Dibe vurduk

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

Dibe vurduk

Post by Cengiz Akgun »

Gecenlerde GS coktu diye konu basligi actim. Itiraz edildi. Cokmez GS, buyuk kluptur diye. Ama olanlarin baska izah tarzi yok. 70 kusuruncu dakika lig sonuncusu darmadagin etti. 4-2 ve iki golde de one gecmisken hem de. Nalet olsun bugunleri hazirlayanlara. Bela okumak istemiyorum ama bu herifler tuy dikti. Hangi suratla dolasiyorlar ortada bilemiyorum. Cunku her yaptiklari is yanlis ve yarim yamalak cikti. Bir sene once 3 kupa almis bir klube ayilardan ya da maymunlardan baskan ve yonetim kurulu secsen bu hale getireceklerini sanmiyorum.

Bunun boyle olacagini isareteri transfer ettigin adama UEFA'dan lisans cikaracak hali olamayip tarihe gecmekle ve kadin basketbolcuya iki ayri ulkeden vatandaslik gosterip lisans cikarmaya calismakla, UEFA'ya gidip savunmamiz cok guzel gecti biz onlari ikna ettik sorun yok demekle verilmisti. Hic yolun ortasinda hoca degistirmisler isine filan girmeme luzum yok. Bu arada kongre uyesiyim diye gecinen sapsallar. Sizin sucunuz bu okuzlerden daha buyuk. Davar olsaniz bu kadar gudulmezdiniz zaten. Davarlari bilirsiniz ucurumun kenarina geldiklerinden haberleri olmaz ya da futur etmezler. Ondeki davar atladimi hepsi atlarlar.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Post Reply