Page 1 of 1

Türk Basını

Posted: Thu Dec 08, 2016 8:54 pm
by Cengiz Akgun
Geri zekalılar sürüsü. Dün Advacaat' a basın toplantısındaki soru. "Türk takımları Avrupada hakem faciası yaşıhor senelerdiır. Geçen sene Braga maçında GB haksız bir şekilde elendi. Dün BJK maçında da İskoç hakem BJK' ı bitirdi. Yarınki maçı İspanyol hakem yönetecek. Bu hakem ile ilgili bir düşünvesi var mı? BJK maçı konusunda bir seh söylemek ister mi? "

El cevap. "HAYIR" Israr ederler tervüman vasıtasıyla. Bunun üzerine " Braga maçı geçen sene. Beni ilgilendirmiyor. BJK maçından bana ne. Ne diye konuşsayım?"

Ulan ayılar hala anlamadınız. Dün evet hakemin kararları ağırdı. Penaltıyı cizgi hakemi verdirtti. İçinizde bir tane davar merak edip hakem kaç not almış diye baktı mı boyle komplo tearileri üretirken. Madem bir sıkıntı var caart caart atan Orman hal etsin. İkiye bir GS ve haşka takımlara giydiriyor. Tık yok herifte. BJK bu boku tarihinde hep yemiştir ve adam olmamıştır. Gelir ağzındaki peyniri kaptırır. Geçen sene Portekide 2–0 öne geçip Tolga sayesinde üç gol yedi. Bu sene kendi sahsında üç maçta galibiyeti yok. Kiev'de bokları donacağını bile bile iki hafta önce Benfica ilk yarıda üç gol attı ne muhteşem döndü diye destan yazıp sıralamada üçünülüğe düşmeyi kanıksadınız. Maçın başında pozisyon yok iken gol yemişin Kiev de 1–0 mağlupsun. Ne komplosu. Komplo sensin. Dün takımı tur atlamış gibi karşılamışlar. Daha bunlar iyi günler bu kafa ile.