Galatasarayin kaybettikleri

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Galatasarayin kaybettikleri

Post by Cengiz Akgun »

Böyle simdi sut dokmus kedi gibi Bek ve stoper ara ama elinle verdigin Caner ve Mehmet Topal futbol oynarken otur seyret. Evet Caner bir Atletico Madrid macindan sonra silindi. Karaktersizdir ama bugun GS da Bek oynayanlarin haline bak. Mehmet Topal'a gelince Avrupaya sattilar ve donunce de almadilar. FB'de omurga rolunu oynuyor ortada. Simdi Donk filan icin yarim sezon kala Kasimpasaya 2M avro bonservis ver. Polat konusmus Aysal su kadar para harcadi transfere diye utanmaz herif. Su takima doneminde kac tane eli yuzu duzgun oyuncu transfer edebilmis kendisi acaba. Kargalar guler haline.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Mehmet Marsan

Re: Galatasarayin kaybettikleri

Post by Mehmet Marsan »

Birak gecmisi gelecege bak. Yoksa paralari carcur etmenin baska yolumu derseniz.

http://www.theguardian.com/football/cop ... deo-turkey

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ben bu insanlara inanacak kadar saf degilim. Donk ile anlasmislar, dusundukleri mevki önlibero :-) Ne mokuna aldilar bilmiyorum, kontrati sezon sonunda bitecek oyuncu icin ne kadar verecekler cok merak ediyorum. Sonra ayni baskan, gecmis yönetimlerde yapilan transferleri denetleyecegini ilan etmedi mi?

Hep lafta kaliyor, scouting ekibi dedikleri sey otlanma yeri galiba...utandirsinlar beni.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Ben bu insanlara inanacak kadar saf degilim. Donk ile anlasmislar, dusundukleri mevki önlibero :-) Ne mokuna aldilar bilmiyorum, kontrati sezon sonunda bitecek oyuncu icin ne kadar verecekler cok merak ediyorum. Sonra ayni baskan, gecmis yönetimlerde yapilan transferleri denetleyecegini ilan etmedi mi?

Hep lafta kaliyor, scouting ekibi dedikleri sey otlanma yeri galiba...utandirsinlar beni.
Bonservis 2M avro. O yuzden yazdim ya yukardakini. Sen elinle sat. Galiba Caner FB bedava gitti. Topal Avrupadan donuyordu. Bizim Umut gibi Fransada idi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Mehmet Fransa'da değil İspanya'da Valencia'da 2 sene oynadı.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Roportaji dinledim. Futbolcularin bilgilerini bir USB bellek'e koymak iyi fikir. Yalniz bunu kullanabilmek daha onemli. Mesela,gecen sezona gore kim daha iyi oynuyor GS'da? Belki Selcuk. Geri kalanlar geriye bile gitti denebilir.

Bu kadar fazla oyuncu taniyorsaniz, bir tek Lionel'i bulmamaniz lazim. Jason'i saymiyorum, onu bilmek icin scout olmana gerek yok zaten.

Ortam da uygun degil. Simdi genc bir oyuncu transfer edersin, isler yolunda giderse kahraman olursun, ama tersi oldugunda perisan olursun. Onun icin de Donk'u transfer ediyorsun.

Genc takimlar da yerinde sayiyor bence.Emre ve Semih'ten sonra oyuncu gelmedi. 5-6 sene olmus yani.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Mehmet Marsan

Post by Mehmet Marsan »

Hatirladigim kadariyla Caner bizde yarim sezon kiralik oynadi. Fener transfer ederken Rus takimina bonservis odedi.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Mehmet Marsan wrote:Hatirladigim kadariyla Caner bizde yarim sezon kiralik oynadi. Fener transfer ederken Rus takimina bonservis odedi.
Galiba alma secenegi vardi. O kotu AM macinda gol yedirtip (atildi mi yoksa) sacmaladiginda yol verildi. FB hic dusunmeden aldi. Oyle ahim sahim bir parada verdiklerini sanmam. Topal da Fransa Ispanya fark etmez. Kendisinden once gidenler gibi uyum saglamadigindan gozden cikarildi ve geri postalandi. FB'nin ileri goruslulugu ortada. Biz de Sabri ve Olcan istersen 4.5M sayilan Tarik'i da sayin yaptiklari orta ve gol paslarina bakin bir de Canerinkilere. Adrese teslim. Iyi de frikik atiyor. Nani ile topun arkasinda frikiklerde. Daha ne olsun. Antalya kupa macinda seyrettim herifi. Topal da pek ala gobekte tas gibi ilk haftalardan beri hatasiz oynuyor. Ceza sahasina gobekten giremiyor rakip forvet. Herif nerde duracagini biliyor. Durduramazsa sari kart gormeden faulu yapiyor kaleye 30-40 metre uzakta. Italyan usulu. Antalya macinda Uygar diye birini surduler sahaya. Ayagi daha duzgun degil ama kumasi iyi. Bir Semih bir de emlakci Chedjou'a bakin. Hasan'in dedigi gibi serseri mayin ikisi de. Nerde iskalayacak ya da uyuyup kalacak diye kalp sektesinden gidecegiz. Ceza sahasinda bile kimi tuttuklari belli degil oylesine laf olsun diye oradalar. Kaleciyi de sasirtiyorlar. Uc senedir herifler bek ve stoper alacaklar. Melonun arkasindan hala meliyor bir kisim. Herifin her topa girisi sakatti. Avrupa maclarinda foyasi cikiyordu. Macin ilk yarisinda sariyi gorup atildi atilacak diye beklesiyorduk acaba maci bitirebilecek mi diye. Gecen hafta Italyada sicmis. Allah bilir tatile gitmek icin yapmistir o numaralari serefsiz. Aysal futboldan anlamam diyordu ama bu herifin sahtekar oldugunu anlamisti. Kac kere soyledi daha kontrati var ama kendini oyuna vermiyor kontrati uzatmak icin cambazlik yapiyor diye.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Kimse Donk transferi hakkinda yorum yapmiyor, scouting ekibini konusurken. 2M avro az paradegil...sezon sonu mukavelesi bitecek oyuncu icin super para. O mevkinin adami olmamasi bu transferi daha da komik hale sokuyor, scouting ekibi istemistir canim, öyle degil mi :-)

Guardian o söylesiyi yaparken doldurusa gelmis anlasilan, sizlerde sanirim. Bunlardan ne bag olur ne bahce.

The million dollar man ve Donk'a verilecek paralari bir kenara yazalim, sonra yazisiriz.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply