2015-2016 Ziraat Turkiye Kupasi GS'in. 17. Kupamiz hayirli olsun

Forum Galatasaray Spor Kulubu ve Turk sporu hakkinda ayrintili haberler, yorum ve analizler, ogretici arastirmalar ve diger onemli spor olaylari hakkinda bilgi akisini saglamak, yazilanlari saglikli bir yapi cercevesinde dunyadaki butun Galatasarayli arkadaslar ve diger sporseverler ile paylasmak amaciyla kurulmustur.

Moderator: Staff

Post Reply
Cengiz Akgun
Moderator

2015-2016 Ziraat Turkiye Kupasi GS'in. 17. Kupamiz hayirli olsun

Post by Cengiz Akgun »

FB ve GS oynayacak ve FB bu kupayi alacak. Su anda Konyaya iki gol daha attilar. Biz ise dun eveleme geveleme ile acik oynayan Rize'ye gol atamadik. Sinan Gumus son 10 dakikada oyuna girdi ve adam iki uc hareketi ile forvet bozmasi olarak kullandiklarimizin ne kadar kotu oldugunu gosterdi. Dun Podolski'de bir sey yapamadi. Su Yasin dedikleri adam. Bal yapmayan ari gibi kac kere hucum denemesinde bulundu. Ya topu ayagindan aldilar ya sacma sapan pas atmaya kalkti ya da gariban sutlarla tabelalari dovdu. Emre Colak desen o da bir alem. Selcuk da cok kotuydu dun. Bari duran toplardan bir sey yapsin diye bekledim. O da yoktu. Bu herifler yuz karasi bu sene birader. Bu gidisle Avrupa kupsina katilamayip ceza bir sene degil iki sene olacak. Dursun icin ciksin senin emi. Basket takimini toplayip Saraya cikip el etek opmus yine. Para dilenmistir. Tasaklarini alir bu sefer. Stadlarda ve Salonlarda kufur ederlerken ne verecegini saniyor bilmem.
Cengiz Akgun

"Asrın, yeni bir umdesi var, hak kapanındır
Söz haykıranın, mantık ise şarlatanındır.
Geçmez ele bir paye kavuk sallamayınca
Kürsi-i liyakat pezevenk, puşt olanındır.”
N. Tevfik 1940.

Nezih Gunal

Re: Zirat Kupasi finali

Post by Nezih Gunal »

Bu maç bitmeden hiç bir şey belli değil. Geçen sene de buna benzer yazıları bol bol okuduk, sonunda 3 kupa birden aldık. Bu kadar pesimist olma Cengiz.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Nezih Gunal wrote:Bu maç bitmeden hiç bir şey belli değil. Geçen sene de buna benzer yazıları bol bol okuduk, sonunda 3 kupa birden aldık. Bu kadar pesimist olma Cengiz.
Gecen sene bu zamanlar 1-0'la bos sektirmiyorlardi. Bu sene kazin ayagi oyle degil. Gorunen koy kilavuz istemez. Van Persie form tuttu. Snijder dalga geciyor, Sinan Gumus yeni dondu. Umut her gecen gun daha kotu. Defans desen Allahlik, Gol yemedikleri ya da bir iki yuzde yuz gol dedikleri firsat vermedikleri mac yok. Allahtan rakip de gol atamadigi icin rezillik onleniyor. Ben pesimist olmayim da kim olsun. Muslera kalede olmasa her mac yuz karasi.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Sinan'i dun görecektiniz, ben ona pek olumlu bakmiyorum, pisecek gibi degil. Oyundan kopuk, daha katilimci olmasi gerekiyor, Podolski'ye yuklenenler ona neden yuklenmez bilmiyorum.
Yaşadıklarımız ve bende yansıması, değerli sözler eşliğinde

Eşeğe altın semer de vursan eşek yine eşektir.
Alma garibin ahını; çıkar aheste aheste.
Vefa, İstanbul’da bir semt adı değildir sadece.
Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin, yüz dili bile olsa o yine dilsiz sayılır.
Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.

Selcuk Samli

Post by Selcuk Samli »

Sinan iyi niyetli ve caliskan bir futbolcuya benziyor; tabii saha ici oyununu gelistirmesi lazim:

http://sampiy10.gazetevatan.com/cok-cal ... y10-haber/
nefvakfi.org

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Kupa finali lig bitince ayin 26'si Persembe gunu olacakmis. Hadi ben hayirli dusunmeyi unuttum. Icinizde Nezih agabey disinda aliriz diyen var mi? Ilac gibi gelecekde bu saatten sonra.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

FB demoralize olmus, onlar icinde önemli bir mac...bu yaz Antalya'daydim, orasi bana FB'li geldi, gucluler yani. Taraftar avantaji onlarda. AY'ye inat GS'in yenmesini isterim, kulubun 75 milyon eurosu bir hice gitmis olacak....75 milyon euro diyorum cunku öyle yazdilar zamaninda...Ozan, Volkan transferi sonrasi, öncesi mi bilmiyorum.

GS'in kadrosu kisitli ama kalite var, bunu BJK macinda gösterdiler bence. Neden olmasin...GS icin 'must have'.

Sinan hakkinda olumlu dusundugumu söyleyemem, 2 sene icinde gerektigi kadar gelisme göstermedi, ama diger oyuncular gibi oynamaya ihtiyaci var.

Nezih Gunal

Post by Nezih Gunal »

Cengiz,
Sen lig maçlarını iyi tahmin ettim, ben de bunu. Biz bir kupa aldık, belki ikinciyi de alırız. Bazıları hiç kupa almadan sezonu kapattı. Üzme fazla canını.
Üzülmegi bırak , yasamaya bak.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Maci gol atana kaadar seyrettim ve sonra bunlar kazanamaz diye birakip isime baktim. Macin sonlarinda actim ve Canakkale gecilmezi oynuyorlardi. Olsun. Ben bunu beklimiyordum. Neyse yan cabime koydum. Ama bu sezon cok kotuyduk. FB'li hiyarlar seramoniye cikmadi. Azize kipkirmizi gene. Ohh yuregim yag bagladi. Hani bu herif hasta idi hapishanede hamamada karilar nasil bayiliri oynuyordu. Simdi bu acilara ne bicim gogus geriyor, sahtekar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Maci gol atana kadar seyrettim ve sonra bunlar simdi yerler kazanamaz diye birakip isime baktim. Macin sonlarinda actim ve Canakkale gecilmezi oynuyorlardi. Olsun. Ben bunu beklemiyordum. Neyse yan cabime koydum. Ama bu sezon cok kotuyduk. FB'li hiyarlar seramoniye cikmadi. Azize kipkirmizi gene. Ohh yuregim yag bagladi. Hani bu herif hasta idi hapishanede hamamada karilar nasil bayiliri oynuyordu. Simdi bu acilara ne bicim gogus geriyor, sahtekar.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Hasan Tezcan
Site Admin

Post by Hasan Tezcan »

Ben GS'in mucadelesini, oyuncularin birebir diyalogunu, hoca ile iliskisini begendim. Cok mesafe almislar bu hususlarda, bravo kendilerine. Macin adami, önderi bence Selcuk'tu...FB'yi GS'a karsi bu kadar aciz hic görmedim...buna bahane arayan, kan kusan, yalan, iftira atanlara duyurulur. GS yönetimi bu sahislara dava acmali. Bu rezillige kim son verecek, adam kuduz köpek gibi saldiriyor, benzetme yaptim kusuruma bakmasinlar...kupa maci oynaniyor adamin demecine (demec demeye dilim varmiyor aslinda) bakin....rezillik.

Cengiz Akgun
Moderator

Post by Cengiz Akgun »

Bos ver Hasan. Bu mikrop artik kisa zamanda temizlenecek. Bugun hakkinda sorusturma baslatilmis. Bana kufur ettiler diye agiza alinmayacak kufurler etmis. Ne demis GS'lilar. SIkeci degil mi? Halinin altina supruldu saniyor. Bak Aralik 17-25 nasil kurusu kurusuna cikiyor. Yarin bunu da boyle rezil edecekler ama o kpruden atmaz kendini. FB'liler nasil dayaniyorlar bu hayduta anlamis degilim.
Cengiz Akgun

N. Tevfik 1940.

Post Reply