UEFA Europa Cup: Lazio Galatasaray 3-1 (Yasin)

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Hasan Tezcan
Site Admin

Re: UEFA Europa Cup: Lazio Galatasaray 3-1 (Yasin)

Post by Hasan Tezcan »

Selcuk ben onu TD olarak görmuyorum, kusuruma bakmasin. Sen bilmem kac mac bir oyuncuyu oynatma sonra ilkonbire al, oyuncuyu olmadik yerde oynat...sonra oyuncular sahtekar, tuh kaka de,yakisik almiyor. Bu mu kriz yönetimi, soruyorum size, mevcut 'malzeme' hakkinda görus bildirmek...bu mu özguven asilamak. Selcuk, ben adama notumu seneler önce koydum,göruyorum ki insan 7sinde ne ise 70inde o...megalomani turemis ustelik. O aldigi 'basarilari' oyuncularina iade etsin.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Katilmiyorum sana Hasan; Mustafa Denizli iyi bir td'dur. Her hocanin yasayabilecegi zorluklari yasiyor; sakatliklar, sacma sapan hatalardan yenilen goller, formsuz oyunculari da dusunmek lazim.Her hocanin bize garip gelen tercihleri oluyor, Denizli yalniz degil bu konuda. Bir de mac kaybetme sarmali var, takimlar ona girdimi cikamiyorlar ve giden de genelde td oluyor.Bakarsan bir cok ornegini bulursun. Hoca da tek suclu degildir aslinda, takimi gondermek mumkun olmadigi icin hoca gider.

Oyunculari disarida elestirmek bir td icin iyi degil. Bunu antremanlarda hatta birebir toplantilarda soylemen daha uygun olur.Bizim isimiz kolay, taraftar oldugumuz icin elestiririz.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Maca bakiyormusun bilmiyorum ama sadece Denayer degisikligi icin onun ipini cekerdim ben. 2-0 maglupsun neyin dengesi be kardesi diye sormazlar mi...Emre Colak'i da Bilal'in yerine alacakti, Carole sakatlandigi icin Denayer'i soktu...senin kapasiten bu kadar...bayagi kredisi kredisi varmis adamin...ama pes dogrusu,
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Post Reply