TSL 20. Hafta: Galatasaray-Konyaspor 0-0

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

TSL 20. Hafta: Galatasaray-Konyaspor 0-0

Post by Cengiz Akgun »

Yine Mustafa zirvaliyor. Gol yemeyin diye takimi kitledi ve Sinan sakatlanip sedyeyle iceri gitti. Dupeduz urkmus Konyadan. Allah akil fikir versin. Ilk yari rakip kaleci idmanda bile boyle rahat edemezdi. Herife top gelmedi. Icin ciksin Denizli. Bana da transfer yapsinlar ben de takimin basina geceyim. 3M Avroyu seni boyle ahkam kesmek icin getirdiler demek. Lazio'dan sopa yiyeceksin sonra tribunden sulaleni kalaylayacaklar cikip gideceksiniz utanmadan.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 20. Hafta: Galatasaray-Konyaspor 0-0

Post by Cengiz Akgun »

Bu mac Denizlinin ayibidir.. Takimi 70 dakika uyuttu ve 20 dakikada bastirmasi bir boka yaramadi. Aldigi para haram olsun. Ulan insan artik kendi sahasinda rakip 3 puan kaybetmisken boyle mi oynatir. Bu dangalak FB ve BJK'TAN kendi sahasinda yenmekten bahsediyor ve Konyayi yenemiyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Bilal sakatmiydi bu mac, ne mokuna oynatmadi bilen var mi?
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Bilal sakatmiydi bu mac, ne mokuna oynatmadi bilen var mi?
Bilal Hamza'nin adami o yuzden oynatmiyor ve Yasin bunca sallamasina ve sahada iki pas yapamasina ragmen oyunda. Sinan'in da basini yediler. Oglan koltuk degnekleri ile koridorda sekiyordu. Adelesi yirtilmis 6 hafta yok. Bu arada boku Konya'ya atmis bizi bir devre uyuttular demis. Sen saha kenarinda bostan korkulugumusun.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

4 transfer icin calisiyorlarmis, luks degil mecburiyet....bu kadar aglayan insan, bahane arayan insan görmedim...adam resmen rest cekti...olmaz ise olmaz gibi. HH gibi TD'u mumla arayacaklar, her ne kadar bazi hareketlerini sevmesem de.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Macin bir bolumunu seyrettim, yazacak yeni bir sey yok. Sinan'in sakatligina daha cok uzuldum; yalniz sakatligin ne oldugu konusunda haber yok. Ne oldu, ne kadar surede iyilesecek belli degil. Sakatliklar, formsuz oyuncular, tribunlerin oyuncu isliklamalari bizi bugune getirdi. Transfere ihtiyacimiz oldugunu ben de dusunuyorum. Hangi oyuncular gidecek, UEFA karari ne olacak,bunlar onemli tabii ki. Ama simdiden calismalara baslamak lazim. Iyi oyuncular var, o yuzden gelecek sezon icin karamsar degilim.

Oyuncularin ne olursa olsun ligi boslamamalari gerekiyor.Kupayi alacagimizin da bir garantisi yok cunku.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ne boslamasi Selcuk, durum böyle...yoksa Kastamonu'ya bir duzine gol attilar diye birseyin degistigine mi inaniyorsun? Emre yok, Bilal yok...maci izleyen ne demek istedigimi anlar...yani bu macta oynatilmadiysa o TD'un aklina sasarim ben. Yaptigi degisiklilere bakin :-D Kurt hoca.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Gaziantep macinda bayagi iyi oynadilar Hasan; istedilermi oynuyorlar bence. Hoca Bilal ve Emre'yi niye tercih etmiyor bilmiyorum, ama bu kadar dar bir kadroyla oyuncu dislama luksun yok diye dusunuyorum.Yine de hocanin kredisi bende cok fazla, mesela Emre'yi tercih etmiyorsa bir bildigi vardir diyorum.Adamin kapasitesi 10, verdigi 4-5. Arda bile soyluyor, cok kiziyorum Emre'ye diye. Bilal'i ayri tutmak lazim, sakat degilse her zaman oynatmayi dusunurum.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Denizli'den nagmeler. Gecen gun kizdiniz. GS buyuk bir cok unturned icinde. Burak'in olup olmamasina onemli degil cu ku son iki senedir kendine calisiyordu. Korkarim bu lagarliga Selcuk da tekrar yakinda katilacak. Biraz duzenin gibi olmustu. Dun yine o umursamaz hali ile sahada idi. Yine Sabriye kaldik. Ama cocugun kapasitesi o kadar. Umut desen ondan beter. Bos kaleye topu atacaksiniz baska soz laf-i guzaf.

Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Selcuk Samli wrote:Gaziantep macinda bayagi iyi oynadilar Hasan; .
Acaba...ayni Gaziantep bugun 4 yemis...

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Ne var bunda? BJK 4 atmis, biz de 3. Daha onceki Akhisar kupa maclarinda da fena oynamamislardi. Daha fazla sakatlik yasamazsak, ve istekli oynarlarsa ligi en kotu ihtimalle 3. bitirebiliriz. Futbolcularin boslamamasi gerekiyor, oyle bir luksleri de yok.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Benim korkum simdiki Akhisar maclari. Nezih agabey sevindi yine ciktilar bize diye. Bu sefer ki hayat mabat meselesi. Duzeltilmesi cok zor ayaklari kayarsa. Akhisar iyi bir takim. Wall Street de bir uyarI vardir hisse senedir alirken firmalar hakkinda. Geçmişteki performanslari gelecek için ornek teskil etmez diye. Grupta Akhisar'a ikincilik yetiyordu. Simdi kazin ayagi oyle degil. Ayagin kayarsa is bitecek. Ben bu takimin halinden hic memnun degilim. Icerde de oyuncular bir vurdum duymazlik var. Ayni gecen seneki Italyan herifin altinda boyleydi. Denizlinin de yonetiminde de bu boyle. Hicbir hareketlenme yok. Herkez yine kendi kafasina gore takiliyor. Insan bir ceki duzen veriri. Bir mac oynamaya calisip oburunde uyutulduk ne demek. Sen bir kere eleindeki adamlari dogru durust kullanmiyorsun. Ben de ilk gordugumde Hamzanin zamaninda Bilal'i pek begenmemisitim. Ama adam oynadikca ortaya birseyler koydu. Boyle kenarda oturtulacak biri degil. Ayni halti Sabri icinde yapiyor. Adam dun oyuna girdi kanatlara bir hareketlilik geldi. Yasin'i gence diye oynattin. herif ilk yari iki pasi ust uste yapamadi. Neden Bilal'i oyuna almiyor bilmiyorum. lazio'ya filan mi sakliyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Italyanlar döneminden daha kötu bence, sportif acidan söyluyorum. Million Dollar man tam bir facia aslinda...ama bunu daha farketmediniz, medya da öyle...goygoyculari var onun, HU bile nispeten sus pus...bir kere profil olarak GS'a uymuyor (TD'lugunu bir kenara koyuyorum), hazir oyuncu profili var, zaten eski oyuncular da bunu söyluyor, Evren mesela. Ona harcanan paralara, scouting denen faatliyete harcanan paralara yazik...zaten menajerlerin agzina bakarak transfer yapiyorsunuz, öyle degil mi. Son seneler yapilan harcamalara baksinlar eminim kendileri de görecek...'eh bizi dinlemiyor' ise neden oradasin, git kardesim.

Post Reply