TS 14.Hafta: Besiktas Galatasaray 2-1 (Snijder)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

TS 14.Hafta: Besiktas Galatasaray 2-1 (Snijder)

Post by Cengiz Akgun »

Hersey yalan bu sahi. Bana gore BJK favori. Son Tolga Zengin yaygarisina bakmayin. Defanslari ve orta saha bizden iyi. Forvet hatti da denk. Muslera'ya buyuk is dusecek. Mustafa Denizli Chedju gibi sacmalamaya devam edersen hayatinin en kotu aksamini yasar. BJK Astena degil. Ona gore.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TS 14.Hafta: Besiktas Galatasaray 2-1 (Snijder)

Post by Cengiz Akgun »

Yuh ulan size. Dursun ne guzel yaptiniz ulan. Kicina teneke baglayacaklar bak gorursun.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ulan herkezin bir tamintisi var. Bu herifin de derdi Bilal ile. Uc oyuncu degistirmemis. Neden desen cevap yok. Ilk yari yine sefilleri oynamis. Neyse Senol'u ipten aldi. Kicina kina yaksin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Ulan herkezin bir takintisi var. Bu herifin de derdi Bilal ile. Uc oyuncu degistirmemis. Neden desen cevap yok. Ilk yari yine sefilleri oynamis. Neyse Senol'u ipten aldi. Kicina kina yaksin.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bari ayni seyleri soyleme be adam. Geldiginden beri birak ileri gitmeyi, yerinde bile aydiramadin. Geriye gidildi. Iste Astana maci iste BJK maci. Hamza'nin daha iyi ne yapabildin? Ayni laf ben kariyerimden hep arkadan geldim. Ulan 9 puan. Bu iki takimi elinde yeneceksin ve asagi Yukari hic yenilmiyeceksin. Nerde bu bolluk. Geciniz. Bu arada Muslera uc dort gol kurtarmis ama yememisi gereken Gunay gibi uzaktan gelen topu iceri almis ilk golde. Hadi Gunal caylak. Peki ya Muslera. Hep ayni golu yiyor yahu.

Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Macin 2. yarisini seyrettim. 2. yarisina bakarak konusursam cok sanssiz bir sekilde kaybettigimizi soyleyebilirim.

Burak yine sakatlanmis. Umut cok formsuz, Yasin de oyle. Chedjou orta sahada fena oynamiyor ama cok riskli oynuyor.Muslera guzel bir mac cikardi ama ilk golu cok kotu yedi. Gecen sene Kuyt'tan yedigi golu hatirlatti.
Lionel, Hamit'in yoklugu etkiliyor GS'i. Lionel olsa Olcan'i kanatta kullanabiliriz; iyi durumda yazik oluyor.
Hoca Bilal'i unuttu, hic oynatmiyor.Bilal cok faydali olur.

Sakatliklar GS'i cok kotu etkledi, etkilemeye devam da ediyor. Bu adale sakatliklarina bir cozum bulunmasi gerekiyor.Lionel,Hamit,Jason, ve Burak iyilesince daha iyi olacagiz. Umarim 2. yarinin basinda maclara cikabilirler. Enseyi karartmamaya devam ediyorum, bu takim daha iyisini yapar.Fikrim degismedi.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Akhisar hem kupa hem de lig macinda gagalarsa gorursunuz. Biri Hamza'nin GS takimi mi yoksa Denizli'nin ki mi derse yalan mi soyleyeceksiniz?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Akhisar yenebilir abi, belli olmaz. Ben antreman seyretmiyorum, futbolcular nasil calisir, nasil dinlenir bilmiyorum. Bu adele sakatliklari normal degil.Bu sezona zaten son anda giden 2 oyuncuyla dar bir kadroyla basladik; bir de sakatliklar gelince isler iyice zorlasti. Bazi oyuncularin formsuzlugu da inanilir gibi degil.
Futbolu unutmus gibiler. Takim yasli deniyor; futbolcularin yasinda bir sey yok, dogru calisip, kendilerine iyi bakarlarsa zibin gibi olurlar.Hocalar icin bir sey soylemek anlamsiz, ikisi de iyi hocalar bence.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Adele sakatliklari 26 maddeden bir tanesi sanirim, ama bunu en iyi baskan bilir.

Akhisar gagalar gagalamaz onu bilmem, ama 'the million dolar man' dan cacik olmaz. Kimse atilim, cözum arama beklemesin ondan, onun döneminde genc oyuncu cikar mi, takim havaya girer mi, onu da bilmiyorum, ihtimal vermiyorum. Bu adam 2 Italyan'nin hormonlu hali, biraz Vitor Perira'lik da var, mac sonrasi verdigi demecler bunu gösteriyor.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dun Doberman' da kizdirdi. Hakemler hakkinda konusmazmis dedi. 1988'de Rotario FB macinda durum 1-1 iken macin 88. dakikasinda 35 metre topla depar atti. Iki kere adami yere indirmek istediler dusmedi avantaja verdim ve Tanju'ya ortaladiginda adami reklam panellerine savurdular ve Tanju'nun attigi golu bile goremedi. Mac 2-1 bitti. Mactan sonra hakemi de FB'yi de yendik dedi. Halbuki faul diye 3 kere durdurabilirdim. Kimsecikler de bir sey diyemezdi. Ama Tanju'nun pozisyona girdigini gordum. Denizli dun aksam sahaya cikardigi adamlar Gunay'a antreman bile veremediler. Kaleye o attiklari golden sonra bes sut cekebilseler baska seyler konusuyor olacaktik. Hakemle ugrasacagina isine baksin aglamayi biraksin artik dedi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply