuk ihtimalle GS'da kalmazlardi, elimizde tutamazdik. Kucumsedigim icin soylemiyorum, uzucu gercekler bunlar.
Konsantrasyon
Concentration

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selcuk Samli wrote:Uzucu bir durum. Benfica'nin,Ispanya'da, Atletico'nun muhtemel konsantre olamama durumundan kaynaklanan, aldigi galibiyet Benfica'yi gurupta iddiali hale getirmisti. Dunku maglubiyetle GS'in SL'ne devam etmesi mucizelere kaldi. Benfica,market degeri olarak GS'in cok ustunde degil.En pahali oyuncularindan Salvio da sakat.Yani Benfica'yi gecmek kolay degildi ama ciddi bir sansimiz vardi; degerlendiremedik.

Yasin kacirmis, Umut kacirmis, Burak kosmamis... Zaten Yasin ve Umut duzenli olarak atsa, Burak da Umut kadar kossa buyuk ihtimalle GS'da kalmazlardi, elimizde tutamazdik. Kucumsedigim icin soylemiyorum, uzucu gercekler bunlar.
Yasin efendinin dun bos kaleye kacirdigindan sonra hem kendisi hem de onu neden adam gibi oynatmiyor diye soran avanaklarin hic agzini acimamasj lazim artik. Umut ise gariban. Onun gol atmasi tamamen bir sans malasef. Dun Burak bundan sonra hangi yuzlesmeniz beni aliyormus demesin artik. Aldigi sari kart komikti. Herhalde A. Madrid macinda daha da rezil olmayayim diye dusundu. Evet ilk yari ona top atamadilar ama o da bir kere bile savunmaya yardim etmedi. Hasan hakli. Benfica bir gormek ustun cunku gol Ata bilen adam sayisi fazla. Iki golu de duran toptan yemek bu adamlarin hic savunmaya calismadigini gosteriyor. Herifler gostere gostere attilar. Bu arada Colaktan cacik olmaz. Bosuna bosuna bu takimda.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: SL 4. Mac:BENFİCA-GALATASARAY 2-1 (Podolski)

Post by Hasan Tezcan »

Ben Benfica sahasinda ki cimlere hayran kaldim...adamlar nasil yapmislarsa. Bizim cimler berbat, her mac benden nasibini aliyor...yok mu cagiracaklari bir kisi, bir ceki duzen versin? Cimlerin tutmasi kac sene alacak, halen parca parca sökuluyor.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Evladim o cimin alt yapisi yapilmadi. Yani alti kaval ustu sishane.
Hasanim neydi senin sevdigin Aysal'dan onceki Erzurumlu dadas. Hani Stad yaptim diye sisiniyordu. Bir de bir yardimcisi vardi. Hani ben santiyede yatiyorum diyordu ya. Kalaylayacaksan bu iki sahtekari kalayla cim konusunda.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Altyapisi kurumsal zamaninda sil bastan yapildi diye hatirliyorum, halen durum berbat. Dadaslari gecelim Cengiz abi...o hic olmazsa ibra edilmedi kurumsal gibi, cezasini hakli veya haksiz cekmekte, hatta beraat etti diye biliyorum.

Kurumsalin ibra edilme olayini hazmedemedim bir turlu, bunu belirtmek isterim...

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Altyapisi kurumsal zamaninda sil bastan yapildi diye hatirliyorum, halen durum berbat. Dadaslari gecelim Cengiz abi...o hic olmazsa ibra edilmedi kurumsal gibi, cezasini hakli veya haksiz cekmekte, hatta beraat etti diye biliyorum.

Kurumsalin ibra edilme olayini hazmedemedim bir turlu, bunu belirtmek isterim...
Sokulup altindaki dranaji duzeltmeden ustunden gordugun kadar gostermelik duzeltiler guya. Bak havalar karlayip buzlasin gorursun yine. Kotu havada ustunu ortup korumaya calisiyorlar. Ama iyi hava da bile rezil halde. Ikinci yari parca parca kalkiyor.

Bunlarin hic birinin cigeri bes para etmez. Hakaret ediyorsun diye kiziyorlar bana. Ne hakareti? Gorunen bu. Kendi mallari olsa bak nasil davranirlar goruruz. Kurumsal hakikaten buyuk bir husrandi. Ama oburleri ve yenisi de oyle. Hic birini ayirt etmiyorum.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply