Ziyaretciler

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Ziyaretciler

Post by Cengiz Akgun »

Merak ettim cunku goruyorum ortalama ne zaman baksam en az 10 bazen 20'nin ustunde ziyaretcimiz var. Surada yazanlarin sayisi belli. Biri ben. En cok yazanim. Cogu incir cekirdegini doldurmuyor. Ama olsun. Ikinci sirada Hasan ve Selcuk. Ucuncu sirada ki bugunlerde yavasladi.Mehmet var. Nezih agabey de yanlislari gorunce duzeltiyor ya da Amerikada GS maci nerde veriliyor onu haber veriyor. Yarisma desen bir ben bir Nezih agabey kaldik.

Demem o ki demek ki yazdigim ya da ucumuz arasindaki yazismalari okumak isteyenler var. Tesadufen geciyordum bir baktim hikayesi degil bu sayilar. Bu ziyaretciler buranin eski mudavimleri mi bilmiyorum. Yeniler olup yahu simdi uye olursam acaba posta kutumu doldururlar mi diye dusunenler mi emin degilim. Yalniz surasi kesin ki uye olanlari asla ve asla taciz etmiyoruz. Burada satilacak alinacak bir sey yok. Konu GS olsa bile genelde diger takimlarin taraftarlari burada hakaret gormez ve uygarca istedikleri bir konu tartisilir. Elbette soylenmeye luzum gorulmeyen cocukluk donemini atlatmis uygar ve kulturlu bir seviyeden bahsediyoruz. Insanlar konusa konusa hayvanlar koklasa koklasa demisler. Eger eskilerdenseniz buradan kavga gurultu ile ayrilmis olabilirsiniz. Burada kin ve nefret tutulmuyor. Kaydiniz varsa kullanin. Silinmisse yeniden uye olun. Yok degilseniz uye olmaniz size hicbir kulfet olmayacaktir. Burada en iyi arkadasliklar kuruldu. Insanlar birbirlerinin yuzunu gormeden birbirlerini sevdi. Bunun tersi de oldu. Nedense tartisma adi ile kantarin topuzu kacti ve kisisel hakaretler yapildi. O zaman kimisi zorla kimisi kendi istegi ile ayrildi. Ha yahu benim soyleyecek bir seyim yok ama arada gelip okuyorum derseniz bunun da bir mahsuru yok elbette, Konu futbol ve GS cercevesinde tutuldugu surece aramiza katilip ara sira fikir beyan etmenizin ne sakincasi olabilir?
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: Ziyaretciler

Post by Hasan Tezcan »

Ayrica giris muracaati yapanlar oluyor, ama gercek isimlerini kullanmadiklari icin kabul etmiyorum.

Forum Kurallari (kirmizi yaziyi okuyun)
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Ziyaretciler

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:Ayrica giris muracaati yapanlar oluyor, ama gercek isimlerini kullanmadiklari icin kabul etmiyorum.

Forum Kurallari (kirmizi yaziyi okuyun)
Ya posta kutularinin dolduracagini saniyorlar ya da akillarinda seytanlik var. Bir de sosyal ortamda taninmak istemeyenler var. Malum yazdiklari sonradan adamin basina bela olabiliyor cunku kayitlara geciyor. Bilemiyorum. Elbette nufus kagidina bakilmiyor. Yine sahte adla yazilmak isteyen sahte adla email adresi aliyordur.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply