TSL 21. HAFTA: Mersin Idman Yurdu : Galatasaray 2:1 (Lukas)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

TSL 21. HAFTA: Mersin Idman Yurdu : Galatasaray 2:1 (Lukas)

Post by Cengiz Akgun »

Bir soylentiye gore Denizli Akhisar macindan once istifa etmek istemis olmaz demisler. Bu futbol subesi sorumlusundan rahatsizmis. Onu oradan dehlemisler. Bence biraksalar istifa etseydi. Mersinde yine rezil olacagina. Maci seyretmiyorum ama gorunen koy ortada. Uc sari kart ve benim keske hic olmazsa bu herifi alsalarmis dedigim Nakulmanin golu var ilk yarida. Mactan sonra aglayacak yine.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 21. HAFTA: Mersin Idman Yurdu : Galatasaray 2:0

Post by Cengiz Akgun »

Gecen gun coktuk dedim yahu olur mu dendi. Lig sonuncusu GS'i dagitiyor. Semih efendi iki saridan kizardi. Saha kenerindan okuz gibi bakarken adamlar bir hizli forvet koydular. Kornerden ikinci gol. Beter olacaklar. Denizli bence karizmayi fena cizdirdi. Guya arayis icindeyiz demisti. Bokunda boncuk ariyor olmasin sakin? Bu arada Hasanim hala Hamzayi sayikliyor. Onu da bugun Gencler benzetmis. Ceza filan alacaklar olacak potaya girmemiz lazim diyordu. Girmis!
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: TSL 21. HAFTA: Mersin Idman Yurdu : Galatasaray 2:0

Post by Cengiz Akgun »

7 sari bir kirmizi kart var. Agzina sictilar takimin. Gerci herifler de ruhsuz. Umut söyle bir etrafina baksin. Harikiri yapmasi lazim ben ne ise yariyorum diye sorarak.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: TSL 21. HAFTA: Mersin Idman Yurdu : Galatasaray 2:1 (Lukas)

Post by Hasan Tezcan »

Semih macin adami sanki, yedigi vucut calimi, gördugu kirmizi kart ile. Bu ne ilk ne de son.

Nereden baslayayim bilmiyorum...Denayer'i almissin, Makulba'ya önlem olarak, ama adami saga cekmisler, Göbekte ise Semih var...adam hizini alamayip Semih kizardiktan sonra Denayerin önune Sabri'yi aldi...Dk 86 Bilal oyuna dahil ediliyor, Yasin'i bosveriyorum, onu da benzetti. Görunen köy kilavuz istemez derler ya...mac sonrasi neler yumurtladi daha dinlemedim, umarim cekip gider ve Okan'i göreve getirirler. Zaman kaybi, baska birsey degil.

Bu adam italyanlari gecti, inanilir gibi degil. Dedigi dedik kestigi kestik, Florya'nin tek hakimi....ne mokuna HH'yi yolladiniz aciklasinlar, HH saygisizlik mi yapmis...vallahi MD'nin yaptiklarinin yaninda viz gelir, sizi adam yerine sokmuyor.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bunlari yani yeni birsey degmemis

[youtube]59yuduo8rv0/youtube]
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bunlari yani yeni birsey degmemis

Ey buyuk ruh, GS'IN ruhu artik cikta gel.

Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Elestirecek bir yani yokmus :-D cok orijinal bir bakis acisi...sahada ne yaptiniz o zaman. Akhisar maci ona keza, 2-1 maci ceviridiniz diye 'o mac daha farkli oynadik' demeye hakki var mi? Bana sorarsaniz o mac bu macin kopyasi, ve gelecegin göstergesi. Bu statikocu anlayis ile ancak bu kadar 'basari' elde edebilirsin sen. Evinden oynayacagin macin ibresi senden yana mi, yoksa is sansa, sana mi kalmis, senin sacma sapan hamlelerine mi. Sabri'yi sag af, Jason'u sag bek, Semih'i stopere monte ederek aptalliklarina bir yenisini kattin. Yasin ve Bilal'i yedeklerde curuttun, simdi girselerde istenmediklerini bilerek sahaya cikiyorlar, ruh hali bu oyuncularin. Bilal'i 86. dakikada oyuna sokarak dalga geciyorsun adeta. Carole'u gördugumde taniyamadim, bunu da sana bagliyorum. Son zamanlarda Martin 4. secenekmis, diye haber cikti, ama o Iorfa kadar kötu bir secenek degil kanimca, oynatabilsen is yapar, ama sende o göz yok. Neyse icine ettin bu takimin, ne desem bos. Ekipsiz geldin, ekipsiz gideceksin. Istifa edecegini zannetmiyorum,edemezsin zaten, kariyer acisindan söyluyorum...ne kariyeri ise.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Bence futbolcularin kendilerini toplamasi lazim. Ligde de mac kazanmalari gerekiyor; sonucta her maci kazanmak amaciyla bu isi yapiyorlar. Otursunlar seyretsinler dunku maci, boyle oynamaya haklari var mi dusunsunler. Bu sadece 1 mac icin olsa anlasilir; gelenek haline geldi nerdeyse.
nefvakfi.org

Post Reply