Hamza Yollanmis!

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Hamza Yollanmis!

Post by Hasan Tezcan »

Yuklenmem icin mesleginin adami olmasi gerekiyor, bana göre sahtekar. Isim yapmis nasilsa öyle idare ediyor. Samimiyetten bahsettim, kendisini hic samimi bulmuyorum mesela, kendin ifade ettin Cengiz abi. GS onunla bosa kurek cekecek benden söylemesi...ayrica bence HH hata yapti, catir catir tazminat alacakti bunlardan.

GS'in adetleri bu ise ben yakinda GS'liligimi da askiya alacagim. Aklamalar, ligin basinda TD sutlamalar...ben böyle bir camiaya gönul vermek istemiyorum...sporu bosverin.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Icinden curukler cikiyor xiye taraftarliligini askiya alman bir ise yaramaz. Gonul verdigin camia icinde iyiler cogunlukta. Yalniz kotu ve cikarcilar kadar ahlaksizlik karsisinda kaybediyor gibi gozukuyor. Kotulerin kokusu her zaman cikiyor. Bak yine alacaklari almak zorunda olduklari maci veriyorlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bugun olanlar gayet normaldir. Ben daha da kotu olur diye bekliyordum. Ulan kendi evinde uc kere one gecip yine son saniyede gol yiyorsun. Hamzayi satanlar sadece yonetim degil bu oyunculardir. Ihale hali ile Sabriye ve Umut gibi oyunculara cikacak. Burak gibilerin yaptigi yanina kar kalacak. Ridvan bugun ku durumun sorumlusu basta yonetim sonra da Hamza hocadir. Cunku takimda oyuncular Hocanin yollanacagini coktan biliyorlardi. Eminim bugun aman bari uzerimize kalmasin diye maca ciktilar ama oyle bir cokuntu yasiyorlar ki birakin takima olan guveni kendilerine bile guvenleri yok diyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bu son alinan kararin, bazi eski baskanlarimiz da dahil olmak uzere,mantikli ve dogru oldugunu dusunen gormedim. GS'da yonetim kurulu vardir ama baskanin dedigi esastir. Futbol takimini bugunku durumundan ancak tecrubeli, Turkiye'yi ve Turk futbolcularini iyi taniyan bir td duzluge cikarabilir. Bu isi de en iyi Mustafa Denizli yapar. Hem kulubu hem de Turkiye'nin kosullarini cok iyi bilen,taniyan bir td. Mustafa Hoca Florya'da olursa, yonetim kurulu diger onemli islere odaklanabilir. Haftalik kisa toplantilar yapilir, oneriler, rahatsizliklar, konusulur, is gayet iyi yurur. Hoca icin, SL'ne devam, ya da Avrupa Ligi'nde basri, geriden gelip sampiyon olma da iyi bir motivasyon kaynagidir. Taraftar anketlerine de bakiyorum, hoca onde.
Bence vakit kaybetmeye gerek yok. Baskan isterse Mustafa Hoca Florya'ya geri doner.

(Not: Mustafa Hoca'nin oyuncu transferi ve/veya kadro secimlerinde hatasi olmus olabilir, ama her hoca bu problemleri yasiyor zaten.Basardiklarina bakmak daha onemli)
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ben de ayni sekilde dusundugumu soyledim Selcuk. Bosuna vakit kaybedip sallaniyorlar. Yabanci getirirlerse bu sene harabeye doner. Dagilir bu takim. Girtlaga kadar borc icindeler. Eski yonetimi ibra eden enkaz aldim diyemez. Cok agir laflar etmek lazim. Tavuk bile yutacagi tasi kicinda olcermis acaba cikarabilecekmiyim diye. Malum kuslarin disi olmadigi icin tasliklari vardir. O yuzden tas yutarlar. Denizliye adam gibi bir teklif gotururlerse gelir. Hoca bu sezon sonunda bizim bile ne olacagimiz belli degil. Hazirana kadar al sana 1M dolar garanti. Sampiyon yaparsan yarim milyon daha verip iki senelik uzatma opsiyonlu bir kontrat yapayim bak devre arasi adam istiyorsun Avrupa kupalarindan elenirsek alacak paramiz yok deseler Denizli olmaz mi diyecek?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Mustafa Hoca'nin gelmesi en dogru karar Cengiz Abi. Aklin yolu bir.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hamzaoglu Bursa ile anlasmis galiba. Oyle bir soylenti var ortada. Bence de iyi olur.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bence de cok iyi yaparlar.Fazla bir transfer istemez, alternatif oyuncular bulur, hem de iyi bir td, hem de beyefendi biri. Bir tek hocayla iyi diyalog kursunlar yeter.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bu arada Bulent Korkmaz da yolcu galiba. Mersin kupa macinda Aydinspor'dan dort yemis. Bu cocuk da dogru durust bir TD sertifikasi almadi. Gelsin Denizlinin yanina biraz bizim ayilara defans ogretsin. Ama gelmez.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bence Hamza kendine bir yardimci tutup demec verme konusunda deneyimini artirsin. Degilse basi cok agriyacak. Ulan Bursada is basi yapiyorsun ve agzindan ilk cikan laf GS'dan ayrildik ve cok uzulduk oluyor. Sicayim senin GS sevgine. Adamlar lutfedip seni basa getirmisler. GS'dan sana ne artik. Aslinda karizmayi cizdirtmeden sana bir nevi iyilik yaptilar. Bak hala o uc kupanin serefine pazarin acik. Bu sene sonunda iste bak o uc kupayi hediye olarak balina aldi diyeceklerdi. Desene gecen sene iki kupa finalinde karsi taraf olarak mucadele ettigim bir klupte de kupa kazanmaya geldim. Hem Bursa'nin hem de benim yapacak cok daha iyi islerimiz ve planlarimiz var diye. Ne karistiriyorsun kovuldugun GS'i daha ilk lafinda. Yavas yavas anlamaya basliyorum niye kovduklarini. Isine odaklanamiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

26 madde bir tanesi :-D

Niye gönderdiler ben anlamis degilim acikcasi, illa birseyin degismesi gerekiyorsa bu yönetim olmali. Taraftar da bunu dile getiriyor.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:26 madde bir tanesi :-D

Niye gönderdiler ben anlamis degilim acikcasi, illa birseyin degismesi gerekiyorsa bu yönetim olmali. Taraftar da bunu dile getiriyor.
Bu kadar aptallik olmaz Hasan. Agzindan cikani kulagin duyacak ve soylediklerin seni sevip ve sayani incitmeyecek. Bursa baskani ve taraftari olsam fena halde bozulurum boyle yarim agiz ve ne yapalim kader utansin beni GS dan kopardilar demesine. Esek kadar adam be. Hala cocuk gibi davraniyor. Icinden bu gecebilir ama seni gore kapa karsiliyanlara boyle denmez. Ne yapayim birazda Bursaspor ile oyalanayim diyor bas bayagi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply