Denizli de tamam ve Yola devam

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Denizli de tamam ve Yola devam

Post by Cengiz Akgun »

Sirada yonetim var ama ortaya cikacak "yalin ayak ve basi kabak" yok. Hamza guluyordur hallerine. Ben olsam simdi basin toplantisi yaparim. Bana bunu yapanlar beter olsunlar demistim diye. Ama o yapmaz. Ilersini dusunmek zorunda. Cunku birileri onu tekrar basa getirecekler. O da kosarak gelicek.

Dursun herhalde UEFA'yi bekliyor. Ben "Coktuk" demistim. Bu da ispati. Yersuvat Gokbuvat ve bilmem ne gibi tirit olmus adamlardan uzak durmalari lazim. Durust Ali belki. Selcuk'a Dursun'un basarili oldugu yonundeki aciklamasina katilmiyorum. Bu dibe cokmenin baslica sorumlusu o cunku. Aklinca gecen seneyi defterden silip yeni basarilara kendi imza atacakti. Eline yuzune bulastirdi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Re: Denizli de tamam ve Yola devam

Post by Cengiz Akgun »

Yine Dursun zevzeklenmis. Denizli istafasini vermis ve bugun antremana cikmamis. Herhalde Ozbek kabul etmekte direniyor ve bir daha dusun filan dedi. Cunku siranin kendisine geldigini biliyor. Bu adamlar boyle capsiz iste.

http://amkspor.sozcu.com.tr/2016/02/29/ ... di-472699/

Denizli de seref ve haysiyet varsa fark etmemeli
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Dursun ne yapmaya calisiyor? Allah sasirtmasin diyorum. Iste boyle oluyor. Soylentiye gore Denizli'nin 4.5M avroluk kontratinin 1.5M avrosu garanti imis. Denizli verin parami gideyim diyormus. Dogru olabilir cunku TRT'de yorumculuk yapiyordu. O kontrati bozdu o parayi istiyordur. Dun taraftar artik git de bizi daha fazla utandirma el aleme karsi demis. Bu lafa cok icerlemis. Ortalik dedikodu ile dolu. Snijder kontrati uzatirken 5M avro imza parasi almis.

Isin komedisi ise denetleme kurulu diye olusturulan dallamalar. Bunlar her secim doneminde yonetim kurulu ile beraber seciliyormus. Yani kendi adamlari. Neyi denetleyecekler?
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Olay para durumu. Hangi kafayla bilmiyorum. Bizim inekler 4.5M avronun 1.5M kismini pesin odemisler. Denizli bu parayi ya da hak etmedigi kismini serefimi lekelediniz ve sozlerinizi tutmadiniz diye geri vermeden gitmek istiyormus. Onun da GS'liligi bu iste. Hamza ders alsin. Durmus daha dogrusu Dumura Ugramis bunu aracilar ile cozmeye calisiyormus. Ne guzel oldu ama.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bunlarin hepsi serefsiz. Hala susup oturuyorlar. Denizli haberlerine sansur. Bugun antreman raporu bile yok resmi sitede. Herif dun cikmamis. Esyalarini toplamis ve veda etmis. Hala neyi sakliyorlar. Zorla tutacak halleri yok herhalde. Denizlinin kovdugu herif geri gelmis. Futboldan sorumlu olarak Floryadaki eski odasina yerlesmis. Dusun ulan bu klubun yakasindan. Guya bugun Denizli antreamana cikmis. Ama Dumura Ugramis buzdek buzdek kaciyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Okuz herifler sonunda acikladilar. Herif iki gundur istifa ettim diye dolaniyor Dumura Ugramis hayir daha konusmadim diyor. Sozun bittigi yer burasi ve ahlaksiz bunlar. Bir sezonda ucuncu TD arayisi. Bunu nasil aciklayacak beyinsiz?

http://www.galatasaray.org/haber/galata ... sine/31939

Denizli buyuk fedekarlik yapmis. Utanmadan da duyuruluyor. 1.6M avroyu pesin almis ne olur ne olmaz diye. Sonrada uc ayda 975 bin Avroyu dibe cakmis 625M avroyu geri verecekmis. Ulan ne yaptida 1M Avroyu aliyormus? Amerikalilar derler "what a trooper!" diye boyle fedekar kahramanlari gorunce. Hasan yuzde yuz hakli million dollar man derken. Durulu GS'in gotune kol gibi koymus. Adina da fedekarlik demis.

Ulan Dumara Ugramis, boynun altinda kalir insallah. Demek UEFA'da nasil tassaruf ediyoruz diye zirvaliyorsun.

http://www.hurriyet.com.tr/denizliden-g ... t-40062356
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

TR de para kazanmak cok kolay,geldi birkac ay calisti, pirskaladi...1M dolar yan cebe.

Neyse bu kafa, bilgi bankasi ile isleri zor...gene parayi oraya buraya carcur edecekler, benden söylemesi. Ne mokuna Hamza gönderildi, bedeli ne oldu muasebesini yapsinlar...su Fatih Isbecer'e taktim ben nedense...
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Hasan Tezcan wrote:...su Fatih Isbecer'e taktim ben nedense...
O is degil GS'i beceriyor.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Yurt disinda isi var, bakalim ne icaat edecek, cok merak ediyorum...bunlara FT gibi bir baskan lazim, yabancilarin pesinde kosmamalari icin...kafasina takti ise getirir...ama italyan olmaz, fransiz olur...bunlar meraklidir. Tekrar ediyorum,GS'a yaratici TD lazim, yoktan var eden. GS'a iyi bir altyapi lazim, uretkenlik burada da olmali. Hazir oyuncu beklentisi olan TD su an itibari ile luks olur. Bunu kafalarina soksunlar. Bu yuzden ben Okan'in gelmesinden yanayim, GS agirligi ne demek,bunu da anlamis degilim. Taraftarin baskisindan mi bahsediyorlar acaba, bosverin taraftari, onlar gözumde ne söylemek istemiyorum, kacta kaci takimini gercekte destekliyor.

MD asisi tutmaz demistim, gidisi biraz erken oldu, ama iyi oldu, cunku takim hepten mok olacakti.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

GSbecer sanki UEFA konusunda buyuk is yapmis gibi ortada yalaklaniyor esek herif. Bir yillik ceza gelmis. 1+1 olmasi 2016'da yillik zaran 10M avronun altina duseremezlerse gecerli olacakmis. Yani bir yil ile kurtulduk lafi yalan. Tek pozitif tarafi ceza 2 yillik icin. Eger iki yilda GS Avrupa yarismalarina katilamasa da ceza bitecek. Ama ne yapip yapmali bu sene en azindan dorduncu olup 2018'i kurtarmali. Degilse 2019'a kadar yokuz Avrupada.

Dumura Ugramis bunlari hep egosu yuzunden yapti. Gecen senenin izlerini silmek icin Albayrak ve Durust'u sampiyonluk mersiminde dislayip kusturdu. Hamza uc kupa aldim diye cenesi acilinca o da bir cizik yedi. Denizli ile yapilan kontrat evlere senlik. Herife daha oynanmdan 1.6M Avroyu tokalamislar. Kansiz Mustafa kacan mi var? Aylik verecegiz diyememisler. Simdide utanmadan 625bin Avroyu iade edecek diyorlar. O da cikmis mesleki fedekarlik yaptim diyor. 4-5 yildir kicinin ustunde oturuyor. Ondan once Azerbeycan ve Iran da dolandi. Cine'de gitti mi bilmiyorum. Hangi kariyerinden bahsediyor? Uc aydir bir adim one gidemeyip 100 adim geri gittiler. Insan utanir be!
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply