GALATASARAY 3-3 ANTALYASPOR

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Adem Aygun

GALATASARAY 3-3 ANTALYASPOR

Post by Adem Aygun »

Galatasaray Futbol Takımı, Süper Lig’in 12. hafta maçında Antalyaspor ile karşılaştı.

Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Türk Telekom Arena'da Antalyaspor'u konuk eden Galatasaray, sahadan 3-3'lük beraberlik ile ayrıldı.

Galatasaray, karşılaşmanın 9. dakikasında Yasin Öztekin'in şık golüyle Antalyaspor karşısında ilk yarıyı 1-0 üstün kapattı.

İkinci yarıda 64. dakikada Sezer Badur ile eşitliği yakalayan Antalyaspor'a 2 dakika sonra Podolski yanıt verdi. Jose Rodriguez'in şık çalımları sonrasında yaptığı asisti geri çevirmeyen Alman yıldız, sol ayağının dışıyla uzak köşeye yerden vurdu ve skoru 2-1'e taşıdı.

81. dakikada Antalyaspor'un kazandığı penaltıda topun başına Samuel Eto'o geldi. Muslera'nın uzandığı top filelerle buluşunca skor 2-2'e taşındı.

Galibiyet golü için rakip kalede ataklarını sıklaştıran Galatasaray, kaptan Selçuk İnan'ın çarprazdan vurduğu sert topla skoru 3-2'ye taşıdı. Golden sonra beraberlik için gelen Akdeniz ekibi Mbilla ile yeniden skoru eşitledi.

Karşılaşmada kalan dakikalarda başka gol olmayınca, Galatasaray-Antalyaspor mücadelesi 3-3'lük skorla sonuçlandı
TALİHİM YOK,BAHTİM SARI-KIRMIZI

Cengiz Akgun
Moderator

Re: GALATASARAY 3-3 ANTALYASPOR

Post by Cengiz Akgun »

Tamamen bir dagilma var. TRT Spor bugun bende cikmadi. Denizli var miydi yayinda bilmiyorum. Mecburen baska yerlere baktim. Ortada bir suru defikodu var. Atv'de Erman yine salliyor ben olayi biliyorum diye. Orda taraftarin ve genc yonetici takiminin Denizliye ayni Hasan gibi cok kizgin olduklari bu yuzdende Denizli'i ve Ozbek'in hasas olduklarini Dursun 'a kalsa bu is bittigini ama Denizlinin bu durum karisinda ince eleyecegini soyluyor. Arkadas iyidir hostur ama cok icten pazarliklidir, arkadaslar filan dinlemez adami yari yolda birakir diye hakkinda epey atti. Bana FB'de iken mulakat sozu verdi. Gun gelince ortaliktan kayboldu ve telefonunu kapatti dedi. Ermanin sozu ile sicmaya gidilmez ama yalan soylemedigi ortada. Arkadasi konustuk seninle soz verdim ama su anda durum kritik sozlerim yanlis anlasilacak sonra yapariz demesi gerekirdi. Aziz'in hakaretlerle kovmasindan sonra ligtv'de yaptigimiz soyleside Denizli kime hesap veriyordu kim patronuydu diye sordugumda bana Allah'a bagli idi dedi diyor. Denizli burnundan kil aldirmaz isine kimseyi karistirmaz dedi. Bana bu yerilecek degil ovunulecek bir tarz. Eski kaptan Cuneyt' e yapilanlarda ortada. Dursun'un kardesi yonetim de degil futbol sorumlusu degil adam gidip Floryada teknik islere karisiyor. Denizli boyle seyleri yaptirmaz diyor. Kotu mu? Bu arada basta Selcuk ve Burak'in hamzanin altini oyduklari dedikodusunu anlatip duruyorlar. Buna Snijder'a katildi. Sabri gibi kapasitesi dusuk birinin kontenjandan oynmasini ve buna Bilal'in de katilmasi ile sikayetlerin yonetimi TS macindan sonra Hamza'nin kovulacaginin isareti ile TS yenip arka arkaya galibiyetlerle liderlige cikilmasi yuzunden kovulmanin bu haftaya kaldigini soyluyorlar ki bu dogru. Yalniz Erman dogru bir sey soyledi. TD transfer konusunda beyanat veremez. Su bolgeye adam lazim bana kimi alabilecekseniz bildirin ben de size bir secim plani ve resim der. Ilk ve alternatifi siralar. Yonetim alabilirse alir alamazsa bunu bulduk der. TD oynatir oynatmaz buna o karar verir ama ben sunu istedim ama alamadilar derse kovulur cunku paronu yonetimdir diyor. Evet bence de Hamza burada hata yapti ve buyuk bir ihtimal ile uyandilar ki Ibrahimovic buyuk fiyaskoydu. Boyle transfer konusunda devamli konusmasi sonunu getirdi ama yonetim yildiz futbolcularina danismadan da boyle sezon ortasinda TD'nin ipini boyle kolay cekemez bunda fu5bolcularinda payi var diyor. Cogu dedikodu.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: GALATASARAY 3-3 ANTALYASPOR

Post by Cengiz Akgun »

Ben TRT sporu seyrederdim ama Denizli ne demis bu videoya da var. Telefon oldugu icin mobile. PC'de ile acilmayabilir.

http://amkspor.sozcu.com.tr/m/mobile/haber.php?p=453921
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply