Page 9 of 10

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sat Jun 16, 2018 7:43 am
by Selcuk Samli

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Mon Jun 18, 2018 8:58 pm
by Selcuk Samli

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Thu Jun 21, 2018 4:55 am
by Selcuk Samli
Genc Bosnak stoper "Marko Mihejevic":

https://www.youtube.com/watch?v=2P8H0pwdDRs

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sun Jun 24, 2018 2:28 am
by Selcuk Samli
Isvec'li genc kanat oyuncusu: Kristoffer Peterson

https://www.youtube.com/watch?v=8VzRzQS7xms

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Wed Jun 27, 2018 6:51 am
by Selcuk Samli
Begendigim bir orta saha oyuncusu: John McGinn

https://www.youtube.com/watch?v=vh98WtEGAso

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sun Jul 01, 2018 4:34 am
by Selcuk Samli
GS'da gormek istedigim oyunculardan biri: Rafal Kurzawa

https://vimeo.com/230515409

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Wed Jul 04, 2018 4:54 am
by Selcuk Samli
Pedro Cavanda'yi iyi bir rakam karsiliginda gondermisiz. Ayakta alkisladim bu transferi.

Begendigim bir oyuncudur, video biraz eski ama Jojic formda:

https://www.youtube.com/watch?v=MY6uLqDk_9s

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sat Jul 07, 2018 7:39 am
by Selcuk Samli
Begendigim forvetlerden: Cyriel Dessers

https://www.youtube.com/watch?v=ntLAxKjDQfM&t=64s

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Jul 10, 2018 11:09 pm
by Selcuk Samli
Gecenlerde paylastigim Jojic'i Basaksehir transfer etmis .

Begendigim orta saha oyuncularindan Aleksandar Pejovic(video eski ama Aleksandar formda):

https://www.youtube.com/watch?v=9aO_hCVc-VU

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sun Jul 15, 2018 6:23 pm
by Selcuk Samli
Tecrubeli forvet Abiola Dauda:

https://www.youtube.com/watch?v=4UmyB3ZCskE

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Fri Jul 20, 2018 3:11 am
by Selcuk Samli
Norvec'li orta saha oyuncusu "Morten Thorsby":

https://www.youtube.com/watch?v=kQqGlgkPukM

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Fri Jul 27, 2018 1:45 am
by Selcuk Samli
Ukrayna'li forvet "Yuri Kolomoets":

https://www.youtube.com/watch?v=qFl-_veuW2M

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Jul 31, 2018 11:09 pm
by Selcuk Samli

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Mon Aug 06, 2018 6:41 am
by Selcuk Samli
Daha once burada paylastigim,transfer doneminde hangi kulube gidecegini en merak ettigim oyuncu Percy Tau, Premier Leaugue ekibi Brighton Hove Albion'a 3.2 milyon Euro bedelle transfer oldu. Premier League'de neler yapacagini da cok merak ediyorum.

Bu kadar fazla hucuma cikan bir stoper hic gormemistim. Enteresan bir oyuncu: Diego Polenta

https://www.youtube.com/watch?v=ok_owMYikRI

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sun Aug 12, 2018 8:10 am
by Selcuk Samli
Orta saha oyuncusu (6-8) Marko Docic:

https://www.youtube.com/watch?v=ljJRwZd4lS8