UEFA Kupasi: Galatasaray Lazio 1-1 (Sabri)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

UEFA Kupasi: Galatasaray Lazio 1-1 (Sabri)

Post by Cengiz Akgun »

Pek bir umidim yok acikcasi. Mersinde yenilenler yine zirvalayacaklar. Lazio bu sene kotu bile olsa yine de bir Italyan takimi. Defans ve kontra atak oynamayi Avrupada en iyi yapanlarin ligi bu. Belki diyelim. Ne Denizli ne de bu takimda oynayan kalas herifler bu isi becerecek haldeler. Yine yeni bir rezillige imza atmazlarsa gunu kurtarmis sayin.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Nezih Gunal

Re: UEFA Kupasi: Galatasaray Lazio

Post by Nezih Gunal »

Amerikada maci ESPN3 canli olarak verecek.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: UEFA Kupasi: Galatasaray Lazio

Post by Cengiz Akgun »

Seyretmesi kahredici bir oyun. Onlarda da bir bok yok ama adamlar takim olrak hucum edebiliyorlar. Bizimkiler orta sahanin ortasindan ilersine gidemediler. Ben actigim da tam golu yiyorlardi. Yine duran capraz toptan. Golu atan Sabri imis. Anlayin da dinleyin. Adamlara 1-1 yeter ama bence son 10 dakikada bir gol daha atarlar ve isi burada bitirirler. Umut'u korkusundan oynatmadi. Podolski santrofor degil. Bugun onu ezdiler. Snijder de pek bir sey yapamadi. Donk ve bizim emlakci defansi yonetiyorlar. Galiba Emlakci idi yanlis yerde durup golde topu havada karsilayamayan. Yazik yahu.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: UEFA Kupasi: Galatasaray Lazio 1-1 (Sabri)

Post by Cengiz Akgun »

Umutu ve Yasin'i esantiyonluk olarak macin sonunda almis. Takimin fizik gucu yok. Gerci bugun belkide bu sezonun en cok kostuklari mac oldu. Hizli top oynayamiyorlar cunku pas isabetsizligi dogru oranda artiyor mac hizlaninca. Bana kalirsa Avrupa ruyasida bu gece kapanmistir. Sinan filan donemez ise gol atacak santrafor yok. Lazio'yu bir BJK ya da FB rahat gecerdi diyecegim ama BJK'in gumbur gumbur Porto onunde rezilce elenisini de gorduk.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: UEFA Kupasi: Galatasaray Lazio 1-1 (Sabri)

Post by Hasan Tezcan »

Macin tamamini izleyemeden uyumusum !?! Evet yanlis okumadiniz.

Takimin sorunu forvet degil, bunu da belirtmek isterim. Yavas ve isteksiz oyuncular var. Mac sonrasi methiyeler yazdigi Donk, tam donk mubarek, pardon tank. Buna pas hatalari eklenince seyirci yuhalamaya basladi. Chedjou orta sahaya yakin oynadi, ve kosularinda takim arkadaslarina nazaran daha cabuktu...dusunebiliyormusunuz. Sabri zavallim gene ilerde bir yerlerde oynamaya calisti. Carole, ne olmus buna diye gene dusundum. Bilal yedeklerde varmiydi bilmiyorum, ziyan ediliyor, tekrar ediyorum. Bu takimda banko oynamasi gereken oyunculardan, hele Burak'in gidisinden sonra kesin oynatilmali...ama bu saatten sonra o da zor, cunku özguvenini yok etti bu hoca. Ayni seyi Yasin hakkinda söyleyebilirim. MD bir oyuncuyu kafasindan sildi mi böyle eziyet cektirir...hatirlamazmiyim. Okan gibi oyuncular kalsaydi heba olup giderdi onun önderliginden, adam akilli sans bulmalari zor yani. Adamim saglamcidir. Daha söyleyecek cok sey var ama biktim artik inanin. Böyle yönetici, yönetici anlayisi olmaz olsun.

Ben birseyi daha gerceklesmeden ne olacagini seziyorum bunlar ise hayal dunyasinda, etiket, 'gecmisler' pesinde. GS cag atlamak istiyorsa genel kurulu degistirmesi gerekiyor, buna inanmaya basladim.

GS'dan sogudum, siradan bir camia bu haliyle, belki de hep öyleydi.

Not: Mevcut serbest hocalar arasinda Okan'in GS'a TD olmasini isterdim.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply