Page 11 of 12

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Fri Dec 21, 2018 8:25 am
by Selcuk Samli
Genc Japon forvet Koya Kitagawa:

https://www.youtube.com/watch?v=WZ4VIm2foaA

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Fri Dec 28, 2018 9:01 am
by Selcuk Samli
Genc yaslarinda cok begendigim bir oyuncuydu. 33 yasina geldi ama hala guzel goller atmaya devam ediyor: Valeri Bojinov

https://www.youtube.com/watch?v=nlW6JtUITjU

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Wed Jan 02, 2019 3:04 am
by Selcuk Samli

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sat Jan 05, 2019 12:39 pm
by Selcuk Samli
Hollanda'li kanat/forvet Gyrano Kerk:

https://www.youtube.com/watch?v=6LSxAVzK_yw

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Wed Jan 09, 2019 7:49 pm
by Selcuk Samli
Isvec'li genc forvet Carlos Strandberg:

https://www.youtube.com/watch?v=2tqOM1-P-Gg

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sun Jan 13, 2019 3:57 am
by Selcuk Samli
Gana'li forvet Kwasi Okyere Wriedt:

https://www.youtube.com/watch?v=cBPHBJcxgr8

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Wed Jan 16, 2019 8:07 am
by Selcuk Samli
Isvec'li orta saha oyuncusu Filip Rogic:

https://www.youtube.com/watch?v=EVjS9G7nxi0

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Sat Jan 19, 2019 4:59 am
by Selcuk Samli
Nijerya'li genc forvet Stephen Odey:

https://www.youtube.com/watch?v=GTaQnoJXGVc

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Jan 22, 2019 11:20 am
by Selcuk Samli
Bosnak forvet Sulejman Krpic:

https://www.youtube.com/watch?v=gnTgXdXH94A

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Fri Jan 25, 2019 12:53 pm
by Selcuk Samli
Iskoc kanat oyuncusu Ryan Christie:

https://www.youtube.com/watch?v=ulc6Df1jq-w

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Mon Jan 28, 2019 6:29 am
by Selcuk Samli
Genc Italyan forvet Luca Vido:

https://www.youtube.com/watch?v=b0KKpwZX7ts

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Feb 12, 2019 10:20 am
by Selcuk Samli
Nijerya'li genc forvet : Blessing Eleke

https://www.youtube.com/watch?v=6ZnF5tBM94E

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Feb 19, 2019 7:11 am
by Selcuk Samli

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Feb 26, 2019 11:41 am
by Selcuk Samli

Re: Izledigim Oyuncular

Posted: Tue Mar 05, 2019 7:11 am
by Selcuk Samli
Bulgar kanat&10 numara, Todor Nedelev:

https://www.youtube.com/watch?v=Tip4avhq6xA