4-1 ama

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

4-1 ama

Post by Cengiz Akgun »

Amasi var. Tribunler bos. Kasimpasa biraz becerikli olsa ve Muslera yerine Onur gibi bir kaleci olsa bugun berabere bile kalamazmis. Yine defans ayni. Umut icin bir sey diyemiyorum. Herifi bu gelecek senede satamayacaklar. Duztaban midir nedir. Bir forvet bu kadar kabiz olabilir. Podolski yoktan var ediyor bu okuz bos kaleye atamiyor. Sabri bile daha duzgun topa vurmaya basladi.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Re: 4-1 ama

Post by Selcuk Samli »

Abi selam, uzun zamandir yazmiyordum ben de. Macta tribunlerin bos olmasinin sebebi iki tribunun FB macindan dolayi ceza almasi diye biliyorum; ama zaten TR'de iddian yoksa taraftar maca ilgi gostermiyor. Ulkenin taraftar kulturu bu.

Umut'da degisen bir sey yok. Yine cok calisti, Kasimpasa rahat cikamadi, Lukas daha rahat oynamaya basladi.
Bence takim bir cok eksige ragmen iyi oynadi. Savunmada problemler devam ediyor maalesef.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Selcuk Samli wrote:Abi selam, uzun zamandir yazmiyordum ben de. Macta tribunlerin bos olmasinin sebebi iki tribunun FB macindan dolayi ceza almasi diye biliyorum; ama zaten TR'de iddian yoksa taraftar maca ilgi gostermiyor. Ulkenin taraftar kulturu bu.

Umut'da degisen bir sey yok. Yine cok calisti, Kasimpasa rahat cikamadi, Lukas daha rahat oynamaya basladi.
Bence takim bir cok eksige ragmen iyi oynadi. Savunmada problemler devam ediyor maalesef.
Yahu kasimpasa biraz daha dikkatli olsa 2. golu onlar atip bizim sabalaklari abandone edeceklerdi. Atamadilar. Evet atsalardi. Ama dun defans yine evlere senlikti, Hiyar bir Kasimpasali topu aldi onunu bosaltmis gidiyor ama akli seytanlikta. Ayagi yere carpinca kendini birakiverdi. Hakem burnunun dibinde gordu. Buna benzer yine sandel dedikleri topu Muslera yumruklamasa icerde. Lukas;in direkten doneni vara onlarinda var. Hatta bir sut cektiler kendi adamina carpmasa buz gibi gol. Yazik yahu. Sonuca bakilirsa muhtesem 4-1. Maci seyretsen ucuz kurtuldular diyorsun.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Su kaptanlik bandi ile ilgili bir suru sey yazildi; ben de bir seyler yazayim dedim.

Iki tane, GS kaptanligina yukselmis, tecrubeli futbolcu birbirleriyle kus. Nedir bu aralarindaki problem anlamiyorum ? Bayram var seyran var artik en kisa surede barissinlar diyorum, zamani geldi.

Bu arada gazeteleri okuyorum herkes Sabri'ye yuklenmis. Sabri de demis ki Emre'yi onore etmek icin yaptim. Iyi guzel, ama yapmasi gereken sey bandi alip Emre'nin koluna bizzat takmak olmaliydi. Selcuk da takim kaptani; cikarken pazu bandini Sabri'ye veremiyor mu? Ikisi de sahada GS'i temsil ediyor, kisisel problemlerini bir kenara birakmalari gerekir. Ikisi de hatali; sadece Sabri hatali degil. Artik ikisinin de deger verdigi, kulubun buyuklerinden biri baristirsin Sabri ve Selcuk'u.
Narcissistic personality disorder is a mental health condition in which people have an unreasonably high sense of their own importance. People with narcissistic personality disorder may be generally unhappy and disappointed when they're not given the special favors or admiration that they believe they deserve.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Adam dugunune bile cagirmamis. Yani nasil barisacaklar. GS da hersey kokusmus. Bari herkez gorevini yapsinlar yeter. Fazla samimiyet iyi degil zaten.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Uzun bir zamandir aralari acik diye biliyorum; ama nedenini bilmiyorum. Isin enteresan tarafi yoneticiler de baristirmak icin bir gayret gostermiyorlar.Halbuki bu oyuncular GS'in kaptanlari, yani aralarinin bozuk olmasi hic de iyi degil.Kanka olmalarina gerek yok ama aralari da bu derece kotu olmamali.

Post Reply